AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

19.08.2019 03:58:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 078 príspevkov v 1 826 tém od 1 808 užívateľov
Najnovší užívateľ: diko70
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Biče a lov na ne
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Biče a lov na ne  (Prečítané 5719 krát)
Dunlop
Full Member
Príspevkov: 143

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 13. Jún 2011, 13:19:53 »

Zdravím

Mám doma nevyužitý starý 6m bič, a rozmýšlam že by som ho skúsil prevetrať na reviroch kde chytáme kaprov pár metrov od kraja. Je mi jasné že amortizačná guma je v tomto prípade nutnosť.
Ako vyzerá taká montáž? nikdy som takto nelovil, takže nemám ani tušenia. Guma sa upevní klasicky na koniec biča? lebo mám pocit že som videl niekoho ako ju mal "zabudovanú" vo vnútri.
« Posledná zmena: 13. Jún 2011, 18:06:03 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 14. Jún 2011, 00:41:33 »

Zdravicko... no v zasade sa amortizer do bicov nepouziva ale najdu sa vynimky Úsmev mozes si ho namontovat do vnutra bica ako sa to robi v pripade odkladacky, nebudem to tu rozpisovat - tu mas videjko: http://www.vimeo.com/6270990 ... pripominam ze bude nutne rezat spicku bica aby cez nu amortizer presiel... ale videl som aj pripad kde mal chalan na konci bica upevneni asi meter amortizeru a na to mal napojeny vlasec... tak neviem co je vhodnejsie, mozes skusit obe moznosti... nezabudaj vsak ze pri vacsej rybe mozes mat problem s podoberanim nakolko amortizer moze mat roztaznost 700-800%.
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 12. Máj 2015, 20:59:13 »

Podvečerná hodinka a pol s bičom 6m. Vlasec ako vždy 0,10mm a úlovky, ktoré nenechali na seba dlho čakať... Mrknutie Mrknutie

Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 12. Máj 2015, 20:59:37 »

...

Zaznamenané
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 19. Máj 2015, 18:20:43 »

Zbičoval som cez víkend pár plotiek a piraní na rybníčku  Úsmev

Zaznamenané

Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 19. Máj 2015, 18:21:10 »

..

Zaznamenané

Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk