AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

13.07.2020 12:28:29

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 578 príspevkov v 1 846 tém od 1 892 užívateľov
Najnovší užívateľ: 1gabi113
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Stojan
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 78 Tlačiť
Autor Téma: Stojan  (Prečítané 153531 krát)
lukass456
Hero Member
Príspevkov: 1 032

Fuck The World - Go Fishing

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #600 kedy: 07. December 2011, 16:39:31 »

zdravím páni na Ponty show som videl asi najväčší a najtažší stojan aký je na trhu podla mna mohol vážit kludne 50 aj viac kg trobky mali priemer ako ruka v zápestí a na spodu nožiek boli železá ako taniere - neviete kto takéto niečo robí ?nejaký link? ten stojan bol ako nejaké delo....
Zaznamenané

Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #601 kedy: 07. December 2011, 16:56:33 »

Hej aj cena je ako delo... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
lukass456
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #602 kedy: 07. December 2011, 17:02:54 »

Hej aj cena je ako delo... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
videl si ho? nejak mi ušlo v ktorom stánku to bolo ...
Zaznamenané

Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #603 kedy: 07. December 2011, 17:12:03 »

Videl a aj kameroval....Ale 5.000eu ? Oni sú chorý.... Úsmev

« Posledná zmena: 07. December 2011, 21:54:24 od Pepo711 » Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
lukass456
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #604 kedy: 07. December 2011, 17:26:29 »

to mi úplne stačí....
Zaznamenané

koco
Full Member
Príspevkov: 158

Zobraziť profil
« Odpoveď #605 kedy: 07. December 2011, 21:43:37 »

Zdravím, ak chce niekto stojan na sôsob  Sky podu a nie je ochotný dat 300€ tak odporúčam DAM-MAD SLR ROD POD-4 RODS cena 120€ a podla mňa je super za tie peniaze. Ja som zohnal starší za polovicu a iný by som asi nechcel. Má ešte dve malé nohy dozadu aby sa dal dať na "raketu", stabilita super. Je to komplet dural.

« Posledná zmena: 07. December 2011, 21:54:01 od koco.tt » Zaznamenané
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #606 kedy: 18. December 2011, 19:13:37 »

Čaute. čo hovoríte na tento stojan? Kto ho má tak aký je? http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/2529/stojany-
Zaznamenané
Ufo
Hero Member
Príspevkov: 1 349

Zobraziť profil
« Odpoveď #607 kedy: 18. December 2011, 21:01:42 »

Zdravím, ak chce niekto stojan na sôsob  Sky podu a nie je ochotný dat 300€ tak odporúčam DAM-MAD SLR ROD POD-4 RODS cena 120€ a podla mňa je super za tie peniaze. Ja som zohnal starší za polovicu a iný by som asi nechcel. Má ešte dve malé nohy dozadu aby sa dal dať na "raketu", stabilita super. Je to komplet dural.

velmi sa mi paci. vyzera vkusne...ma hrazdu riesenu tak, ze tie dva zavity ktore nechces pouzivat mozes vybrat? ak by som chcel chytat na 2 pruty s dvoma pipakmi... DIK
Zaznamenané

Kto si necení malú rybu, nie je hoden veľkej...
koco
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #608 kedy: 18. December 2011, 21:38:42 »

Ano, je tam červík a dá sa to vybrať.
Zaznamenané
romeo55
Full Member
Príspevkov: 209

Zobraziť profil
« Odpoveď #609 kedy: 18. December 2011, 21:45:49 »

Čaute. čo hovoríte na tento stojan? Kto ho má tak aký je? http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/2529/stojany-

ja rozmyslam nad kupou tripodu z rybarika od starbaitsu tiez by ma to zaujimalo ake su tie stojany :}
Zaznamenané

Chyt a pust!
Thomass
Sr. Member
Príspevkov: 485

Zobraziť profil
« Odpoveď #610 kedy: 18. December 2011, 21:47:40 »

Ufo : Ak len dva prúty, tak potom asi samostatné hrazdy len na dva prúty...neviem či sa k nemu vôbec predávajú, ale určite by to vyzeralo lepšie ako na štorhrazde mať len dva prúty pomaly meter od seba. Funkčnosť by to splnilo, to je jasné, no neviem ako tebe ale mne by sa to teda nepáčilo...ale to je len môj vkus, nenechaj sa odradiť. Mrknutie
Zaznamenané

C&R
Ufo
Hero Member
Príspevkov: 1 349

Zobraziť profil
« Odpoveď #611 kedy: 18. December 2011, 22:16:39 »

Ufo : Ak len dva prúty, tak potom asi samostatné hrazdy len na dva prúty...neviem či sa k nemu vôbec predávajú, ale určite by to vyzeralo lepšie ako na štorhrazde mať len dva prúty pomaly meter od seba. Funkčnosť by to splnilo, to je jasné, no neviem ako tebe ale mne by sa to teda nepáčilo...ale to je len môj vkus, nenechaj sa odradiť. Mrknutie
presne som to pisal kocco-vi, ze tiez sa mi to moc nelubi. ze sa mi vidi dost daleko... tiez. neni to tiez podla mojho vkusu, na dva pruty
Zaznamenané

Kto si necení malú rybu, nie je hoden veľkej...
koco
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #612 kedy: 18. December 2011, 22:29:28 »

Ja mám k tomu dorobené ešte hrazdy na dva prúty, alebo sa dajú kúpiť tuším od Starbaits cena okolo 30€, alebo ak niekto chytá iba na dva prúty tak iba odreže s tých pôvodných podla toho ako mu to vyhovuje. Kad idem s parťákom tak dáme na jeden stojan, a ak idem sám tak dám druhé krátke hrazdy, tiež sa mi to nepáčilo, ale predsa kaprovi je to jedno či máš prúty meter od seba.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #613 kedy: 19. December 2011, 15:43:49 »

zdravím páni na Ponty show som videl asi najväčší a najtažší stojan aký je na trhu podla mna mohol vážit kludne 50 aj viac kg trobky mali priemer ako ruka v zápestí a na spodu nožiek boli železá ako taniere - neviete kto takéto niečo robí ?nejaký link? ten stojan bol ako nejaké delo....
Myslis taky to http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=553.345

« Posledná zmena: 19. December 2011, 15:50:40 od Čeko » Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #614 kedy: 19. December 2011, 15:57:17 »

vyzaera dobre keby niekto chcel pod stromcek Mrknutie Smiech Smiech http://www.google.sk/search?q=dam-mad+slr+rod+pod+-4rods&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a
Zaznamenané
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 78 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk