AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

09.07.2020 04:34:47

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 571 príspevkov v 1 846 tém od 1 892 užívateľov
Najnovší užívateľ: 1gabi113
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  LOV KAPRA V ZAHRANIČÍ
| | | |-+  Kedy za kaprami do Maďarska?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 Tlačiť
Autor Téma: Kedy za kaprami do Maďarska?  (Prečítané 72587 krát)
velkykapor
Newbie
*
Príspevkov: 12

Zobraziť profil
« Odpoveď #525 kedy: 15. Jún 2017, 12:57:08 »

a treba mi tam nejaké špeciálne povolenie vybaviť ?
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 696

Zobraziť profil
« Odpoveď #526 kedy: 15. Jún 2017, 17:36:25 »

a treba mi tam nejaké špeciálne povolenie vybaviť ?
zaplatiš tam a chytaš
Zaznamenané
velkykapor
Newbie
*
Príspevkov: 12

Zobraziť profil
« Odpoveď #527 kedy: 16. Jún 2017, 14:41:31 »

a nevieš koľko sa tam platí ?
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 730

Zobraziť profil
« Odpoveď #528 kedy: 10. Január 2018, 13:28:23 »

Vie mi niekto dať nejaký konkrétny link alebo po lopate napísať že kolko stojí ročná povolenka +štátny rybársky lístok na úsek Dunaja Komárno-po sútok Ipla?Alebo na celý úsek Dunaja- teda myslím na úsek ktorý prechádza slovenskom..
Každý mi hovorí niečo iné a ja už ani sám neviem komu a čomu mám veriť..Vycestovať sám nemôžem, nakolko ani neviam kde si to kúpiť a o rečovej bariere ani nehovorím Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 143

Zobraziť profil
« Odpoveď #529 kedy: 10. Január 2018, 14:27:50 »

Ročný štátny pre cudzincov stojí 2200Ft.Úsekový na dunaj stojí 12000Ft.Treba fotokópiu slovenského lístka.Prvá strana kde je meno a fotka,potom strana so známkou na tento rok.V ostrihome v rybárskom obchode na krunovom objazde kúpiš.
Tú kópiu môžeš spravit ešte jednu a nosit s povolenkou alebo slov.povolenku.
Zaznamenané

Chyť & pusť
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #530 kedy: 10. Január 2018, 20:42:04 »

Ročný štátny pre cudzincov stojí 2200Ft.Úsekový na dunaj stojí 12000Ft.Treba fotokópiu slovenského lístka.Prvá strana kde je meno a fotka,potom strana so známkou na tento rok.V ostrihome v rybárskom obchode na krunovom objazde kúpiš.
Tú kópiu môžeš spravit ešte jednu a nosit s povolenkou alebo slov.povolenku.
Super!!
To je odpoved ,akú som si predstavoval Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!.
Tak vypadá to tak že do toho podla všetkého pôjdem..
Dakujem Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #531 kedy: 10. Február 2018, 12:11:19 »

Chlapi, údajne v Maďarsku začal platiť nový zákon, ktorý limituje počet prutov na 2 aj na všetkých súkromných vodách. Čo je na tom pravdy?
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #532 kedy: 03. Január 2020, 16:49:21 »

Ja som sa odhodlal že si tento rok už madarské papiere na Dunaj vezmem
Plán bol taký, že zajtra som chcel ísť na Dunaj a tak že jednou cestou zbehneme do Ostrihomu a kúpime..
No len vraj tomu už nie je tak ako dakedy...Treba si vraj predtým vybaviť nejakú kartu ktorá tuším latí 5 .rokov a až na základe toho sa dá kúpiť štátny lístok a povolenka..
Vie niekto po lopate vysvetliť že ako to vlastne je?
Ja som niečo našiel že by sa to malo dať asi tu- horgaszjegy.hu
Len to je všetko po madarsky a čo je v angličtine, tak to je zasa nejaký turistický lístok na maximálne 90 dní..Ja som chcel na celý rok...
Zaznamenané

carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #533 kedy: 12. Január 2020, 14:43:40 »

stačí občiansky preukaz v ostrihome vybavíš všetko....
 lístok na dunaj tuším 15 000 Ft ročny
0915 768492 zavolaj vysvetlím
Zaznamenané

Chyť & pusť
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #534 kedy: 13. Január 2020, 11:52:50 »

stačí občiansky preukaz v ostrihome vybavíš všetko....
 lístok na dunaj tuším 15 000 Ft ročny
0915 768492 zavolaj vysvetlím
Výborne, ked bude potreba využijem žolíka.
Ja som už bol na skusy,ale  je to ako madarsku Smiech Smiech Smiech.
Im platia papiere od 1.februára do 31.januára.
A ja ked som bol takto pred týždnom v Ostrihome tak ešte nové povolenky nemali..
Tak aspon som si vybavil tú horgász kartya či jak sa to volá...A nou si vraj už potom hocikde kúpim hocijakú povolenku..Aj ked zasa niekto další mi tvrdí že tú kartičku mi ne je treba Gúľam očami Gúľam očami
Rybarsky poriadok na tento rok by mal platiť tento-https://nyito.horgaszjegy.hu/vizek/203/duna-folyo-17703-1708-fkm-komaromi-vasuti-hid-ipoly-torkolat-kozotti-szakasz
Kurna, a google to preloží asi tak ako ked ja som chcel  od francúza kúpiť lod..Tiež som sa mu vyhrážal vdaka google že mu zbombradujem lod a a j pobrežie Smiech Smiech Smiech Smiech
Viecerým bodom nerozumiem.... Gúľam očami
Zaznamenané

carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #535 kedy: 14. Január 2020, 14:57:01 »

od sútoku ipla po komárno(most). ano na niektorych súkromákoch nevyžadujú kartya  Smiech
s tou kartou si maďarsky člen,môžeš kupovať hociaky lístok v maďarsku aj slovenskú hosťovačku ako ja (2-3x za rok)samozrejme + slovensky štatny lístok za 7€.

« Posledná zmena: 14. Január 2020, 15:05:46 od carper » Zaznamenané

Chyť & pusť
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #536 kedy: 14. Január 2020, 17:04:43 »

od sútoku ipla po komárno(most). ano na niektorych súkromákoch nevyžadujú kartya  Smiech
s tou kartou si maďarsky člen,môžeš kupovať hociaky lístok v maďarsku aj slovenskú hosťovačku ako ja (2-3x za rok)samozrejme + slovensky štatny lístok za 7€.

Ej bisťu Šok Šok Šok
Ani som nevedel že ako som sa stal  madarským členom Smiech Smiech.
No uvidím či sa mi podarí zistiť od kedy sa budú dať zakúpiť tie povolenky a budem sa učiť pravidlá a názvy rýb.....
Zaznamenané

carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #537 kedy: 16. Január 2020, 11:19:26 »

cca od 15.februara budú lístky

« Posledná zmena: 16. Január 2020, 11:21:37 od carper » Zaznamenané

Chyť & pusť
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #538 kedy: 16. Január 2020, 12:21:51 »

cca od 15.februara budú lístky

Mne zasa kamarát už predvčerom písal že na faceboku už majú že Ostrihome ich už majú.
Dakší známi ale ten ti kupoval v Komárome, ten už má týžden.
Ty máš informáciu že v Ostrihome odvtedy budú?Ci niekde inde?
Zaznamenané

carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #539 kedy: 16. Január 2020, 13:32:36 »

pýtal som sa teraz,prehlad(štátny lístok) sa má odovzdat do 28. februára,dovtedy určite budú nové lísky,ja to tak robím že týždeň pred termínom idem a hotovo.
konkrétne dunajsky lístok sútok ipla-komárno  most bude vraj asi o týždeň (v ostrihome)
« Posledná zmena: 16. Január 2020, 13:38:43 od carper » Zaznamenané

Chyť & pusť
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk