AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 18:22:41

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - sumec
| |-+  Sumčiarina
| | |-+  NÁSTRAHY
| | | |-+  Nástrahy - návnady
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 Tlačiť
Autor Téma: Nástrahy - návnady  (Prečítané 31304 krát)
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #60 kedy: 18. Február 2011, 16:57:29 »

U nas jalce funguju tam kde ich je kopa. AK napriklad pri tocaku vzdy vydis jalce...tak tam funguju. Alebo rieka Nitra...tam jalec je NO.1.
Zaznamenané
bystrican
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 18. Február 2011, 17:09:32 »

iba povec mi prosimta co je  rosnak??
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #62 kedy: 18. Február 2011, 17:16:15 »

Neviem....
Zaznamenané
bystrican
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 18. Február 2011, 17:45:53 »

lebo ten jeden pisal ze mam dat kopu rosnakov a ze budu vyborne brat iba stale neviem co to je
Zaznamenané
bystrican
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 18. Február 2011, 17:49:23 »

usom zistil dazdovky
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #65 kedy: 18. Február 2011, 18:31:09 »

Cervenica a plotica su nástrahy č.1 Mrknutie Mrknutie
Pokial to nastažuje človek čo sa tomu rozumie-nevidím problém aby nevydržali aj niekolko dní Mrknutie
Ja zo zásady-ráno a večer mením rybky .Taký pleskáč zelenkavy-toho nechávam aj dlhšie-to je pracant na pohladanie Mrknutie Mrknutie
Pleskáč vysoký je tiež  fajn-ale len taký  do 35 -max.40 cm.Na vačšieho máš síce záber skôr,ale uspešnost záber premenit pri terajšej legislatíve je dost na nízkej urovni.Teda  píšem o trhačke.Na tyčovku je  uspešnost  premienania záberov uspešnejšia,ale už to jednoducho nepatrý medzi moje disciplíny Mrknutie
Dáždovka-hned záber a ideš?? Smiech Smiech Smiech Smiech a na Kralovej Smiech Smiech Smiech-toto ma vie pobavit Smiech Smiech Smiech
Ja karasa,ked nemusím už nedávam.Je to vychcanec Hnev >:(Maká len sem tam.A ked zacíti dravca zmeravie a ani sa nepohne.To mám vyskušané pri love s vábničkou Mrknutie Mrknutie
A na karasa mám fakt dost málo ulovkov na to kolko som ho nastražoval Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.
Je pravdou  že  sumčoky do metra sa dobre chytaju na velké belice.To je na taku pár hodinovu rybačku  vhodná rybka.Ale mne sa tam vačšinou  vešali také ryby ako zubáč Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.Ja vačšinou  preferujem nástrahovku-ktorej je na danej lokalite najviac.Ale rád špekulujem.
Džony-ked sa bojíš že ti rybka dlho nevydrží,tak si skus zadovážit plastové pásky-ale v menšom vydaní alebo ešte  porozmýšlat ako sa dá ešte využit maggot clip a nie len na kostáky Mrknutie Mrknutie.Takto  prešitá rybka to vydrží fakt velmi,velmi dlho Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #66 kedy: 18. Február 2011, 18:56:15 »

usom zistil dazdovky
Presne tak
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #67 kedy: 18. Február 2011, 19:05:51 »

Cervenica a plotica su nástrahy č.1 Mrknutie Mrknutie
Pokial to nastažuje človek čo sa tomu rozumie-nevidím problém aby nevydržali aj niekolko dní Mrknutie
Ja zo zásady-ráno a večer mením rybky .Taký pleskáč zelenkavy-toho nechávam aj dlhšie-to je pracant na pohladanie Mrknutie Mrknutie
Pleskáč vysoký je tiež  fajn-ale len taký  do 35 -max.40 cm.Na vačšieho máš síce záber skôr,ale uspešnost záber premenit pri terajšej legislatíve je dost na nízkej urovni.Teda  píšem o trhačke.Na tyčovku je  uspešnost  premienania záberov uspešnejšia,ale už to jednoducho nepatrý medzi moje disciplíny Mrknutie
Dáždovka-hned záber a ideš?? Smiech Smiech Smiech Smiech a na Kralovej Smiech Smiech Smiech-toto ma vie pobavit Smiech Smiech Smiech
Ja karasa,ked nemusím už nedávam.Je to vychcanec Hnev >:(Maká len sem tam.A ked zacíti dravca zmeravie a ani sa nepohne.To mám vyskušané pri love s vábničkou Mrknutie Mrknutie
A na karasa mám fakt dost málo ulovkov na to kolko som ho nastražoval Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.
Je pravdou  že  sumčoky do metra sa dobre chytaju na velké belice.To je na taku pár hodinovu rybačku  vhodná rybka.Ale mne sa tam vačšinou  vešali také ryby ako zubáč Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.Ja vačšinou  preferujem nástrahovku-ktorej je na danej lokalite najviac.Ale rád špekulujem.
Džony-ked sa bojíš že ti rybka dlho nevydrží,tak si skus zadovážit plastové pásky-ale v menšom vydaní alebo ešte  porozmýšlat ako sa dá ešte využit maggot clip a nie len na kostáky Mrknutie Mrknutie.Takto  prešitá rybka to vydrží fakt velmi,velmi dlho Mrknutie
Dakujem Pepo si moj clovek ja som to vedel!Zastal si si ma a ja som tak isto na tom ako si pisal aj ked nechytam sumce nejak extra dlho a nemam nejake velke uspechy ale viem ze karas vydrzi ale nemal som nan zaber len na ostrieza pleskaca a samozrejme moje cervenicky!!!Ano aj ja nieco take pouzivam ako je ta paska ale sa sa to aj z gumickou!
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #68 kedy: 18. Február 2011, 20:53:30 »

lebo ten jeden pisal ze mam dat kopu rosnakov a ze budu vyborne brat iba stale neviem co to je

preto rosnaky lebo vychadzaju za rosi z travy Mrknutie
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #69 kedy: 19. Február 2011, 06:49:22 »

Matuš-ja som len a len napísal moju skusenost.
V roku 2009 som všetky víkendy + 2x po 10 dní ked sa lovilo nonstop venoval lovu na Královej.
Samozrejme ked prirátam nejaké roky predtým,tak hádam by som  už mohol mat aspon ako taký obraz o tejto vode-teda myslím si Mrknutie Mrknutie že čo je viac alebo menej učinné.Ale to neplatí  len na VNK.Také skuseností s nástrahovkami mám aj z iných vôd Mrknutie
Ale zo všetkého najdôležitejšie aj tak je zvolit si správne miesto,montáž a správne a šetrne nastražit  rybku Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #70 kedy: 19. Február 2011, 11:12:32 »

Matuš-ja som len a len napísal moju skusenost.
V roku 2009 som všetky víkendy + 2x po 10 dní ked sa lovilo nonstop venoval lovu na Královej.
Samozrejme ked prirátam nejaké roky predtým,tak hádam by som  už mohol mat aspon ako taký obraz o tejto vode-teda myslím si Mrknutie Mrknutie že čo je viac alebo menej učinné.Ale to neplatí  len na VNK.Také skuseností s nástrahovkami mám aj z iných vôd Mrknutie
Ale zo všetkého najdôležitejšie aj tak je zvolit si správne miesto,montáž a správne a šetrne nastražit  rybku Mrknutie
Presne tak suhlasim!
Zaznamenané
bystrican
Hosť
« Odpoveď #71 kedy: 23. Február 2011, 11:58:17 »

chcem sa spytat co je na sumca lepsie chytat na plavak ci na tazko???
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #72 kedy: 23. Február 2011, 12:13:16 »

Kedy ako. Zavisy od miesta ...a to strasne. Ale ze vraj na bojku alebo trhacku.

Jaj na tazko das cervika a ked vies kde treba chytat je to naj-najzabava Smiech Sumce priemerom do 1metra.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #73 kedy: 24. Február 2011, 19:53:30 »

chcem sa spytat co je na sumca lepsie chytat na plavak ci na tazko???
Ja sa priklonim k privlaci ale ked inak nedas tak na trhacku skor z rybou a cerviky na podvodny plavak!
Zaznamenané
patqo
Newbie
*
Príspevkov: 28

Zobraziť profil
« Odpoveď #74 kedy: 26. Apríl 2011, 00:50:58 »

Kde by som vedel v kosiciach najst alebo kupit piavice....nadaje??......dakto s kosic kto by mi vedel poradit
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk