AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

08.04.2020 12:13:36

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 175 príspevkov v 1 843 tém od 1 863 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ladislav Ernest
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  DOMÁCE REVÍRY
| | | | |-+  3-5560-1-1 VN Petrovce (Rimavská Sobota)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť
Autor Téma: 3-5560-1-1 VN Petrovce (Rimavská Sobota)  (Prečítané 22021 krát)
cukor
Hero Member
Príspevkov: 824

Zobraziť profil
« Odpoveď #75 kedy: 30. Máj 2014, 12:08:22 »

vcera vysiel z vody vraj kaprik 21 kg, 100 cm, tato voda este moze  prekvapit asi..

Takych vraj som pocul o Gemeri ojojoj,ale foto ani jedno.

za 1 - asi nikdo neprerusi rybacku len aby sa dotrepal domov a dal fotku na nejake forko
za 2 - nie vsetci si zakladaju na tom byt prihlaseny a prezentovat sa na forku, jednoducho si uzivaju rybacku bez tej omacky okolo

ja som videl par peknych fotiek z Gemera, a par peknych ryb tam je.

Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

"I když ti tvá práce nevoní, nestávkuješ. Prostě tam chodíš každej den a házíš na to bobek." - Homer Simpson
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #76 kedy: 30. Máj 2014, 15:51:49 »

vcera vysiel z vody vraj kaprik 21 kg, 100 cm, tato voda este moze  prekvapit asi..

šampus videl som fotku lysca 22kg+ údajne už tam nepláva ,potom ti stačí si pozrieť pár fotiek nad tvojím príspevkom síce nie sú to 20kg+ ale 18kg+ je tam a nejaká 17-cka, ďalšie fotky nájdeš v téme produkty firiem OC kde sa našim chalanom podarili slušné úlovky po miulé roky okolo 18kg+ tak že ako cukor napísal táto voda ešte prekvapí  Mrknutie Úšklabok Úšklabok a ja tomu verím  Mrknutie
...ďalej str.č 4 v tejto téme ,fotka lysca 23 kg
Gemer  je nepochybne krasna voda kym to bola zvezovka casto som tam chodieval.Len viem ze par peknych kuskov odplavalo,a preteky minuly rok boli co sa tyka ulovkov dost slabe povedal by som.
Zaznamenané

Sam
cukor
Hero Member
Príspevkov: 824

Zobraziť profil
« Odpoveď #77 kedy: 30. Máj 2014, 19:45:32 »

šampus videl som fotku lysca 22kg+ údajne už tam nepláva ,potom ti stačí si pozrieť pár fotiek nad tvojím príspevkom síce nie sú to 20kg+ ale 18kg+ je tam a nejaká 17-cka, ďalšie fotky nájdeš v téme produkty firiem OC kde sa našim chalanom podarili slušné úlovky po miulé roky okolo 18kg+ tak že ako cukor napísal táto voda ešte prekvapí  Mrknutie Úšklabok Úšklabok a ja tomu verím  Mrknutie
Gemer  je nepochybne krasna voda kym to bola zvezovka casto som tam chodieval.Len viem ze par peknych kuskov odplavalo,a preteky minuly rok boli co sa tyka ulovkov dost slabe povedal by som.

v tom mas urcite pravdu, v oboch veciach, ale hlavne co sa tyka tych pretekov , ja si myslim ze:

- sam vies ze na pretekoch je to ine, kopec silonov, a clnov, pohyb na hladine, metraky krmenia....  a proste gemer ma obrovsku cast v rezervacii, kde sa nechyta, takze tam sa kludne moze ryba zdrovat cely rok, bez toho aby vysla von, ma tam klud a potravy dostatok a druha vec - ja som tam bol tyzden pred tymy pretekmi a koncil som 2 dni pred pretekmi a v tej sinici a tej hnusnej vode je vobez zazrak ze sa nejaka ryba chytila na tych pretekoch. nejak by som preteky nebral ako bernu mincu, pretoze to su ine podmienky ako na beznej rybacke, a hlavne na vode kde ten ruch a pohyb ma kde tu rybu vytlacit. A na gemeri sa v tech rezervacii moze skryvat aj 50 velkych kaprov bez toho aby sa chytali. Mesiac pred tou sinicou sme si z Jurom paradne zachytali a v tej sinici sme boli radi za 1 zaber na 3 dni.

ked sme tam boli minuly rok na prvej rybacke s Jurom, tak v tej casti kde sa moze len nahadzovat, a nesme sa bivakovat a podobne, tak tam typek zdolal 3 velmi krasne ryby okolo 20 kg za tyzden. aj keby mali len od 18-20, tak je to na miestnu vodu parada.

a ak si tym odplavanim myslel "odplavania do mrazaku" tak to mas 100 %, videl som tam supiny na brehu, co urcite nepatrily kaprom pod k70, ako je tam stanovena horna miera )))
Zaznamenané

"I když ti tvá práce nevoní, nestávkuješ. Prostě tam chodíš každej den a házíš na to bobek." - Homer Simpson
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #78 kedy: 30. Máj 2014, 21:34:04 »

v tom mas urcite pravdu, v oboch veciach, ale hlavne co sa tyka tych pretekov , ja si myslim ze:

- sam vies ze na pretekoch je to ine, kopec silonov, a clnov, pohyb na hladine, metraky krmenia....  a proste gemer ma obrovsku cast v rezervacii, kde sa nechyta, takze tam sa kludne moze ryba zdrovat cely rok, bez toho aby vysla von, ma tam klud a potravy dostatok a druha vec - ja som tam bol tyzden pred tymy pretekmi a koncil som 2 dni pred pretekmi a v tej sinici a tej hnusnej vode je vobez zazrak ze sa nejaka ryba chytila na tych pretekoch. nejak by som preteky nebral ako bernu mincu, pretoze to su ine podmienky ako na beznej rybacke, a hlavne na vode kde ten ruch a pohyb ma kde tu rybu vytlacit. A na gemeri sa v tech rezervacii moze skryvat aj 50 velkych kaprov bez toho aby sa chytali. Mesiac pred tou sinicou sme si z Jurom paradne zachytali a v tej sinici sme boli radi za 1 zaber na 3 dni.

ked sme tam boli minuly rok na prvej rybacke s Jurom, tak v tej casti kde sa moze len nahadzovat, a nesme sa bivakovat a podobne, tak tam typek zdolal 3 velmi krasne ryby okolo 20 kg za tyzden. aj keby mali len od 18-20, tak je to na miestnu vodu parada.

a ak si tym odplavanim myslel "odplavania do mrazaku" tak to mas 100 %, videl som tam supiny na brehu, co urcite nepatrily kaprom pod k70, ako je tam stanovena horna miera )))
No aj to ale mal som na mysli velku vodu ale aj z tych skoncila velka cast v mrazaku.Rezervacia je tam perfektna to je na Gemeri asi to najkrajsie,
Zaznamenané

Sam
Chuck
Hero Member
Príspevkov: 616

Zobraziť profil
« Odpoveď #79 kedy: 08. Jún 2014, 14:56:50 »

Gemer je krásna a ťažká voda. Ono je to tak že mal som spustu rýb aj v sinici ale to je asi skôr výnimka. Čo sa týka pretekov tak ten čo gemer pozná vie kde sa ryba bude chytať no a tento rok bude pretek zas náročný a zas treba počítať so sinicou.
Zaznamenané
Chuck
Hero Member
Príspevkov: 616

Zobraziť profil
« Odpoveď #80 kedy: 08. Jún 2014, 15:02:42 »

A ten kapor 21kg sa naozaj chytil Úsmev
Zaznamenané
Hassanes
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 06. Júl 2014, 20:16:01 »

Len pre zaujímavosť na jar sa tam dalo zo par tisíc ks malých amurov...  Mrknutie
Zaznamenané
Hassanes
Hosť
« Odpoveď #82 kedy: 01. September 2014, 18:58:21 »

VN Petrovce dnes 1.9.2014 bolo zarybnené nad 3,5 kg od 65 do 75 cm. kaprom celkovej hmotnosti 2000 kg. Súčasne platí zákaz lovu kapra na VN Petrovce od 1.9.2014 do 15.9.2014 z výnimkou pretekov od 9 do 14.9.2014.
Viac info na tel: 0905 845 995 p.Štec
« Posledná zmena: 16. Marec 2015, 17:34:25 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
ferek101
Full Member
Príspevkov: 122

Zobraziť profil
« Odpoveď #83 kedy: 23. Máj 2016, 18:14:49 »

tažkkych šesť dni na tomto nadhernom rybniku mam za sebou.Kym som sa im trafil do chuti  trvalo dobrych 30 hodin.Potom už ryba konečne začala konečne reagovať.Najprv šli tie menšie od 5do8 kil ale podarilo sa 10kil potom11stka krasny 16 kilovy a trožka smoly ked my asi 18 až 20 kilovy ušiel pri podoberani do podberaka.Rybam som nahadzal zhruba 10 kil čo na na 6 dni si myslim nie  je až tak vela.Co mi rybari kvôli rybam nespravyme.žial fotky nemam bol som sam a drahy foťak my ryby nenachyta
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 137

Zobraziť profil
« Odpoveď #84 kedy: 24. Marec 2020, 17:05:33 »

ako to tam teraz vyzerá?ryby,lov,lístky atd
Zaznamenané

Chyť & pusť
ferek101
Full Member
Príspevkov: 122

Zobraziť profil
« Odpoveď #85 kedy: 25. Marec 2020, 16:02:32 »

jazero nadherne ale aj dost navštevovane či už krmitkarmi ale je tu už dost rybarov CHAP.Kapre všetke vekovej kategorii velmi tažke jazero nie je problem tu sediet aj štyri dni bez ryby.Naj kapor čo tu bol chyteny mal takmer 28 kil takže je predpoklad že tu už možu byt aj 30kilove.Ked sa im trafiš do chuti tažko sa prechytava cez 5až 8kg kapre ale boli už aj take rybačky kde pod 10kg ryba nebola Ale začina tu rozkvitat vykupovani pozemkou takže dost vela miest je už ohradenych alebo už vykolikovanych.Jazero dost členite ceste k jazeru vo velmi zlom stave takže ked zaprši problem odyst.Ja to robim tak že mam dva člny oba naložim vecami a potom sa preplavim na volne miesto.Polovica jazera ma od 5do 6,5m a druha polka od 1,5 do 3m.  Hostovačky sa vydavaju vo dvoch rybarskych potrebach
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 137

Zobraziť profil
« Odpoveď #86 kedy: 25. Marec 2020, 18:21:04 »

jazero nadherne ale aj dost navštevovane či už krmitkarmi ale je tu už dost rybarov CHAP.Kapre všetke vekovej kategorii velmi tažke jazero nie je problem tu sediet aj štyri dni bez ryby.Naj kapor čo tu bol chyteny mal takmer 28 kil takže je predpoklad že tu už možu byt aj 30kilove.Ked sa im trafiš do chuti tažko sa prechytava cez 5až 8kg kapre ale boli už aj take rybačky kde pod 10kg ryba nebola Ale začina tu rozkvitat vykupovani pozemkou takže dost vela miest je už ohradenych alebo už vykolikovanych.Jazero dost členite ceste k jazeru vo velmi zlom stave takže ked zaprši problem odyst.Ja to robim tak že mam dva člny oba naložim vecami a potom sa preplavim na volne miesto.Polovica jazera ma od 5do 6,5m a druha polka od 1,5 do 3m.  Hostovačky sa vydavaju vo dvoch rybarskych potrebach

ďík za info
Zaznamenané

Chyť & pusť
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk