AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.09.2019 09:48:52

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 092 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  TABUĽKY
| | | |-+  Tabuľka TMR 2010
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 5 Tlačiť
Autor Téma: Tabuľka TMR 2010  (Prečítané 10712 krát)
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 25. Október 2010, 13:36:00 »

komu kde a co som neposlal??? Len tak na okraj ale dopis aj moje meno Úsmev
a samomovi  N U L U .... nech nie som sám ... Smiech
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 25. Október 2010, 13:45:48 »

komu kde a co som neposlal??? Len tak na okraj ale dopis aj moje meno Úsmev
a samomovi  N U L U .... nech nie som sám ... Smiech

AK sa zucastnil..takze mna dopis aj na JAWS...velka 0. Úsmev
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 25. Október 2010, 16:19:25 »

Pani, mate u mna hlboke ospravedlnenie    Gúľam očami   (mozny je aj vyber ospravedlnenia v podobe PVP -  tato forma je platna do konca roka na uzemi Bratislavy, miestami oblacno Nove Zamky a jednodnovo sa predlzuje na CarpShow - teda ak bude... Smiech )

pravdou je, ze "spiacich" telemostakov, ktori mali nulu, pripadne boli vyXkovani od zaciatku do konca som priebezne z tabulky rusil. samomo dostal omylom x namiesto 0, Oki  sa dostal na pomocny papier, do tabulky vsak uz nie...

asi by bolo na mieste, spravit male zlepsenie  - aby mi kazdy ucastnik poslal vysledny pocet bodov a najvacsi ulovok formou SS. tiez som len tvor omylny, ak som tam stale daco prehliadol, pingnite ma...

PS: je nas us trochen viac a uz ani v tej praci clovek nema klud to po sebe 2x skontrolovat Smiech
Zaznamenané
Ludik20
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 25. Október 2010, 18:20:53 »

Pani, mate u mna hlboke ospravedlnenie    Gúľam očami   (mozny je aj vyber ospravedlnenia v podobe PVP -  tato forma je platna do konca roka na uzemi Bratislavy, miestami oblacno Nove Zamky a jednodnovo sa predlzuje na CarpShow - teda ak bude... Smiech )

pravdou je, ze "spiacich" telemostakov, ktori mali nulu, pripadne boli vyXkovani od zaciatku do konca som priebezne z tabulky rusil. samomo dostal omylom x namiesto 0, Oki  sa dostal na pomocny papier, do tabulky vsak uz nie...

asi by bolo na mieste, spravit male zlepsenie  - aby mi kazdy ucastnik poslal vysledny pocet bodov a najvacsi ulovok formou SS. tiez som len tvor omylny, ak som tam stale daco prehliadol, pingnite ma...

PS: je nas us trochen viac a uz ani v tej praci clovek nema klud to po sebe 2x skontrolovat Smiech
Vilo,preco mam tam tam otaznik????Pri sucte bodov z posledneho TMR?
Zaznamenané
vilko
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 26. Október 2010, 09:50:11 »

otaznik je za najvacsi ulovok kola.. nevedel som ho z tvojho popisu rozoznat Nepoviem nič doplnis info (staci ss) doplnim tabulku Mrknutie
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 26. Október 2010, 09:59:24 »

otaznik je za najvacsi ulovok kola.. nevedel som ho z tvojho popisu rozoznat Nepoviem nič doplnis info (staci ss) doplnim tabulku Mrknutie
...tajomník...očividný chaos nastal v tvojej práci...odporúčam preštudovať "Okiho" telemostový "výrad"...hlavne úvod príspevku... je tam schovaná aj najväčšia ryba prívlačového telemostu... Ludik20 mal iba ostrieže a malú čuku... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 26. Október 2010, 10:01:18 »

Ak som to bol ja tak asi 76cm sumec.
Zaznamenané
Ludik20
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 26. Október 2010, 10:10:25 »

...tajomník...očividný chaos nastal v tvojej práci...odporúčam preštudovať "Okiho" telemostový "výrad"...hlavne úvod príspevku... je tam schovaná aj najväčšia ryba prívlačového telemostu... Ludik20 mal iba ostrieže a malú čuku... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Stucku neratam,ta sa mi striasla pod nohami na skalach,ale najväcsi bol ostriez "kapitalnych rozmerov"-22cm!!!Sa to normalne hanbim napisat,ale co uz?!?!
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 26. Október 2010, 10:13:06 »

Ja sa prihováram za Vilkov návrh, aby sme mu výsledky nahlasovali cez SS. Tak to bude mať pekne pokope a nebude mať s tým toľko "študovania"  Mrknutie  ......  Vilko, gratulujem   Mrknutie
« Posledná zmena: 26. Október 2010, 10:15:24 od oreno » Zaznamenané
Ludik20
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 26. Október 2010, 10:16:57 »

Ja sa prihováram za Vilkov návrh, aby sme mu výsledky nahlasovali cez SS. Tak to bude mať pekne pokope a nebude mať s tým toľko "študovania"  Mrknutie  ......  Vilko, gratulujem?   Mrknutie
Na jednej strane mas pravdu,ale ja to tu beriem ako jednu velku rodinu,ako by sme boli spolu na jednej lodi(vode)...tak vsetko otvorene a s dôverou! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 26. Október 2010, 10:17:42 »

Takze posleme aj sem aj tam  Mrknutie
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 26. Október 2010, 10:19:43 »

Takze posleme aj sem aj tam  Mrknutie
Ale samozrejme, budú verejné výsledky s pokecom a Vilkovi pošleme cez SS extrakt = sumár + najväčší ulovok ....s Ludikom sme sa asi nerozumeli
Zaznamenané
vilko
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 26. Október 2010, 10:29:14 »

Stucku neratam,ta sa mi striasla pod nohami na skalach,ale najväcsi bol ostriez "kapitalnych rozmerov"-22cm!!!Sa to normalne hanbim napisat,ale co uz?!?!

doplnime... Úsmev ziaden strach
Zaznamenané
vilko
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 26. Október 2010, 10:31:55 »

Predseda, Okiho sumik je na cestnom mieste jeho najvacsieho ulovku (je a bol Mrknutie )
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #44 kedy: 26. Október 2010, 10:38:30 »

Sakra som sa ani nevydel. Akoze som uz tam bol aj pred tym?? Tak sa ospravedlnujem.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk