AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.08.2019 19:49:35

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Sonar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 63 Tlačiť
Autor Téma: Sonar  (Prečítané 117191 krát)
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 03. Máj 2010, 20:37:59 »

Vlado to sekanie obrazu, nechcel som odpovedať lebo sa mi vidí, že už toho píšem priveľa ale mal si dobrý kontakt sondy s vodou? Bola ponorená dostatočne, resp. nevynárala sa občas nad vodu? To by mohla byť jedna z príčin a druhá slabá batéria- mne to spôsobovalo výpadky obrazu, skontroluj či ju máš dobre nabitú alebo požičaj druhú od niekoho čo mu sonar ide bezchybne. Posledná možnosť kontakt-či je dobre zasunutý kábel do sonaru a ešte poistka, kontakty na baterke. Viacej Ti neviem poradiť. Smiech
Zaznamenané
gizo63
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 03. Máj 2010, 20:55:16 »

Vlado mi mame sea charter 480 a tiež sme mali problem zo sekaním obrazu a zistili sme že nam to robípametova karta na ktoru sme nahravali udaje bola poškodena bud ju vyber alebo daj novu ale ked si nepotrebuješ nahravat tak skus bez nej.CT -Hugo
Zaznamenané

CT-HUGO
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 03. Máj 2010, 20:57:48 »

Vlado to sekanie obrazu, nechcel som odpovedať lebo sa mi vidí, že už toho píšem priveľa ale mal si dobrý kontakt sondy s vodou? Bola ponorená dostatočne, resp. nevynárala sa občas nad vodu? To by mohla byť jedna z príčin a druhá slabá batéria- mne to spôsobovalo výpadky obrazu, skontroluj či ju máš dobre nabitú alebo požičaj druhú od niekoho čo mu sonar ide bezchybne. Posledná možnosť kontakt-či je dobre zasunutý kábel do sonaru a ešte poistka, kontakty na baterke. Viacej Ti neviem poradiť. Smiech

Sondu som mal len na takom hubsom drote pripevnenu paskou,zeby to bolo tym?
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 03. Máj 2010, 21:13:36 »

Vlado tú sondu skús ruko držať vo vode, ale ak máš aj túpamäťovú kartu tak to by tiež mohla byť jedna z možností, skús na to ísť vylučovacou metódou.
Zaznamenané
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #49 kedy: 04. Máj 2010, 17:47:25 »

Tento sonar asi nema pametovu kartu,je to bez GPS.Uvidim,ked budem opet na vode.
Zatial dakujem,lehatko je doma vypada rovnako ako ten EHMANS,iba ze ma ine odtiene.,diky.
Ak dam niekedy hlupu otazku,napiste,neurazim sa,namam 10rokov.
« Posledná zmena: 04. Máj 2010, 17:49:49 od vladoj » Zaznamenané
joe
Hero Member
Príspevkov: 557

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 07. Máj 2010, 20:02:05 »

Chlapci zhanam manual v slovencine ku sonaru HUMMINBIRD MATRIX 37,alebo akekolvek ine info o tomto sonare.Dakujem.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 31. Máj 2010, 12:31:36 »

Ako na protiveň mi skolaboval  včera sonar,rozhodol som sa objednať a kúpiť si ho v UK. potreboval by som poradiť nejakú stránku,alebo link na sonary v UK. Skôr nižšej ceny ,nepotrebujem milión funkcii, ktoré ja ani nevyužijem.
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
vito
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 31. Máj 2010, 21:32:05 »

Longi dam ti aj fakturu co som platil..Nech sa kuknu nasi preedajcovia ze aka je cena v EU..a aku davaju oni...

If there are any anticipated delays with the shipping of your order, we will notify you shortly.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Eagle FishElite 642c iGPS 116-18 GBP 255.00 GBP 255.00 GBP 33.26 (15%)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Amount: GBP 255.00
Shipping costs: GBP 5.00
VAT included (15 %): GBP 33.91
Total amount: GBP 260.00

If there are any anticipated delays with the shipping of your order, we will notify you shortly.

nooki veru daj link, kde su taketo ceny. Ja som zatial na nic podobne nenatrafil. dik
Zaznamenané
nooki
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 31. Máj 2010, 22:34:47 »

Ako na protiveň mi skolaboval  včera sonar,rozhodol som sa objednať a kúpiť si ho v UK. potreboval by som poradiť nejakú stránku,alebo link na sonary v UK. Skôr nižšej ceny ,nepotrebujem milión funkcii, ktoré ja ani nevyužijem.

Ahoj...no kolko chces zainvestovat...a co priblizne hladas....Ja  sa ti nato tu kuknem...http://www.mynewcheap.co.uk/products/marine-products/fish-finders/
Zaznamenané
nooki
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 31. Máj 2010, 22:45:01 »

EAGLE INTELLIMAP 480
The IntelliMap® 480 is a new world-class, stand-alone Eagle® GPS+WAAS mapping system. It's 480 x 480 high-resolution display provides fantastic mapping detail. And the IntelliMap® 480 is so smart, it displays MapCreate, Navionics, and HotMaps mapping!

Our Price: £245.99 Currency Converter
SRP: £299.95
Saving: £53.96 (18%)

nova cena 245.99GBP

Zaznamenané
nooki
Hosť
« Odpoveď #55 kedy: 31. Máj 2010, 22:47:30 »

EAGLE FISHEASY 350 FISHFINDER
Eagle Fisheasy 350c 3.5" colour display fishfinder

Our Price: £ 173.95 Currency Converter

Zaznamenané
nooki
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 31. Máj 2010, 22:51:37 »

Eagle IntelliMap 642i Colour Plotter + FREE Nauticpath Chart worth £49.95 - Great value, high performance, waterproof, colour chart plotter with internal antenna. Perfect for open boats, RIBs & dash-mounting in the cockpit. Supplied complete with detailed NauticPath cartography covering all of the UK, Ireland, European Atlantic Coastline and parts of the Med.
• 5” Sunlight-viewable, super high-res TFT screen
• 640x480 pixels
• NMEA 0183 Input/Output (Optional NMEA cable available)
• 1000 waypoints / 100 routes
• 42 graphic icons
• 40 zoom ranges
• Backlit keypad
• Sealed and submersible waterpoof
• 2 year warranty
• Size: 138x176x86mm.
While Stocks Last
Product Code: 210091
 Enlarge this image ..................£299.95 inc. VAT

Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #57 kedy: 03. Jún 2010, 18:53:40 »

Ahoj Nooki, bol som teraz 5 dní mimo. Ďakujem Ti za ochotu, ale mne by stačil aj napr. :
Garmin Fishfinder 140
Kamoš ho má a ja som ho teraz používal a na moje potreby úplne stačí.
Aký máš Ty na ten sonar názor?

Zaznamenané

nooki
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 03. Jún 2010, 19:01:58 »

Ahoj Nooki, bol som teraz 5 dní mimo. Ďakujem Ti za ochotu, ale mne by stačil aj napr. :
Garmin Fishfinder 140
Kamoš ho má a ja som ho teraz používal a na moje potreby úplne stačí.
Aký máš Ty na ten sonar názor?

Ahoj..nemas zaco...No ja mam Eagle FishElite 642c iGPS...a neviem ho na 100% ovladat,,ma to strasne vela funkcii.
Kuknem sa ti nato..a potom ti poviem..nepoznam to..a nechcem tu trepat bludy...ved to poznas...sem tam sa to tu stave..
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #59 kedy: 03. Jún 2010, 19:13:59 »

Nooki mýliť sa je ľudské  Mrknutie
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 63 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk