AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:44:12

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Ako na zubáče?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 6 7 [8] Tlačiť
Autor Téma: Ako na zubáče?  (Prečítané 56581 krát)
kapor76
Hosť
« Odpoveď #105 kedy: 10. Február 2011, 20:20:42 »

Ma niekto nejake skusenosti stymto?Čo???
 Su to berkley, je pravda tvrde, zvlastne ale chytaju. som to zazil na Dunaji ja na relax ostriez a zubac 60 kamos na hento konkretne C dva zubace 65,75 a dva sumce 85,105.  ale vydrzal som nevymenil som gumu ostal som pri relaxe asi bol berkley den. to bolo len v ten den potom top RELAX..
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #106 kedy: 10. Február 2011, 20:20:49 »

AJ JA SOM CHYTAL ZO SILONOM A NACHYTAL A  ZO SNURAMI NEBOLI ANI ZABERY,TO SA MI UZ STALO NEJEDEN KRAT TAKZE NECO TA TOM URCITE BUDE!!!!!
Asi hej
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #107 kedy: 10. Február 2011, 20:22:06 »

Niekedy silon funguje lepsie ako snura je to pravda..ale rozdiel je minimalny. Najma ak gumujes.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #108 kedy: 10. Február 2011, 20:24:32 »

Su to berkley, je pravda tvrde, zvlastne ale chytaju. som to zazil na Dunaji ja na relax ostriez a zubac 60 kamos na hento konkretne C dva zubace 65,75 a dva sumce 85,105.  ale vydrzal som nevymenil som gumu ostal som pri relaxe asi bol berkley den. to bolo len v ten den potom top RELAX..
Aj u mna boduje relax
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #109 kedy: 10. Február 2011, 20:25:44 »

Niekedy silon funguje lepsie ako snura je to pravda..ale rozdiel je minimalny. Najma ak gumujes.
Ja chytam na snuru stale len v zime davam silon
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #110 kedy: 10. Február 2011, 20:28:26 »

PREBOHA CO TO MAS NA TEJ PROFILOVKE ZA MUTANTA  TO SI CHYTIL NA  DUNAJI?? TO JE HLAVA JAK ALIGATOR Šok
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #111 kedy: 10. Február 2011, 20:29:56 »

PREBOHA CO TO MAS NA TEJ PROFILOVKE ZA MUTANTA  TO SI CHYTIL NA  DUNAJI?? TO JE HLAVA JAK ALIGATOR Šok
Tak aj ja by som povedal ze asi hej!
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #112 kedy: 10. Február 2011, 21:13:11 »

urcite dunaj  zmenil avatar Vyplazujem jazyk ale dobra fotka ,ryba pekne ukaze aku ma hlavu  mutaant Šok
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk