AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:07:13

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Porovnanie kvality prívlačových prútov a navijakov z Ukrajiny
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Porovnanie kvality prívlačových prútov a navijakov z Ukrajiny  (Prečítané 4500 krát)
miki23
Newbie
*
Príspevkov: 9

Zobraziť profil
« kedy: 30. Marec 2010, 17:42:46 »

je kvalita napr.prutov alebo navijakov na ukrajine v normalnom obchode nie na trhu rovnaka ako u nas?Napr. ak by som kupil berkley skeletor series one2 na ukrajine v normalnom obchode tak bol by z materialov takych ako pisu v recenziach v nasich e-shopoch alebo by to bola len nejaka napodobenina z uplne ineho materialu?

« Posledná zmena: 30. Marec 2010, 20:01:15 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 30. Marec 2010, 20:14:23 »

V Europe taky velky rozdiel vo vyrobkoch nenajdes. Tu zhruba vsetko zislo z jedneho pasu PRE NAS EUROPANOV. Co kupis v Ukraine je na 99% to iste co u nas. Len si treba pozriet, ci to je NAOZAJ Berkley. Ak ano, v tom pripade je to ta ista udica co kupis aj u nas.
Rozdiel je uz v USA vs EU. Tam sa stava ina kvalita.
EU vs JP o tom ani nehovorim. Od Japoncov sme kilometre.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 30. Marec 2010, 20:25:32 »

Ja osobne by som na Ukrajine udice nekupoval.V žiadnom prípade by ma nikto nepresvedčil o pravosti udíc,ale to je len môj názor.Na falzy sú ukrajinci super machri. Mrknutie
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 30. Marec 2010, 20:31:21 »

Ja osobne by som na Ukrajine udice nekupoval.V žiadnom prípade by ma nikto nepresvedčil o pravosti udíc,ale to je len môj názor.Na falzy sú ukrajinci super machri. Mrknutie
Toto mozem len potvrdit ... fakt kopiruju paradne Úsmev
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
miki23
Newbie
*
Príspevkov: 9

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 30. Marec 2010, 20:47:56 »

dakujem za odpoved.hned som si istejsi.totiz 8 rokov som nechytal tak si musim zaobstarat nove nacinie ktore je ale aj dost drahe ale kedze byvam nedaleko od ukrajini tak ma hned napadlo ze kupim skoro vsetko tam za polovicu len som si nebol isti ci to neolutujem ohladom kvality.mam tam aj kolegu ukrajinca v uzhorode ktory je naruzivi rybar a potrpi si na kvalitnu vybavu a prave on mi dal chrobaka do hlavy ze to co kupim tu kupim aj tam niekedy aj za polovicu.tak chrobak je prec a sa este spytam ci ten skeletor series one2 2,4m 15-40g je dobra volba a aky navijak by sa mi hodil.chcel by som vlacit na riekach twistre voblery rotacky a pouzivat snuru berkley whiplash crystal 0,10mm.ten navijak by som chcel nejaky z plytkou cievkou kovovou a kovovym telom.
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 30. Marec 2010, 21:30:57 »

Ryoby Zauber 4000. Na zaciatok a aj na dlhsiu dobu kvalita VS cena je na spicke.

O udici ja radsej nic....uz istu dobu ju nemam v laske. Stara dobra 2-12 gramova Skeletorka starsej serie..ta nova mi uz nesedi. Inak ta 15-40 gramov na 2.40 bude dost tvrda podla mna.
Zaznamenané
Murphy
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 31. Marec 2010, 00:36:03 »

za takú cenu je to jasne, že pre europu sa všetko robí v Malajzí,Thajsku a podobných krajinách... a to sa nejedná len o rybárskych veciach!
Zaznamenané
Murphy
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 31. Marec 2010, 00:46:11 »

dakujem za odpoved.hned som si istejsi.totiz 8 rokov som nechytal tak si musim zaobstarat nove nacinie ktore je ale aj dost drahe ale kedze byvam nedaleko od ukrajini tak ma hned napadlo ze kupim skoro vsetko tam za polovicu len som si nebol isti ci to neolutujem ohladom kvality.mam tam aj kolegu ukrajinca v uzhorode ktory je naruzivi rybar a potrpi si na kvalitnu vybavu a prave on mi dal chrobaka do hlavy ze to co kupim tu kupim aj tam niekedy aj za polovicu.tak chrobak je prec a sa este spytam ci ten skeletor series one2 2,4m 15-40g je dobra volba a aky navijak by sa mi hodil.chcel by som vlacit na riekach twistre voblery rotacky a pouzivat snuru berkley whiplash crystal 0,10mm.ten navijak by som chcel nejaky z plytkou cievkou kovovou a kovovym telom.
občas uver aj ukrajincom...ale osobne ti určite neschválim šnuru Whiplash Crystal...a ani keby bola originál...poradím ti len...nekupuj veci ktoré ti stále ponúka reklama...reklama je tu na to aby sa výrobky predávali...a dobré výrobky sa predávajú aj bez velkého echa!vždy záleží len na tom, ako si s náradím poradíš ty! ked ti nebude trebárs palica sediet, tak môže stát aj 800 euro a bude ti na hovno...a skor ti bude vyhovovat palička za 50 euro, je to len v ludoch a nie v cenách...rybársky biznis sa stal velmi prosperujúci,ale ber to tak, že keby si chcel všetko, tak ta to zožerie...a písal si že 8 rokov si nechytal, odvtedy sa fakt vela v tomto obchode zmenilo...a možno vtedy to bolo aj lepšie...neviem kam toto povedie
Zaznamenané
wilko220
Full Member
Príspevkov: 131

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 01. Marec 2011, 19:14:18 »

ja nakupujem hlavne snuru na privlac azatial som nemal problem pevnost super farba po roku v prdel. ale to asi vsetky.inac ceni neporovnatelne akurat v piatok tam idem kuknut. Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 01. Marec 2011, 21:00:29 »

Aka snura??
Zaznamenané
wilko220
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 02. Marec 2011, 16:31:26 »

to sme prebrali uz niegde troska sa rozpametaj
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 02. Marec 2011, 19:00:29 »

Aha kedy a kde? Lebo ja ak bafnem sem, ze vymienam haciky este nemusis vediet o ake sa jedna.
Zaznamenané
wilko220
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 02. Marec 2011, 19:08:04 »

sumciarina- plandavka a sumec Pusinka Pusinka
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 02. Marec 2011, 19:14:57 »

AAHHAAA....tak dobre. Troska som pomatany z dnesneho dna.
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk