AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

05.04.2020 03:00:51

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 154 príspevkov v 1 843 tém od 1 862 užívateľov
Najnovší užívateľ: Peternator
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  DOMÁCE REVÍRY
| | | | |-+  4-3750-1-1 VN Ružín (SRZ Rada Žilina)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 55 Tlačiť
Autor Téma: 4-3750-1-1 VN Ružín (SRZ Rada Žilina)  (Prečítané 116781 krát)
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #660 kedy: 25. Marec 2013, 17:06:51 »

Na fore som dnes akurat cital: "Na Ruzine sa Slovensky rekord nechyti. To by sa muselo vela veci zmenit, aby sa tam ryba dozila takeho vysokeho veku a neskapala medzi spinou a masiarmi. " ..

Zjavne mal autor na mysli tie ciganske osady, ktore ked vyplavi Hnilec, tak to tam vyzera ako na smetisku Smútok Ja osobne si myslim, ze je to najkrajsia nadrz na Slovensku (co sa tyka prirody). Su tam miesta, kde este ziaden rybar dodnes nesedel...

Ruzin je v tomto neskutocny stravil som tam uz par noci sam a chcem daleko viac Úsmev neskutocna priroda skoda co tam robia "miestny"
Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #661 kedy: 25. Marec 2013, 17:18:17 »

Hirmi to som si myslel aj ja pokial som nespalvil skoro cely ruzin .... Dnes uz tento nazor nemam ...
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Miro Hirjak
Hero Member

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #662 kedy: 25. Marec 2013, 17:37:14 »

Mozes viac napisat? Splavil si a na co si konkretne prisiel? Ze to nie je najkrasia nadrz? Úsmev

Hirmi to som si myslel aj ja pokial som nespalvil skoro cely ruzin .... Dnes uz tento nazor nemam ...
Zaznamenané

Wodnik
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #663 kedy: 25. Marec 2013, 19:23:56 »

Mozes viac napisat? Splavil si a na co si konkretne prisiel? Ze to nie je najkrasia nadrz? Úsmev

To nie ja stale tvrdim ze je to najkrasjia nadrz no napriek dlzke cez 15km uz neverim ze tam nie je meisto kde by clvoek nelovil... je tam kvantum bud postavenych tak ze sa na nich dostanes len a len po vode a su aj v oblasti kde hlbka vody v koryte presahuje 40 m
Zaznamenané

Jacommo
Hero Member
Príspevkov: 561

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #664 kedy: 25. Marec 2013, 23:37:48 »

tak tak tie búde sú všade a stále pribúdajú...
Zaznamenané

Plesky
Full Member
Príspevkov: 126

Zobraziť profil
« Odpoveď #665 kedy: 26. Marec 2013, 07:21:26 »

Tie bude treba búrať aký problém??
Zaznamenané
Miro Hirjak
Hero Member

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #666 kedy: 26. Marec 2013, 08:32:54 »

A kto ma na to cas? Sme niekedy radi, ze sa k vode dostaneme. A nakoniec, jednu zburas, dalsiu postavia. Ono su to casto len pristresky, kde aj tak nikto nechodi a postavili si to deti, co v lete chodia na Ruzin.. prazdninovat.

Zaznamenané

Jacommo
Hero Member
Príspevkov: 561

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #667 kedy: 26. Marec 2013, 09:57:48 »

A kto ma na to cas? Sme niekedy radi, ze sa k vode dostaneme. A nakoniec, jednu zburas, dalsiu postavia. Ono su to casto len pristresky, kde aj tak nikto nechodi a postavili si to deti, co v lete chodia na Ruzin.. prazdninovat.

Trošku sa mýliš, postavili si to rybári, ktorí tam strávia skoro celú sezónu...a keby len chytali ryby, tak to by bol najmenší problém.
Zaznamenané

Miro Hirjak
Hero Member

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #668 kedy: 26. Marec 2013, 10:08:55 »

No ja hovorim iba o pristreskoch, co su tam iba proti "dazdu" postavene. Budy, o ktorych rozpravate som ani netusil, ze ich je tam tak vela. Viem, ze ich je dost, ale nie som na Ruzine tak casto aby som to zhodnotil presne.

Oproti tunelu ked si vsimnes, tak nie su budy, ale iba take pristresky na noclah v lete. A jedna maringotka, co je tam cely rok Mrknutie V okoli hradze tam je takych "igelitovych" pristreskov dost a niektore nie su ani pri vode, ale dalej od vody v lese. Deti sa chodia hrat proste Mrknutie .. alebo?

Trošku sa mýliš, postavili si to rybári, ktorí tam strávia skoro celú sezónu...a keby len chytali ryby, tak to by bol najmenší problém.
Zaznamenané

Wodnik
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #669 kedy: 26. Marec 2013, 12:09:01 »

To robia samotny rybari z dvoch dovodov aspon co ja viem .. jeden su dalej od vody nevidno ich a mozu lovit stale non stop pretze aj ked ides po vode a nevidis ohne ani svetlo tak udice vlemi tazko zbadas a druhy obcas pri vode nie je rovnejsia plocha tak su nuteni ist vyssie. Tych bud je tam kvantum mas taam postele madrace stolicky
Zaznamenané

misoPO
Full Member
Príspevkov: 178

Zobraziť profil
« Odpoveď #670 kedy: 26. Marec 2013, 13:20:27 »

Tak ako pise Kubo a Wodnik..Bud tam je naozaj vela...A zdaleka to niesu deti... Úsmev...Pokial by to boli normalni rybari,tak ok,ale robia sa tam poriadne "masakre"...samozrejme,tym nechcem povedat,ze kazdy kto tam ma budu je masiar...Ale myslim si,ze este stale je dost vela miest, kde sa da v pokoji zachytat...Cim nedostupnejsie  a nepohodlnejsie,tym lepsie...Ruzin je aj napriek tomu podla mna tiez najkrajsia vodna nadrz na Slovensku....So slovenskym rekordom to je loteria..Na nasich zvazovkach  sa drancuje skoro vsade a najde sa tu a tam krasna ryba,ktora to prezije...A mozno prave v ruzinskych hlbocinach sa taka skryva..... Mrknutie
Zaznamenané
siral
Full Member
Príspevkov: 139

Zobraziť profil
« Odpoveď #671 kedy: 26. Marec 2013, 13:22:51 »

tých búd je tam čoraz viac - rastú ako huby po daždi
ja som tam vyrastal - na Ružin sme s kamosmi chodili skoro kazdy den - cez prazdniny a nebolo tam toho tolko - ked som sa tam po cca. 10 rokoch vratil ostal som pozerať kolko pristreškov a búd pridudlo
napr. na Počkaji - Sman resp. oproti v lese niekedy bola jedna búda a to mal p. Barna a bol tam cele leto. teraz ich tam je niekolko.
na Hôrke bola jedna búda a teraz ? oproti vápenke neboli ziadne - teraz ? Oltariky smerom k mostu oproti pod garažami jedno molo vedľa druhého atd. atd.
a skuste sa tam zložiť, že si idete zachytať - nepomôže vám ani vyhlaška ani zakon

Zaznamenané
misoPO
Full Member
Príspevkov: 178

Zobraziť profil
« Odpoveď #672 kedy: 26. Marec 2013, 13:48:58 »

ano...v tych castiach kde pises to je fakt vela...ale pre mna zacina Ruzin az za Maricou.... Úsmev
Zaznamenané
siral
Full Member
Príspevkov: 139

Zobraziť profil
« Odpoveď #673 kedy: 26. Marec 2013, 13:54:59 »

ano...v tych castiach kde pises to je fakt vela...ale pre mna zacina Ruzin az za Maricou.... Úsmev

no tam to je najkrajšie len je tam dosť zlý prístup a lodku nemam
este ked som mal skodovku 120ku tak som chodil po druhej strane od Jakloviec az na konecnu ale ta cesta je tam rozbita - neviem ako teraz uz som tam nebol viac ako 10 rokov
Zaznamenané
rocces
Full Member
Príspevkov: 113

Zobraziť profil
« Odpoveď #674 kedy: 27. Marec 2013, 11:50:12 »

Tá cesta je stále v dezolátnom stave a keď do toho pridám množstvo kriakov okolo cesty tak katastrofa...keď nechceš mať doškriabaný lak na aute tak tam nechoď...bol som tam minulý rok a mám dodnes "spomienky" na aute po tejto rybačke... Úšklabok
Zaznamenané
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 55 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk