AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.10.2019 19:21:19

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Zimná prívlač
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Tlačiť
Autor Téma: Zimná prívlač  (Prečítané 26561 krát)
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #105 kedy: 28. Január 2015, 18:00:19 »

Na malej riečke, alebo potoku sa ryba ľahšie hľadá, na veľkej rieke je to už horšie. Škoda, že takúto riečku u nás zmenili na pstruhovku. Nezostáva mi nič iné, len na rieke hľadať to správne miesto.
alebo si kupit pstruhovu povolenku...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
PEET
Sr. Member
Príspevkov: 303

Zobraziť profil
« Odpoveď #106 kedy: 03. Január 2016, 18:08:17 »

Ahojte , tak uz nam to primrza... co by ste volili na privlac na rieke, cielova ryba zubac, kopytko 7cm, +-5-7gr jig. aky silon?
palicka 7-18gr.

rady tipy triky?

diky

Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #107 kedy: 03. Január 2016, 18:31:26 »

Ahojte , tak uz nam to primrza... co by ste volili na privlac na rieke, cielova ryba zubac, kopytko 7cm, +-5-7gr jig. aky silon?
palicka 7-18gr.

rady tipy triky?

diky

Mrknutie

na takomto prute mam na zimu 0,18mm silon.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #108 kedy: 03. Január 2016, 18:32:41 »

Tak isto 0,18.
Zaznamenané
PEET
Sr. Member
Príspevkov: 303

Zobraziť profil
« Odpoveď #109 kedy: 03. Január 2016, 20:02:10 »

diky chlapci, skusim zajtra. Uvidime. Mrknutie
Lovu Zdar!

Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #110 kedy: 04. Január 2016, 07:28:54 »

Mne napríklad včera v pohode stíhal nanofil...Teda nie až tak v pohode,ale dalo sa Úšklabok Úšklabok Úšklabok.
Ale ked zafučal vietor,taký ako dnes-tak mrzol aj ten...A zasa v mraze,sa tak lahko prerezal na očkách,že sa to ani veriť nechcelo...Točím,postojím,točím,postojím,točím a kukám že v prednej časti prutu mi nanofil cez očká šiel a a v často od navijaka už nie..A takto sa mi to stalo viac-krát a Štuplovi tiež...A kedže sme takto prišli o značnú časť na cievke,skúšal som aj silon,ale s tým to ja neviem...
Môj tip je asi taký,že dnes sa to nebude dať loviť s ničím Mrknutie.. Jedine skúsiť triky našich predchodcov Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #111 kedy: 04. Január 2016, 10:30:53 »

Tak ja silon jedine v mraze ale vtedy fakt ze len silon, tiez som prisiel o nejake naviny nanoofilu aj pletenky kedysi
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #112 kedy: 04. Január 2016, 11:18:19 »

Tak ja silon jedine v mraze ale vtedy fakt ze len silon, tiez som prisiel o nejake naviny nanoofilu aj pletenky kedysi

skúšali ste v zime týmto zázrakom natrieť očká prúta aby na nich nenamŕzala voda? Úsmev
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #113 kedy: 04. Január 2016, 12:14:30 »

skúšali ste v zime týmto zázrakom natrieť očká prúta aby na nich nenamŕzala voda? Úsmev

ja este nie, ale teoreticky by to malo pomoct. dobry napad. vyskusam
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #114 kedy: 04. Január 2016, 12:55:44 »

apropo, dnes som mal v plane vyrazit k vode. s ULkom samozrejme. Vcera sme boli s Karaskom a ja som skoro umrel od zimy na ruky ... tak som to dnes zrusil. ale neskutocne ma to taha von. aj ked v Ba pisu, ze pocitova teplota -16°C.  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #115 kedy: 04. Január 2016, 14:32:43 »

malo ale keď si zoberiem k vode loj, že to vyskúšam tak záhadne nemrzne  Gúľam očami ale stačilo by hocičo mastné aby tá voda neostávala na očkách a nezamŕzala tam (teoreticky)
Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #116 kedy: 04. Január 2016, 14:36:08 »

malo ale keď si zoberiem k vode loj, že to vyskúšam tak záhadne nemrzne  Gúľam očami ale stačilo by hocičo mastné aby tá voda neostávala na očkách a nezamŕzala tam (teoreticky)

vybehni dnes a mas istotu ze ten loj vyskusas. ja sedim doma, cez okno kukam ako sype sneh.
Zaznamenané

jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #117 kedy: 04. Január 2016, 14:37:25 »

vybehni dnes a mas istotu ze ten loj vyskusas. ja sedim doma, cez okno kukam ako sype sneh.

aj ja kukám ako sype sneh lebo nemám papiere ešte Smiech
Zaznamenané

Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #118 kedy: 04. Január 2016, 14:55:36 »

Tak ja si v takejto zime beriem k vode hlavne este aj mydlo Úsmev
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #119 kedy: 04. Január 2016, 15:54:53 »

Teoreticky áno,ale prakticky ani velmi nie....
Ani nie očká sú tak dôležité,ako šnúra..Voda sa po nej musí kĺzať ...a na očká sa musí dostať minimum..
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk