AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 17:20:23

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Sonar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 63 Tlačiť
Autor Téma: Sonar  (Prečítané 118294 krát)
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #525 kedy: 30. November 2013, 13:52:21 »

Ja mam tento akurat ze je cierny http://www.rybarovsvet.sk/produkt/akumulator-gt-12v-72ah/hladat
Zaznamenané
Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #526 kedy: 02. December 2013, 08:44:47 »

ja ho mam tiez tento isty modry  Smiech
Zaznamenané

R@sto
Sr. Member
Príspevkov: 439

V tomto svete sú dva svety.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #527 kedy: 02. December 2013, 09:23:32 »

Viete mi povedať ako dlho vám vydrží tá batéria 7,2ah pri plnej prevádzke. Viem že je to ne presný údaj kdeže kazdy sonar s inou sondou má iný odber potrebujem len vedieť približne koľko my tí vydrží...
Zaznamenané

Errando discitur, Errāre hūmānum est.
kura11
Hosť
« Odpoveď #528 kedy: 02. December 2013, 09:25:34 »

uz len taka nabijacka original v ryboshope a elektre  Úšklabok
Zaznamenané
R@sto
Sr. Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #529 kedy: 02. December 2013, 10:11:23 »

zabi ma, ale nechápem čo si tým chcel povedať.... skus upresniť svoj neopisatelny humor....
Zaznamenané

balogh1735
Hosť
« Odpoveď #530 kedy: 02. December 2013, 10:14:46 »

zabi ma, ale nechápem čo si tým chcel povedať.... skus upresniť svoj neopisatelny humor....
Ked na tu baterku budes pouzivat len sonar tak ti vydrzi cely rok bez nabijania Mrknutie
Zaznamenané
R@sto
Sr. Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #531 kedy: 02. December 2013, 10:30:29 »

Ked na tu baterku budes pouzivat len sonar tak ti vydrzi cely rok bez nabijania Mrknutie
takze to znamena ze nemusi mat baterka vobec 7,2 ah, staci aj 6 alebo 5 ci?
Zaznamenané

balogh1735
Hosť
« Odpoveď #532 kedy: 02. December 2013, 10:36:21 »

Ano staci ale kupil by som tu 7ah je to standard hlavne kvoli tej kapacite to tolko vydrzi mal by si si spravit puzdro na to hlavne aby si ju nemal vo vode v clne.
Ja som to asi pred 3 rokmi prerobil do kufrika a napajanie som mal cez kanon ak sa doma dostanem na facebook tak to sem hodim.
Alebo pozri si moj nick na face a tam to najdes mam to v takom kufri nikde v albach tu sa nemozem nalogovat mame to v praci zakazane.
Te
Zaznamenané
R@sto
Sr. Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #533 kedy: 02. December 2013, 10:38:13 »

Ano staci ale kupil by som tu 7ah je to standard hlavne kvoli tej kapacite to tolko vydrzi mal by si si spravit puzdro na to hlavne aby si ju nemal vo vode v clne.
Ja som to asi pred 3 rokmi prerobil do kufrika a napajanie som mal cez kanon ak sa doma dostanem na facebook tak to sem hodim.
Alebo pozri si moj nick na face a tam to najdes mam to v takom kufri nikde v albach tu sa nemozem nalogovat mame to v praci zakazane.
Te
dikes, mas metal odomna za to... Úsmev))
Zaznamenané

Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #534 kedy: 02. December 2013, 10:42:01 »

Moze mat aj 0,5, Ah je udaj kapacity baterie, co znaci ze kolko vydrzi, doslova 0,5Ah znaci ze dokaze dodavat prud 0,5A po dobu jednej hodiny pri prislusnom napeti (ktore je pri 12V baterii div sa svete 12V Úsmev
Imho s bateriami netreba spekulovat, ja pouzivam 12V 45Ah akumulator zo skodovky ktory bol 5 rokov v aute a cez mrazy uz mal problem startovat. Zapajam na to motor aj sonar, sem tam ju nabijem. Trakcne baterie maju akurat vyhodu ze su mensie/lahsie a dlhsie drzia vyssi prud, auto baterii pozvolne zacne klesat takze motor ide coraz pomalsie. No a trakcne su este 3x drahsie Úsmev
Zaznamenané
R@sto
Sr. Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #535 kedy: 02. December 2013, 10:52:40 »

Moze mat aj 0,5, Ah je udaj kapacity baterie, co znaci ze kolko vydrzi, doslova 0,5Ah znaci ze dokaze dodavat prud 0,5A po dobu jednej hodiny pri prislusnom napeti (ktore je pri 12V baterii div sa svete 12V Úsmev
Imho s bateriami netreba spekulovat, ja pouzivam 12V 45Ah akumulator zo skodovky ktory bol 5 rokov v aute a cez mrazy uz mal problem startovat. Zapajam na to motor aj sonar, sem tam ju nabijem. Trakcne baterie maju akurat vyhodu ze su mensie/lahsie a dlhsie drzia vyssi prud, auto baterii pozvolne zacne klesat takze motor ide coraz pomalsie. No a trakcne su este 3x drahsie Úsmev
dakujem  za vysvetlenie, ja niesom elektr. a v tomto smere som laik. zas som o niečo mudrejsi....  Mrknutie  Gúľam očami
Zaznamenané

balogh1735
Hosť
« Odpoveď #536 kedy: 02. December 2013, 16:35:19 »

Takto som to mal pred troma rokmi potom som to aj takto predal Smiech
Vsetko v takom kufri to som len dal do clna a hotovo.
Sondu som mal zvlast aj zo stojanom.
A mal som to prepojene na canon connector a ked som potreboval aj stavu na nieco ine tak sam sa len napojil ako prizivnik Smiech

Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #537 kedy: 02. December 2013, 16:36:10 »

A mal som to prepojene na canon connector a ked som potreboval aj stavu na nieco ine tak sam sa len napojil ako prizivnik Smiech

Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #538 kedy: 02. December 2013, 16:36:37 »

Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #539 kedy: 02. December 2013, 16:43:01 »

takto som to bral na ryby cele vkufri nic sa nemohlo poskodit ani transportom.
Cela vyroba ma stala asi 5.50€

Zaznamenané
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 63 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk