AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

05.04.2020 03:31:11

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 154 príspevkov v 1 843 tém od 1 862 užívateľov
Najnovší užívateľ: Peternator
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  Rybačky - "priamy prenos"
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 394 Tlačiť
Autor Téma: Rybačky - "priamy prenos"  (Prečítané 518548 krát)
Braňo
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 22. Február 2009, 17:41:23 »

Aj v zime ma svoje caro.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 22. Február 2009, 17:46:42 »

Nedá mi, este jedna "naladofka" spred 3 tyzdnov, ked bolo zamrznute.

Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member
Príspevkov: 271

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 09. Marec 2009, 12:54:23 »

Zdravim vsetkych kaprarov,cez vykend ako jeden z mala kaprarov som aj napriek nepriaznivamu pocasiu stravil pri vode,sice len cez den ale aj v sobotu a v nedelu.Vynalozene usilie neslo na zmar ked som konecne ulovil prve tohtorocne kapre o hmotnosti 6,10  4,70  2,60  2,50 a aj pekne dva jesetery velke jedno mensie 4,35 a jeho starsieho brata 16,25 130centakov.Udice som rozmiestnil na try rozne miesta s dvoma druhmy gul ktore som povazoval v tuto dobu za spravne favoritom bola gula PRO ACTIVE PINEAPPLE POP-UPS A FUSION prikladam aj fotecky.

Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 09. Marec 2009, 13:04:37 »

dalsie fotky

Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 09. Marec 2009, 13:14:59 »

Tomas, co je to za jazierko, co tam stale chytas tie jesetery? Šok
Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 09. Marec 2009, 13:18:11 »

pozri si eszter carp sukromak nechcem ich chitat chodia sami
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 10. Marec 2009, 08:22:46 »

Zdravim vsetkych kaprarov,cez vykend ako jeden z mala kaprarov som aj napriek nepriaznivamu pocasiu stravil pri vode,sice len cez den ale aj v sobotu a v nedelu.Vynalozene usilie neslo na zmar ked som konecne ulovil prve tohtorocne kapre o hmotnosti 6,10  4,70  2,60  2,50 a aj pekne dva jesetery velke jedno mensie 4,35 a jeho starsieho brata 16,25 130centakov.Udice som rozmiestnil na try rozne miesta s dvoma druhmy gul ktore som povazoval v tuto dobu za spravne favoritom bola gula PRO ACTIVE PINEAPPLE POP-UPS A FUSION prikladam aj fotecky.

Počasie ti vôbec nezávidím ale rybky....až ma trhá. Chytal tam ešte niekto alebo si bol sám. Gule si zvolil podľa úlovkov dobré. Plávačka/sladký ananás/ a Fusion/ryba, mäso-korenie, nízky obsah olejov/ sú v podstate celoročné nástrahy, ktoré sa ti osvedčili v studenej vode.
Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #52 kedy: 10. Marec 2009, 08:32:07 »

No nasli sa este dvaja fanatici ktori to nevzdavali ale bez zaberu,no mas pravdu asi som zvolil spravnu taktiku a aj gule fungovali dobre.V podstate som krmil dost nezvicajne na toto obdobie az vela a casto dokrmil s kobrou bolo to dost obtiazne kvoli vetru ale ked som zameral o 20 metrov dalej tak dopadli kde mali.Uz sa neviem dockat kedy skonci tyzden,este ktomu dnes je unas krasne slnecno.
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 12. Marec 2009, 09:02:00 »

Tomas. Pekné rybky a zrejme aj dobre zarybnený "súkromák". Aké tam plávu naj jesetery a kapry? Ja som bol pred dvoma dňami na zväzovej rieke a na úseku asi 2km bolo snáď 2OOkg odpadu... Hnev 

Zaznamenané
kaproš
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 12. Marec 2009, 09:42:44 »

TAK TOTO FAKT NEZNASAM!!!!!ako niekto moze za sebou nehat takyto bordel?su to spepačenim svine Plač minuli rok som zacal chodit na ryby na STRKOVEC-čo je od ga druha strana vn kralova uz za elektrarnou kde parkuju lode!!!takychto smeti sme vyzbierali asi tonu!chodili me tam na ryby tizden a kazdy den sme odvazali plny kufor a zadne sedacky smeti!doniesli sme velke cierne vrecia a pobrali sme to!  ALE NAJVIAC MA SERIE TO ZE TOTO ROBILI RYBARY Plač V SMETIACH BOLI KRABICKY OD KOSTNYCH CERVOU,SACIKY OD KRMIVA,HACIKOU!!! ALE NIEKTORY TO ASPON NAPRATALI DO TASKY-ZIAL BOHU TO TAM AJ NEHALI!TO JE TAKY PROBLEM ZOBRAT JEDNU TASKU SMETI čO VLASTNE ON NAROBIL Čo??? Čo??? ???raz sme jedneho rybara vydeli ako odchadza z lovneho miesta a vesi tasku zo smetami na strom.kedze som tie smeti odnasal som sa ho aj spital ze ci ten strom ozdobuje???ma poslal do p... že co ja sa staram ze on pocka 3-4 tasky a potom si tzo naraz odprace!POVEDAL SOM MU ZE NEVERIIIM A ZACAL SA VYHOVARAT ZE ON TU DLHE ROKY CHYTA A ZE CO SOM JA PORIBNY NECH SI IDEM SVOJOU CESTOU Plač NECHCEM KYDAT NA RYBAROU ALE MAME MEDZI SEBOU AJ NEZODPOVEDNE,LAHOSTAJNE SVINE KTORE RAZ NAFOTIM A ZVEREJNIM NA PLAGATOCH NA ICH LOVNICH MIESTACH NA STROM!!!!NECH ICH HAMBA FACKUJE Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #55 kedy: 12. Marec 2009, 10:11:34 »

Tomas. Pekné rybky a zrejme aj dobre zarybnený "súkromák". Aké tam plávu naj jesetery a kapry? Ja som bol pred dvoma dňami na zväzovej rieke a na úseku asi 2km bolo snáď 2OOkg odpadu... Hnev 
Dakujem za uznanie je to tam celkom slusne zarybnene jeseterov tam dali len minuli rok asi taka 20 max ale kaprov tam maju nad 20 urcite par kusov uz bolo chytenych.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 12. Marec 2009, 15:47:19 »

Kapros s tymi plagatmi je to super napad Mrknutie
Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #57 kedy: 14. Marec 2009, 17:53:38 »

...L.Mara dnes...

Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #58 kedy: 14. Marec 2009, 17:58:06 »

...a ešte...

Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #59 kedy: 14. Marec 2009, 18:06:15 »

...jedna z pravej strany...

Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 394 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk