AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 22:21:45

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  DOMÁCE REVÍRY
| | | | |-+  3-5530-1-1 VN Orava (SRZ Rada Žilina)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 5 Tlačiť
Autor Téma: 3-5530-1-1 VN Orava (SRZ Rada Žilina)  (Prečítané 15853 krát)
cmeliak87
Sr. Member
Príspevkov: 329

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 01. August 2012, 17:09:05 »

tak zhruba nieco take som mal na mysli len som to nevedel spravne sformulovať  Gúľam očami
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 01. August 2012, 21:16:43 »

vodohospodársky význam ma celá priehrada  nie len hrádza ,ale stou bezpečnosťou na mňa nechod ,Wodník ak chceš o tom diskutovať tak cez SS  Mrknutie

s Wodníkom vydiskutované  Mrknutie
« Posledná zmena: 01. August 2012, 22:47:53 od Čeko » Zaznamenané
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 02. August 2012, 18:31:08 »

Tak je  fajn ze ste si to vysvetlili chlapci  Mrknutie ja pridam nejake foto s toho dňa

Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 02. August 2012, 18:31:55 »

Este jedna

Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 02. August 2012, 21:02:44 »

óóó, tak toto som zažil aj ja na tejto hrádzi, je fakt že to bolo ešte pred vypustením OP, ale tá spomienka na metrového kaproša, ako si majestátne pláva pod hladinou pri hrádzi je vo mne do dnes  Mrknutie
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 03. August 2012, 00:47:48 »

óóó, tak toto som zažil aj ja na tejto hrádzi, je fakt že to bolo ešte pred vypustením OP, ale tá spomienka na metrového kaproša, ako si majestátne pláva pod hladinou pri hrádzi je vo mne do dnes  Mrknutie
to vypustenie Oravskej Priehrady a zlovenie rýb malo fatálny následok na další život v tejto vode a potom to už išlo dolu vodou Smútok Šok Smútok
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 03. August 2012, 18:06:02 »

Kam dali zlovené ryby?Mali všetko vrátiť!
Zaznamenané

Chyť & pusť
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 03. August 2012, 19:50:37 »

zlovene ryby dali do iných revírov niekolko kaprov plavalo aj na VN-Dobrá Niva,čo viem od domácich rybárov tak tie kapre boli také zmagorené,že skákali vláčkarom na blinker Šok Šok Šok ,údajne sa tam dali kapre od 1O do 2O kg a našiel sa tam aj uhynutý kapor odhadom 20 kg+ Smútok ,dlho sa tam tie kapre neohriali ,mäsiari mali o zábavu postarané Smútok Hnev
Zaznamenané
ivanmi5
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 13. August 2012, 14:40:30 »

Včera som sa vrátil z týždňovej výpravy na Orave. Boli sme traja od Nového Ústia, chytali sme na vyvážku 200 m. Je tam prakticky rovné dno s postupným klesaním. Lovili sme v hĺbke 6,5 m. Vytiahli sme cca 40 kaprov od 50-63 cm. Nič väčšie sa nepodarilo, aj keď som sa pokúšal loviť na "selektívnu" guľu od nemenovanej firmy.  Akurát bolo na ňu podstetne menej záberov. Keby som lovil na iné, bolo by zrejme aj rýb oveľa viacej. Voda je tam hodne padnutá a tak, kde sme lovili  bolo pred nami asi 20 m voľného priestoru a večer sa tam premávali autá ako na promenáde. Plno žúrujúcich a tak celkovo pokazený dojem.  Keď Orava tak už asi tak, že autom vyložiť, nalodiť a preplaviť sa niekam kde je človek sám. Ale to tam už asi nehrozí, jednak veľa zákazov a obmedzení a jednak aj tých miest tam nie je toľko. Je to tam asi ako na Mare, keď je spustená voda, všade sú samé autá. Na Mare však myslím nie sú  asi žiadne zákazy ani obmädzenia, alebo v takom rozsahu ako na Orave.  Mrknutie
Zaznamenané
mirecbn
Newbie
*
Príspevkov: 12

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 13. August 2012, 21:23:19 »

ivanmi5: pri ústie by som v živote nešiel, bol som tam dva roky po sebe a vždy sme  pochytaly  kapre 60-80 cm a samozrejme su tam aj o dost vačšie , treba sa dať vyviesť a potom zaziješ  prave ticho a rybačku v divočine...

Zaznamenané
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 690

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 03. Júl 2014, 18:18:26 »

Troska ozivim temu. O 2tyzdne sa chystame na VN Tvrdosin, co je v podstate cast VN Oravy. Budeme ubytovani na chate v obci Dolny Stefanov. Chodi niekto na tuto 90 hektarovu vodu rybarcit? Prijal by som aspon niake zakladne info, kludne aj SS.

Dakujem
Zaznamenané
Michal S
Newbie
*
Príspevkov: 4

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 02. Marec 2015, 22:37:15 »

Leto 2014 od Bobrova na 6 dni. Kapre ziadne obry (najvassi 74cm) ale oddych ako ma byt.

Zaznamenané
Michal S
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 02. Marec 2015, 22:45:26 »

Dalsi

Zaznamenané
Michal S
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 02. Marec 2015, 22:46:59 »

.

Zaznamenané
Michal S
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #44 kedy: 02. Marec 2015, 22:48:20 »

.

Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk