AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.08.2019 19:35:39

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Vybava pre zaciatocnika
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Vybava pre zaciatocnika  (Prečítané 793 krát)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 17. Február 2019, 15:17:04 »

Ináč navi sa dajú aj na Ali docela v slušnej kvalite..Prúty by som z tadial asi nebral..
Pepko, ja by som to netvrdil, kamoš si kúpil a nie lacno. Kupoval to po jednom, ale i tak platil dph i clo, preto si myslím, že neboli až tak lacné. Za dva mesiace bolo po nich, po oboch.
Ani náhodou však nechcem tvrdiť, že všetko z Ali je nanič - ja si tam tiež kupujem určité, lacné a dobré veci. Mrknutie čau
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 668

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 18. Február 2019, 09:00:39 »

Ináč navi sa dajú aj na Ali docela v slušnej kvalite..Prúty by som z tadial asi nebral..
Pepko, ja by som to netvrdil, kamoš si kúpil a nie lacno. Kupoval to po jednom, ale i tak platil dph i clo, preto si myslím, že neboli až tak lacné. Za dva mesiace bolo po nich, po oboch.
Ani náhodou však nechcem tvrdiť, že všetko z Ali je nanič - ja si tam tiež kupujem určité, lacné a dobré veci. Mrknutie čau
Ja som to riskol aj ked navi stál pajsku, tak nič som nemusel doplácať..A šlape jak mašina za 200+evri Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!..Pod dlhom čase dobrá strojovňa Mrknutie Mrknutie Mrknutie.Spokojnosť brutálna.A myslím si že nie som sám ak si myslím že také navijákyznačiek  ako Delphin,Mivardi a podobne majú pôvod a fabriku inú ako tiež číny Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 18. Február 2019, 23:57:47 »

Ja som to riskol aj ked navi stál pajsku, tak nič som nemusel doplácať..A šlape jak mašina za 200+evri Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!..Pod dlhom čase dobrá strojovňa Mrknutie Mrknutie Mrknutie.Spokojnosť brutálna.A myslím si že nie som sám ak si myslím že také navijákyznačiek  ako Delphin,Mivardi a podobne majú pôvod a fabriku inú ako tiež číny Mrknutie
Keď si ty rád, tak ja tiež Mrknutie Cez DPH si sa akosi prešmykol. Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Flubertn
Newbie
*
Príspevkov: 11

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 21. Február 2019, 23:03:34 »

Pani tak ten prut vezmem bud etna alebo impala pozrem si ich nazivo a rozhodnem sa cena je minimalny rozdiel.  Co sa tyka navijaka pozeral som to este a zvazujem bud Daiwa Black Widow 5000LDA alebo Okuma Longbow XT Baitfeeder LBXT 665 tak trochu sa v tom ale stracam. Vyvazat zatial neplanujem takze cisto nahody.
« Posledná zmena: 21. Február 2019, 23:05:20 od Flubertn » Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk