AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.11.2019 04:35:37

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 181 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Lov bolonézou
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Lov bolonézou  (Prečítané 4004 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 20. Január 2010, 08:35:29 »

Všetko o love bolonézou / prúty,montáže,taktika/
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 14. Jún 2011, 14:12:41 »

tu nikto nič nepiše tak zacnem ja, hoci neviem ci to sem patri ale nevedel som kam, chcem sa spytat aky je v zásade rozdiel medzi telematch prutom a kratsou boloňou? všimol som si ze maju tie telematche viac ociek, otázka preco? a este co som postrehol na nete ze boloňa sa používa vacsinou na rieke ale kazdy vraví minimalne 5m, naco su potom tie kratke bolonezy 4m, 4,8m? Ma boloneza nejake opodstatnenie vobec na jazere?
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 16. Február 2012, 20:43:03 »

Táto téma tu stojí. Veĺmi dobre nechápem prečo. Veď "boloňka"je práve v týchto chvíľkach na rieke mne nenahraditeľnou spoločníčkou. V podstate je to v minulosti zaužívaný termín "teleskop". V dnešnej dobe je bolonéza vybavená predĺženými očkami, čo nám príde vhod najmä v daždi, keď sa vlasec nelepí o prút a zaručí nám dlhšie náhody. Je ľahšia a aj niekoľkohodinová rybačka na rieke nerobí rybárovi problém Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #3 kedy: 05. Február 2013, 16:18:10 »

trosku to tu ozivim,

dnes som si odniesol z obchodu novu bolonezu Sensas Garonne 580; 5,80m; Medium 10 - 25g. Predtym som mal jednu 4m bolonezu s vacsou vrhacou zatazou a tu po mne zdedil martin78 a ma s nou paradny zazitok na sutoku moravy a dunaja.

tuto moju novu by som chcel hlavne pouzivat na MD, Morave, Dunaji, popr. Ciernej vode. Planujem ju osadit navijakom Shakespeare Mach 3 3500 5,2:1. Skusal som na nu aj mensie navijaky, kde mam silony 0,12mm a 0,14mm ale to nebolo ono.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 670

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 05. Február 2013, 17:21:32 »

trosku to tu ozivim,

dnes som si odniesol z obchodu novu bolonezu Sensas Garonne 580; 5,80m; Medium 10 - 25g. Predtym som mal jednu 4m bolonezu s vacsou vrhacou zatazou a tu po mne zdedil martin78 a ma s nou paradny zazitok na sutoku moravy a dunaja.

tuto moju novu by som chcel hlavne pouzivat na MD, Morave, Dunaji, popr. Ciernej vode. Planujem ju osadit navijakom Shakespeare Mach 3 3500 5,2:1. Skusal som na nu aj mensie navijaky, kde mam silony 0,12mm a 0,14mm ale to nebolo ono.
Fúha Šok Šok Šok,riadne investuješ Šok Šok Šok.
Co by som ja všeličo len chcel,ale už je toho raz vela .Nemôžem chcieť všetko Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #5 kedy: 05. Február 2013, 17:44:02 »

trosku to tu ozivim,

Fúha Šok Šok Šok,riadne investuješ Šok Šok Šok.
Co by som ja všeličo len chcel,ale už je toho raz vela .Nemôžem chcieť všetko Smiech Smiech

ale kdeze zainvestoval Úsmev navijak mam uz 2 roky doma a bolonku som kupil za €, ktore som ziskal za predaj jedneho feedroveho prutu. robil som trosku inventuru na konci roku, cize som predal 2 pruty a 2 navijaky Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
rybnaswinka
Jr. Member
**
Príspevkov: 64

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 05. Február 2013, 21:13:24 »

asi mi bude v najblizisch tyzdnoch a mesiacoch robit boloneza najvacsiu spolocnost... kedze privlac som zavesil do juna na klinec:)
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #7 kedy: 05. Február 2013, 21:20:28 »

asi mi bude v najblizisch tyzdnoch a mesiacoch robit boloneza najvacsiu spolocnost... kedze privlac som zavesil do juna na klinec:)

tiez to tak vidim Mrknutie a ked sa trosku otepli tak nastupuje feeder Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 05. Február 2013, 22:54:13 »

tiez to tak vidim Mrknutie a ked sa trosku otepli tak nastupuje feeder Vyvalujem oči! Super!

a ked sa otepli az moc tak pojde pod hacik jedna dve gule, vyvalim sa do travy, odposluch pri uchu a budem chytat zdravu cervenu farbu Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk