AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 05:56:48

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 181 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  ARCHÍV TÉM
| | | |-+  Rybárik - stretnutie rybárov
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť
Autor Téma: Rybárik - stretnutie rybárov  (Prečítané 12090 krát)
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 334

Zobraziť profil
« Odpoveď #75 kedy: 15. Marec 2010, 00:37:33 »

Richard : No ale pokazíš si ťažkou , poctivou prácou vytvorené meno... a to nestojí zato !!! Mrknutie
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
Karči P.
Hosť
« Odpoveď #76 kedy: 15. Marec 2010, 00:44:10 »

hmm Charlie  ale  vieš ako je to s mliečnymi produktmi, nie len boilies HNV sa pokazí aj za jedno slnečné popoludnie Smiech  Už ťažšie by sa to Rišovi vysvetľovalo, keby bolo chladno   Gúľam očami
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 15. Marec 2010, 07:40:16 »

Dajte chlapi viac fotie, nech pozrieme aj my co sme tam neboli.
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 537

Zobraziť profil
« Odpoveď #78 kedy: 15. Marec 2010, 17:14:22 »

Ále, tak jasné že by som si meno nepokazil ani pre preteky, ani pre nič iné! Karči ja nejaký syr určite prinesiem, mám trochu zasponzorovať aj organizátorov pri zahájení. Smiech
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #79 kedy: 18. Marec 2010, 06:32:57 »

Risko, takze jeden stupienok na stupni vitazov je uz predplateny Úšklabok Mrknutie Úšklabok Mrknutie
Zaznamenané
Richard
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #80 kedy: 18. Marec 2010, 18:33:47 »

Braňo mne by stačilo keby mi označili guličku v ktorej je papierik s číslom Paľkov-1, ale ten si vraj zabukovali Fabianovci takže som bez šance, musím porozmýšľať nad nejakou alternatívou! Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 18. Marec 2010, 18:51:08 »

Richard , neviem odkiaľ máš túto prísne tajnú správu, veď som sa s usporiadateľmi dohodol,že nikomu nič neprezradia a zrazu už je to zverejnené. No čo už ,budem sa musieť asi  poobzerať po inom dobrom fleku, a už som rozhodnutý,Paľkov 2, no čo by nám nebolo dobre vedľa seba,ja by som Ti nejakú rybu pustil z prava,Ty mne nejakú z ľava a bolo by to vybavené. Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Richard
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #82 kedy: 18. Marec 2010, 18:59:59 »

Ivan môže byť! Len ja Ti neviem mám taký pocit, že tento rok si Paľkov nelosnem a nebolo tam zle elektrina a WC za chrbtom aj s krčmou, čo si viacej môžeš želať? Smiech
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk