AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.10.2019 12:30:18

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 127 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Zimná prívlač
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 8 9 [10] Tlačiť
Autor Téma: Zimná prívlač  (Prečítané 26581 krát)
tomasG
Sr. Member
Príspevkov: 439

Zobraziť profil
« Odpoveď #135 kedy: 25. Január 2017, 21:12:55 »

Kurnik, kašlem ja aj takúto zimu...snehu skoro nieto a mrzne jak šľak, potoky pozamŕzané, čo je rozmrznuté, tak to má nizku hladinu...okrem veľkých riek nieto kde vláčku zmočiť...tak to vyzerá že ani nebudem môcť ukončiť sezónu, keďže nebude kde. Už nech je ten 16. apríl Úsmev
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #136 kedy: 26. Január 2017, 08:40:35 »

Počasie rybárom príliš nepraje. Sezóna začína pomaly. kto už má nejaké výsledky? Komu sa zadarilo? kto vyskúšal streamera, muškárenie?  Úsmev Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #137 kedy: 26. Január 2017, 12:32:24 »

Počasie rybárom príliš nepraje. Sezóna začína pomaly. kto už má nejaké výsledky? Komu sa zadarilo? kto vyskúšal streamera, muškárenie?  Úsmev Úsmev Úsmev Úsmev

jak zacina? sezona pomaly konci ...
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Stickler
Jr. Member
**
Príspevkov: 92

UL prívlač , feeder a plavačka.

Zobraziť profil
« Odpoveď #138 kedy: 26. Január 2017, 15:34:43 »

Tak s vláčkou som asi do júna skončil  Smiech  Dúfam, že povolia čoskoro ľady a užijem si aspoň plavačku Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #139 kedy: 26. Január 2017, 15:49:02 »

Tak s vláčkou som asi do júna skončil  Smiech  Dúfam, že povolia čoskoro ľady a užijem si aspoň plavačku Úšklabok

jo, u mna tak isto. a potom v marci postupne feeder Mrknutie.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
tomasG
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #140 kedy: 27. Január 2017, 07:11:15 »

Tak našťastie u nás, aj keď sme toť na rovine, tak tu máme nejaký ten pstruháčik, takže u mňa sa to o 2 mesiace skracuje to čakanie Úsmev
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #141 kedy: 31. Január 2017, 15:37:25 »

Niekomu začína a niekomu končí. Videl som nedávno pekné lipne stáť pod bystrickým mostom a potom som hádzal papek po kormošovi, čo si sedel na ľade priamo v meste.

Na Váhu sa však isto dajú loviť šťuky a ostrieže. Strímer a nymfa fungujú celoročne. Už sa teším na apríl a máj. Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
tomasG
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #142 kedy: 31. Január 2017, 16:09:52 »

Tak u mňa tento rok muškárenie nehrozí (jedine max. pri návšteve rodiny v Čiernom Balogu), tento rok to u mňa bude o občasných krátkych vychádzkach akurát tak na potok kúsok odomňa...rodina je rodina Smiech

U nás stále všetko zamrznuté, občasné úseky na potoku bez ľadu, avšak jedná sa vždy o úseky s rýchlejším a plytkým prúdom, takže tam ryba nebude....kormošov a volaviek máme kopu aj tu...na jednom úseku dhom ani nie 100, som rozplašil vedno 7 volaviek a asi 10 kormošov...podobné hlásenia mám od kamošov čo chodia pozerať pstruhovku...bojím sa aký bude stav na jar....problém je, že sa tam lomia 2 poľovnícke revíry a ani jedným sa nechce ísť do odlovu kormošov.
« Posledná zmena: 31. Január 2017, 16:12:28 od tomasG » Zaznamenané
Ribarik
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #143 kedy: 02. December 2018, 17:13:27 »

Caute mam jednu otazku ak mi viete poradit...???Chodim na strkovisko gde voda ma hlbku az do 20m aku taktiku bi ste mi poradili alebo aku nastrahu aj akim stilom to tahat s prutom.dik dopredu....
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk