AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 16:13:35

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Zimná prívlač
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 10 Tlačiť
Autor Téma: Zimná prívlač  (Prečítané 26138 krát)
Murphy
Hosť
« kedy: 10. Október 2008, 12:01:44 »

Aké máte skusenosti s prívlačou v decembri a v januari? Mne idu celkom dobre ryby aj v tychto chladnych mesiacoch, nie je to az take ako v lete , alebo na jesen, ale idu...
Zaznamenané
p3gasso
www.rybarikpp.sk
užívateľia
Jr. Member
*
Príspevkov: 71

www.rybarikpp.sk

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #1 kedy: 10. Október 2008, 14:40:55 »

Nieje nič lepšie ako prívlač v týchto mesiacoch.. Síce je ešte do decembra ďaleko, ale včera sa podarili 4 zubáče, 2 okúniky a jeden škôlkársky boleník. Už sa to rozbieha...
Zaznamenané

www.rybarikpp.sk

Široký sortiment rybárskych potrieb, kvalitné služby, krátka dodacia lehota, odborné poradenstvo.
"a hladkal si už kapra pod vodou?"
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 10. Október 2008, 16:07:24 »

December a január asi prívlačujem najviac v roku, lebo mi mrzne muškárska šnúra a tie mrazy jej tiež nerobia dobre.

Toto sú naj mesiace na zubáča, či väčšia zima, tým väčšie ryby...
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Murphy
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 11. Október 2008, 13:05:34 »

aj ja si to myslim, prave v januari som si chytil svojho naj zubaca, a je to este najkrajsie ked nikoho pri vode nestretnete...mam rad tu samotu a nie 50 chytrackov okolo seba
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 14. Október 2008, 14:52:04 »

Sem tam ti aj chytrák vie dobre poradiť, hlavne na cudzej vode. Ale keď si na rybách sám, vtedy idú najlepšie a a aj najväčšie. A tie rekordné iba vtedy, keď si sám a hlavne bez foťáku.
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 14. Október 2008, 19:26:00 »

preto treba nosiť foťák stále so sebou!
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Richi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 14. Október 2008, 21:40:04 »

Súhlas, ale potom je to ťažšie dobre zachytať. A keď chytíš a chceš aj pustiť, vtedy je menej času na fotečky. Lepšie je dvom.
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 16. Október 2008, 09:52:40 »

svätá pravda, na člne bývame dvaja, ale keď idem muškáriť tak som sám, s deťmi a nemá kto fotiť. Hádam len na pretekoch....
Tooooooooooooooooooľko pekných fotiek by bolo, keby bol som mnou Percas.
Zaznamenané

Murphy
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 25. Október 2008, 13:32:24 »

nauč fotiť deti  Mrknutie
Zaznamenané
Orim
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 26. Október 2008, 19:06:52 »

Maťko už by si sa mohol zastaviť u nás zavláčiť...
Práce už nebudeš mať tak veľa  Mrknutie
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 17. November 2008, 07:49:02 »

Deti učím fotiť, ale hlavne chytať ryby. Najnovšie som najmenšiemu spravil udicu z vrbového prútiku a dal som mu na koniec čierny jig vlastnej výroby a za 5 minút mal svoju prvú rybu v živote - ostrieža cca 25 cm.

Zaznamenané

stukar
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 17. November 2008, 12:00:40 »

V decembri a januari som este nic nechytil smola co?
Zaznamenané
Richi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 17. November 2008, 17:24:28 »

Mato, gratulacia k rybe a aj nastraha sa podarila. Stukar, v zime len trpezlivost a chce to aj trochu stastia. A hlavne verit nastrahe.
Zaznamenané
kordy
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 18. November 2008, 06:05:03 »

treba vediet kam a kedy ist. nie je to na 100 percent ale treba chodit a nieco sa zavesi  Úšklabok
Zaznamenané
Murphy
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 18. November 2008, 19:16:04 »

tak,tak aj nejdes k vode rybu nechytis...inak teraz v tomto case mam rad ked snezi pri vode a viditelne to maju radi aj ryby...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 10 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk