AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 18:08:45

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Sonar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 63 Tlačiť
Autor Téma: Sonar  (Prečítané 118302 krát)
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #360 kedy: 15. August 2012, 10:10:34 »

Ahojte mám malý problém, mám sonar Huminbird Piranha MAX 230 EPT. Je k nemu aj rádiová sonda. Sonda po vhodení do vody nezobrazí na obrazovke nič. Ukáže len teplotu ale tvar dna nie. V nastavení to nieje, skúšal som to prebehnúť niekoľko ráz. To isté sa stalo prednedávnom aj kamarátovi. Neviete poradiť? Vopred Ďakujem..  Čo???
...Peťo a neskúšaš to ty na rovine? Smiech...
Zaznamenané
Peter77
Hero Member
Príspevkov: 520

Lepší kapor vo vode, ako manželka v posteli...

Zobraziť profil
« Odpoveď #361 kedy: 15. August 2012, 13:45:54 »

Ahojte mám malý problém, mám sonar Huminbird Piranha MAX 230 EPT. Je k nemu aj rádiová sonda. Sonda po vhodení do vody nezobrazí na obrazovke nič. Ukáže len teplotu ale tvar dna nie. V nastavení to nieje, skúšal som to prebehnúť niekoľko ráz. To isté sa stalo prednedávnom aj kamarátovi. Neviete poradiť? Vopred Ďakujem..  Čo???
...Peťo a neskúšaš to ty na rovine? Smiech...

Nie Longi, bol som triezvy, ale dik za radu...  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Moje príspevky na tomto fóre môžu obsahovať stopové množstvo sarkazmu, irónie a iných foriem humoru, ktoré môžu u niektorých jedincov vyvolávať rôzne formy alergickej reakcie.
Jacommo
Hero Member
Príspevkov: 561

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #362 kedy: 28. September 2012, 01:15:17 »

má niekto skúsenosti s týmto sonarom ? http://www.star-baits.sk/index.php/home?page=shop.product_details&flypage=flypage_C.tpl&product_id=807&category_id=92
Zaznamenané

Milos
Jr. Member
**
Príspevkov: 65

Zobraziť profil
« Odpoveď #363 kedy: 05. Október 2012, 10:16:05 »

aky je rozdiel meddi timito sonarmy??? Sonar LOWRANCE Mark-5x DSI  a  Sonar LOWRANCE Elite-5x DSI
Zaznamenané
Marián Zauška
Sr. Member
Príspevkov: 436

Zobraziť profil
« Odpoveď #364 kedy: 26. Október 2012, 22:28:01 »

Stalo sa Vám už toto? Bolo to na Slovensku pri hrádzi skoro ráno.

Zaznamenané

Ži a nechaj žiť.
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #365 kedy: 25. November 2012, 21:10:16 »

aky je vas nazor/skusenosti/ na tuto ftakovinu?

http://www.ebay.co.uk/itm/Wireless-Dot-Matrix-Portable-Fish-Finder-Sonar-Radio-Sea-Contour-197ft-C-F-/360516136664?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item53f06faed8

vopred dik Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #366 kedy: 25. November 2012, 21:28:12 »

Je to ftakovina  Úšklabok vydel som (asi Hummindird) pocas pouzitia, a moj nazor ze tych 50 euro vies vyuzit aj na uzitocnejsie veci ako TOTO.
Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #367 kedy: 05. Január 2013, 00:26:01 »

aky je rozdiel meddi timito sonarmy??? Sonar LOWRANCE Mark-5x DSI  a  Sonar LOWRANCE Elite-5x DSI
sonary Elite maju farebne displeje a konkretne medzi tymito dvomi, myslim ze v popise pisu ze tie sondy maju nejaky rozny dosah, nemam ani jeden z nich ale mam v oku ten mark 5x DSI

ak niekto ma skusenost s Lowrance Mark 5x DSI mohol by tu nieco o tom napisat, zatial teoreticky uvazujem medzi Mark 5x DSI a Mark 5x PRO ale viac ma zaujal ten s technologiou DSI, len co som o tom cital tak vela ludom sa to nepacilo, lebo ta technologia DSI celkovo funguje inak ako klasicke sondy s kuzelovitym lucom a nieje to zamerane na vyhladavanie ryb... co by mne vobec nevadilo, zaujima ma co je na dne. Teda je tu niekto kto ten sonar ma alebo ma snim skusenost nejaku a ako je spokojny? Úsmev Pripadne skusenost s verziou Elite DSI
Zaznamenané
dzyko
Hosť
« Odpoveď #368 kedy: 15. Január 2013, 19:22:02 »

Tino pre ktory si sa rozhodol? Tiez uvazujem nad kupou nejakeho sonaru
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #369 kedy: 15. Január 2013, 19:38:56 »

Tino ja sním skúsenosť nemám, ale videl som ho v obchode ako komis- od ruky za cca 250 euro, tento typ má aspoň pre mňa jednu nevýhodu a to, že nemá GPS. Ak by som si teraz kúpil nový sonar tak určite s gps po skúsenostiach na Šírave vo vlnách nájsť bójku či cez deň alebo v noci prakticky nemožné, mal som problém jednu bójku nájsť aj pri pokojnej hladine v noci lebo mi v tyčovke odišli baterky.
Zaznamenané
Tino
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #370 kedy: 15. Január 2013, 19:59:22 »

Zatial som rozhodnuty pre Lowrance Mark 5x DSI, ak nevystane viac penazi tak kupim ten lebo to budem pouzivat cisto na bojlesmaniu a chcem vediet hlavne ake je dno preto DSI, ako najradsej by som bral Lowrance Elite 5 DSI Smiech ale ten je trochu draksi, ten ma aj GPS.
Zaznamenané
dzyko
Hosť
« Odpoveď #371 kedy: 17. Január 2013, 20:57:02 »

a co potom povies na Elite 4DSI?tam je aj cena dobra
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 120

Zobraziť profil
« Odpoveď #372 kedy: 17. Január 2013, 21:29:40 »

To  samé len menší displej.
Nad ním uvažujem aj ja.
Zaznamenané

Chyť & pusť
Tino
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #373 kedy: 18. Január 2013, 02:14:44 »

Lowrance Elite 4 DSI vyzera fajn, ma GPS akurat ma mensi displej, samozrejme som na vazkach co si vybrat, do sezony pouvazujem nadtym a skusim sa nato osobne niekde pozriet ak sa bude dat, to GPS je fajn vec a uvital by som to ale radsej by som bral vacsi displej ako to ze je farebny. Vsetko sa umna bude odvijat podla rozpoctu, ked bude vyssi tak  si budem moct dovolit ist do draksieho niecoho
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 575

Zobraziť profil
« Odpoveď #374 kedy: 18. Január 2013, 05:56:08 »

Ja mam tento cena dobra .uplne staci na najdenie kopceka plytciny a na strkove dno ,funkciu ukazovia ryb vypinam ,som maximalne spokojny http://www.pelada.sk/echoloty-sonary-a-gps/eagle/eagle-cuda-300-rozlisenie-240x160/
Zaznamenané
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 63 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk