AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 21:45:09

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 096 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Sonar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 Tlačiť
Autor Téma: Sonar  (Prečítané 118312 krát)
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 120

Zobraziť profil
« Odpoveď #915 kedy: 19. September 2017, 10:44:09 »

Vie niekto poradit?humminbird helix5x shirp si gps alebo simrad go5 totalscan.
mám humminbird ten istý a super,nemá chybičku
Zaznamenané

Chyť & pusť
jaroh
Jr. Member
**
Príspevkov: 82

Zobraziť profil
« Odpoveď #916 kedy: 19. September 2017, 15:29:24 »

To vykreslenie Si tie postranne luce je to pouzitelne? Rozmyslam nad simradom kvoli tomu ze je dotykovy
Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #917 kedy: 19. September 2017, 16:20:25 »

nad lowrance elite total scan si neuvazoval? ja mam ten, 7. radu
Zaznamenané
jaroh
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #918 kedy: 19. September 2017, 17:26:02 »

Ano uvazoval len na ten simrad je teraz akcia 670eur.a co citam ma presne tie funkcie co elit.
Zaznamenané
Tino
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #919 kedy: 19. September 2017, 20:15:10 »

no funkcie som neporovnaval nikdy, ale rozdiel tam robi v cene aj velkost obrazovky, mne osobne ta 5 prisla trochu mala kedze to je dotykovka... so simradom konkretne ti priamo neporadim ale keby si chcel vediet nieco ohladom elite 7 ti total scan, tak sa mozes pytat
Zaznamenané
carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #920 kedy: 19. September 2017, 20:27:42 »

no funkcie som neporovnaval nikdy, ale rozdiel tam robi v cene aj velkost obrazovky, mne osobne ta 5 prisla trochu mala kedze to je dotykovka... so simradom konkretne ti priamo neporadim ale keby si chcel vediet nieco ohladom elite 7 ti total scan, tak sa mozes pytat
za milion €. Smiech
Zaznamenané

Chyť & pusť
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #921 kedy: 19. September 2017, 20:34:42 »

To vykreslenie Si tie postranne luce je to pouzitelne? Rozmyslam nad simradom kvoli tomu ze je dotykovy

To SI je praveze super, take kvazi 3d, normalne vidis v priestore hodene veci na dne, tiene...
Totalscan je to iste, akurat ma dotykovku lowrance a je asi drahsi, ten druhy som v zivote nevidel.
Zaznamenané
jaroh
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #922 kedy: 19. September 2017, 22:27:46 »

je lepsie pracovat s dotykovou obrazovkou?lebo ten huminbird je za710  a Simrad s dotykovou 670e.tak sa neviem rozhodnut.doteraz som mal huminbird len sa pokazil..
Zaznamenané
Tino
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #923 kedy: 19. September 2017, 23:14:12 »

je to asi vec vkusu, ja som bol voci tomu skepticky zo zaciatku no zvykol som si a som s tym v pohode, ak uz ale chce niekto ist do strednej vyssej alebo vyssej rady tak asi vsetko je tu dotykove, ono to ma vela funkcii a s tou dotykovkou mi to pride ako rychlejsie prelezat cez vela veci a tiez si myslim ze tlacidlovy system ovladania by bol ovela zlozitejsi pri tolkej funkcionalite, na druhej strane, treba si to udrzovat ciste aby to reagovalo presne
co som pozeral nejake videa, ten simrad ma velmi podobne rozhranie na ovladanie ako lowrance, huminbird je iny, mne by vadilo si zvykat na nieco ine, mal som lowrance aj pred tym a nad nicim inym ako lowrance som ani neuvazoval
Zaznamenané
jano-ke
Newbie
*
Príspevkov: 22

Zobraziť profil
« Odpoveď #924 kedy: 20. September 2017, 07:09:20 »

jaro   ak  hladas  niekoho  na  poradenstvo   skus  F .Kuffera je  vyhradny  dovozca a  poradi  ti  ,  sam  mam  dobru skusenost    s nim  Mrknutie firma Riku,,najdes  tam  kontakt  ,,, 
Zaznamenané
carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #925 kedy: 20. September 2017, 09:22:25 »

Môj humminbird stál 500€ pred 2 rokmi,teraz lovrance totalscan stojí 2x tolko,cez 1000€.
Zaznamenané

Chyť & pusť
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #926 kedy: 20. September 2017, 09:28:58 »

Ta dotykovka je presne ako pise Tino, da sa bez toho zit, ale je to take rychlejsie, no a tiez si mozes zababrat ten display Úsmev Ja mam teraz lowrance TI, ale len preto ze som ho kupil cca za cenu humminbirdu SI, keby za normalnu cenu tak beriem asi jeho, je tam dost rozdiel. Ten simrad fakt nepoznam tak k tomu ti nic nepoviem, mozno by tiez stal za to.
Zaznamenané
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #927 kedy: 22. September 2018, 15:47:23 »

Sonar Lowrance HOOK2-5x HDI GPS SplitShot chlapci ,prosim vas čo poviete na totok.400eur
Zaznamenané
Milky_06
Sr. Member
Príspevkov: 280

Zobraziť profil
« Odpoveď #928 kedy: 22. September 2018, 19:09:14 »

nestoji novy okolo 330€?
Zaznamenané
jurak
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #929 kedy: 05. Február 2019, 13:21:37 »

nad lowrance elite total scan si neuvazoval? ja mam ten, 7. radu

Ahoj , dokáže takto snímať elite 7 ti  totalscan ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk