AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 02:58:33

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Sonar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 63 Tlačiť
Autor Téma: Sonar  (Prečítané 118867 krát)
futri
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 30. Január 2009, 08:21:40 »

Este jedna otazocka! Aka je skusenost s kazovostou sonarou? Pocul som, ze by s tym nemal byt nejaky obzvlast problem, hlavne nie pri renomovanych znackach..
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 30. Január 2009, 13:00:45 »

osone som nemal ziaden problem - ever !
Zaznamenané
futri
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 30. Január 2009, 16:23:50 »

a nahodou sa tu nenajde nietko, kto by uz ma s tym skusenosti, pripadne dohodil nejaku osvedcenu zahranicnu stranku, kde sa da dobre nakupovat? Čo???
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 31. Január 2009, 05:30:47 »

skus www.ebay.com
Zaznamenané
futri
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 06. Február 2009, 16:17:44 »

Mato ja ho za 300 dolarov od teba odkupim  Mrknutie Pripadne ak by bol este jeden tak vezmem aj ja!
PS: vravim uplne vazne  Šok
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 22. Február 2009, 14:19:50 »

Dobrá cena aj sonar. Ber to!! akurát možno nebudeš mat v slov.alebo v češtine. A možno to nebude ani metriké len stopy.Ale ty vieš. Najprv sa imformuj a potom sa rozhodni pre a proti.
Zaznamenané

Chyť & pusť
fugas
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 25. Február 2009, 23:41:32 »

imperial - feet
metric - metre

Úsmev

tom je asi najpodstatnejsi rozdiel. ALe jednoducha konvercia. Stasi feet predelit troma (samozrejme jedna sa o priblizny udaj, ale postacujuci).
Zaznamenané
Marcus
Hero Member
Príspevkov: 828

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #22 kedy: 27. Február 2009, 16:12:54 »

Ano ja uz mam 5 rokov sonar ktory som kupoval cez www.ebay.com. Vtedy ma vysiel na 15tis a u nas stal 35tis. este stale sa u nas predava za 25tis. Proste za tu cenu sa opalti zariskovat aj napriek tazkostiam s reklamaciami. Ale ked pojdes do kvality, podla mna sa nemas coho obavat. Ceny u nas su strasne prehnane.
Zaznamenané

Hunters - Poľovnícke a rybárske potreby www.hunters.sk
fugas
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 01. Marec 2009, 02:25:19 »

ja mam svoj tiez s eBay.com, ale kupil som pouzity. Pre mna, kedze som v USA je to vratenie predsa len trosku jednoduchsie. Kazdopadne aj tu existuje urcita zaruka. Dolezite je pred kupou precitat, co vam predajca ponuka. Aka je zaruka a na co sa vztahuje.

Inak, esate raz by som rad spomenul vyhodu Smart Cast od humminbird, model RF35.

Bez tejto vecicky k vode nevyrazame. Ozaj dokonala pomocka pre nielen kaprara.
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 01. Marec 2009, 14:52:55 »

Fugi,mal by som otázočku,spoliehaš sa 100% na sonar alebo zvykneš oťukať miesto po najdení sonarom aj ručne ? Velkým olovom alebo tyčkou?
Zaznamenané

Chyť & pusť
pegegara
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 01. Marec 2009, 19:51:51 »

ja stále oťukávam,lebo som čítal,že sonar ukázal čisté dno a podvodná kamera na tom istom mieste trávu
Zaznamenané

G A R A   Slovakia
fugas
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 02. Marec 2009, 04:15:02 »

ano. Ak sa jedna o hlbku do cca 5-6 metrov, p;ouzivam samozrejme tyckovu bojku na presnejsie lokalizovanie hrany, ako aj druh dna. Ak sa jedna o hlbsiu vodu, pouzivam olovo.
Ak scanujem dno pomocou vrhacieho sonaru Smarcast, tak dno kontrolijem aj pomocou olova nahadzovanim do pozadovanej hlbky.
Vies, tazko verit sonaru a aj kamere. Nie stale sa daju pouzit na 100%.
Pretukavanie dna pomocou tycky, alebo olova je ozaj presnejsie.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 03. Marec 2009, 07:18:26 »

Faugas, naozaj si s tym Smartcastom spokojny?. Pocul som na neho aj negativne info ohladne zobrazovani. Ze jediny pouzitelny udaj bola hlbka vody a tak. Nechcem to tu rozpitvavat, lebo mne osobne sa Smartcast velmi paci.  Tiez rozmyslam o jeho zakupeni, nakolko casto lovim na kratke vzdialenosti.
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 04. Marec 2009, 04:20:35 »

Takze:

Ja so kaprar, ktory ak ma nastrazit svoju nastrahu 2 metre od brehu, pouzijem lodku.
Preto sa mi zdalo pouzite smartcastu blbost.
Teraz, kezde chodim castejsie k rozlicnym vodam som zistil, ze je to ozaj najlepsia vec pre rychle prehodnotenie miesta.
Oza staci nahodit a za par hodov mate presondovanu plochu vacsiu, ako plochu prejazdit na lodke pri ovela nizsich nakladoch Úsmev

Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 04. Marec 2009, 06:22:28 »

No fakt o nom velmi premyslam
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 63 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk