AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.10.2019 11:45:53

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 127 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Sonar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 63 Tlačiť
Autor Téma: Sonar  (Prečítané 118987 krát)
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« kedy: 19. November 2008, 13:43:11 »

Sonary: Ktorý je na naše podmienky najvhodnejší?...
« Posledná zmena: 05. Marec 2010, 20:44:35 od Longi » Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 19. November 2008, 13:45:34 »

Ja osobne mám EAGLE 642 a som viac menej kaprár a myslím si že je O.K. má niekto iný názor.
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 20. November 2008, 03:54:13 »

Nechcem tu vyrabat reklamu, ale prednedavnom som sefredaktorovi vysvetloval, aka super vec je Smart cast od Humminbird.

Ak nepotrebujete pouzit lodku, nieje nic lepsie.  Jednoducho, nahadzovanim sondy zmapujete dno takmer na 100%. V USA ho pouzivame pri 90%, aj ked mam 3D Humminbird montovany na lodi.
Tu sa hodi ozaj porekadlo:

Aj s malickym saskom sa da zahrat velke dovadlo   Úsmev
Zaznamenané
TeamMosella
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 25. November 2008, 02:23:51 »

fugy:  ...pre mna ako riecneho kaprara by Smart Cast bola mozno super vec... no len v pripade ,ze sondu niekde neurvem o konar Úšklabok
            Vazne je to dobra vec?  Skusal si to uz?  Aby som zase nevyhadzoval love...
Zaznamenané
ikis
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 25. November 2008, 13:39:22 »

smart cast super na sondovanie rieky z brehu vrelo odporucam //len pozor aby na sondu nezabral nejaky dravec  Smiech
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 25. November 2008, 21:22:04 »

LMS 527 Lowrance je to čo plní moje požiadavky.
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 29. December 2008, 13:03:59 »

Prosim o info.Mám možnosť kúpiť sonar Humminbird Wide Eye. Viete o tom niekto niečo,aká je to mašinka.Nechcem len názory predávajúceho,lebo nemusia byť 100%né.Na nete no nikde nevidím len niečo v cudzine asi holadsky.
Zaznamenané

Chyť & pusť
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 29. December 2008, 17:34:33 »

Niečo som poslal súkr. správou. Pozrel som viacej fór a vždy to isté. Tak neviem, názor si urob sám. Dúfam že aspoň trochu to pomohlo. Stránky prekladám cez :
http://translate.google.com/translate_t#
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 29. December 2008, 22:14:40 »

Ďakujem len som to chcel mať potvrdené. Tak asi preto je lacnejší lebo je moc poruchový.
Zaznamenané

Chyť & pusť
fugas
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 30. December 2008, 01:31:01 »

Úsmev

mno, ja mam okrem najcastejsie pouzivaneho Smart cast nejaky Wide 3D. Ale ten je ozaj oba na lodku a na rychle presondovanie do 100m ozaj postacuje Smartcast. Odporucam.
Zaznamenané
mato
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 07. Január 2009, 19:13:25 »

Zdravim Vas vsetkych moze mi niekto poradit ohladom sonaru pozna niekto humminbird  fishfinder565x ma dvojlucovu sondu rozlisenie 640-320 u nas ho nikde nemozem zohnat videl som ho na americkej stranke je vhodny na sondovanie dna?mam ho moznost zohnat mimo slovenska za 200eur.je to dobra cena?
Zaznamenané
futri
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 29. Január 2009, 17:59:15 »

Zdravim vsetkych kaprarov aj ostatnych rybarov. Rad by som si zakupil kvalitnejsi sonar s GPS. Ked som tak bludil po nete tak som zistil, ze tie lepsie su v dost vysokej cenovej kategorii. Na mnohych strankach som sa tiez dopracoval k nazoru, ze daleko vyhodnejsie je objednat si sonar niekde v zahranici, kde sa pohybuju ceny sonarov a rybarskej vybavy az o 50% nizsie ako na nasom drahom Slovensku Šok  Šok  Šok , co na takom 30 000-covom sonare robii aj 15 000. Pri mojom smiesnom plate je to slusna uspora Gúľam očami
Aky mate na to nazor, pripadne ak poznate nejake overene stranky kde sa da dobre nakupovat, tak by ste mohli nejaku sunut do fora Mrknutie
Diky moc za pomoc a lovu zdar Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Fabo :D
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 29. Január 2009, 19:30:21 »

je to krasne, ze ho kupis za taku dobru cenu...no nevyhoda je v reklamacii...byvaju s tym dost problemy...
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 30. Január 2009, 01:27:15 »

mno, dalsi problem je, ze su zvacsa vo feet, teda v stopach Úsmev Teda maju miery v "imperial" a nie "metric".

Na druhej strane, aj ja som na slovensku pouzival dovezene sonary a dost rychlo som si zvykol.
Co sa tyka zaruky, ano. To je problem. Ale na drhej strane, rozpravame o 50% uspore, takze si myslim, ze ak sa pokazi, tak clovek, ktory ti ho priniesol, to vie odniest spatne kde to kupil a donesie ti zarucene nove zariadenie.

Cize moja rada je:

80% ano !  Úsmev
Zaznamenané
futri
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 30. Január 2009, 07:21:53 »

Co som pocul, tak vraj vramci EU funguje nieco ako celoeuropska zaruka (neviem ci je to spravny nazov), ale da sa vraj reklamovat v kazdom clenskom state EU Šok
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 63 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk