AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 17:35:27

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Sonar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 63 Tlačiť
Autor Téma: Sonar  (Prečítané 118299 krát)
Milos
Jr. Member
**
Príspevkov: 65

Zobraziť profil
« Odpoveď #315 kedy: 24. December 2011, 09:32:21 »

nevie niekto aky je rozdiel medzi jedno a dvojlučovou sondou co je lepsie?
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #316 kedy: 24. December 2011, 10:20:13 »

nevie niekto aky je rozdiel medzi jedno a dvojlučovou sondou co je lepsie?
Na sonare si to prepneš a lúč (kužel), ktorý vychádza zo sondy kolmo na dno a zviera uhol . 1. uhol 60   stupňov
                                                                                                                                   2. uhol 120 stupňov
Pri druhom spôsobe lúč zaznamená na displeji väčšiu plochu dna a prevážne sa používa toto nastavenie.

Na tomto linku si nájdi obrázok : http://www.garmin.sk/img.asp?attid=13887
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
angler
Sr. Member
Príspevkov: 290

Zobraziť profil
« Odpoveď #317 kedy: 15. Január 2012, 11:04:14 »

kupil som si novy sonar lowrance x4 pro a bolo tam prilozene dvd na hds sonar, ak by nahodou niekto potreboval, mozem mu ho poslat.
Zaznamenané

angler
Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #318 kedy: 15. Január 2012, 15:53:14 »

erno ty mas aky sonar ?
Zaznamenané

matko291
Hero Member
Príspevkov: 567

Zobraziť profil
« Odpoveď #319 kedy: 15. Január 2012, 20:43:31 »

erno ty mas aky sonar ?

garmin  Mrknutie
Zaznamenané
Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #320 kedy: 16. Január 2012, 15:20:25 »

erno ty mas aky sonar ?

garmin  Mrknutie
typ ?
Zaznamenané

erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #321 kedy: 16. Január 2012, 16:02:10 »

Ahoj Iwo - typ 140. Smiech Pre moju potrebu mi bohate stačí, nevidím dôvod kupovať drahý sonar. Kúpil som ho z USA a je len v anglickom menu. Dôležité je naučiť sa čítať sonar, rozoznať čo jednotlivé farby, mriežky, bodky, priamky znázorňujú.
« Posledná zmena: 16. Január 2012, 16:04:04 od erno hlavac » Zaznamenané

Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #322 kedy: 16. Január 2012, 16:05:45 »

erno tak to so mnou asi nebudes velmi suhlasit no ja chcem 550c  Úšklabok
Co hovoris na garminy v celku ?
Zaznamenané

erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #323 kedy: 16. Január 2012, 16:18:21 »

Garmin je jedna zo špičkových firiem na výrobu sonarov,GPS a....to hovorí za všetko. Mrknutie
Prečo by som nesúhlasil, každý chce a sníva o niečom inom, ale aj ja by som si dal povedať! Prečo nie? Nikdy nehovor nikdy! Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #324 kedy: 16. Január 2012, 16:33:15 »

Ja mam podobne ako Erno a ten je akurat dobry fakt na hrany atd. Zase ak mas moznost tak si kup lepsie, ved preco nie....nic s tym nestratis, ak potom budes vediet vyuzit jeho funkcie.
Mne v tomto momente hento postaci. A ked my henten odide tak si kupim nejaky so sidescanom a structurescanom.....ale nebude to buduci rok to viem uz teraz. Je to za ine palky este, zase verim tomu ze za 5-6 rokov to padne na cenu tej 550ky.
Zaznamenané
Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #325 kedy: 17. Január 2012, 15:40:26 »

Garmin je jedna zo špičkových firiem na výrobu sonarov,GPS a....to hovorí za všetko. Mrknutie
Prečo by som nesúhlasil, každý chce a sníva o niečom inom, ale aj ja by som si dal povedať! Prečo nie? Nikdy nehovor nikdy! Úšklabok Úšklabok
jj viem mam moznost garmin zohnat za suprove ceny takze aj preto som sa rozhodol pre ne, ale viac to budem riesit na jar as.
erno ale 550c nema GPS ? či
Zaznamenané

Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #326 kedy: 17. Január 2012, 15:42:40 »

Ja mam podobne ako Erno a ten je akurat dobry fakt na hrany atd. Zase ak mas moznost tak si kup lepsie, ved preco nie....nic s tym nestratis, ak potom budes vediet vyuzit jeho funkcie.
Mne v tomto momente hento postaci. A ked my henten odide tak si kupim nejaky so sidescanom a structurescanom.....ale nebude to buduci rok to viem uz teraz. Je to za ine palky este, zase verim tomu ze za 5-6 rokov to padne na cenu tej 550ky.
oki  su na tomstrasne velke rabaty to mi mozes verit ale to je urcite aj na Lowrencoch a inych vyrobcov.  Mrknutie
Zaznamenané

Milos
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #327 kedy: 17. Január 2012, 15:47:22 »

Potrebujem poradit mam sonar Lowerance Mark 5x a neviem naco sluzi funkcia split flasher
Zaznamenané
Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #328 kedy: 17. Január 2012, 15:49:47 »

Potrebujem poradit mam sonar Lowerance Mark 5x a neviem naco sluzi funkcia split flasher
skus si najs navod bud v krabici alebo na nete  Mrknutie
Zaznamenané

Milos
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #329 kedy: 05. Február 2012, 16:09:18 »

Je tento sonar vhodny na lov sumcov (vabnicka,trhacka) a privlac (zubac) Lowrance Mark 5X
Zaznamenané
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 63 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk