AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

02.06.2020 04:57:10

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 420 príspevkov v 1 845 tém od 1 885 užívateľov
Najnovší užívateľ: geasia
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Stojan
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 74 75 [76] 77 78 Tlačiť
Autor Téma: Stojan  (Prečítané 151974 krát)
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 532

Zobraziť profil
« Odpoveď #1125 kedy: 06. Máj 2015, 21:11:44 »

... tak ano, momentálne mám ranger  Úšklabok ale čo sa týka tripodu, tento MAD je fakt povedený kus, má ho kamarát a bez výhrad, už sme to tu raz riešili jediný problém týchto stojanov je, že treba dať pri vetre na stred kotvu, a je úplne jedno aký stojan to s týchto "lacnejších" je
Zaznamenané
cukor
Hero Member
Príspevkov: 824

Zobraziť profil
« Odpoveď #1126 kedy: 07. Máj 2015, 13:45:58 »

mozno by tam pasovali tieto papucky http://www.rybarskycamp.eu/www-rybarskycamp-sk/eshop/4-1-Stojany-signalizatory/340-3-Cygnet/5/3745-Kotvy-pre-nohy-stojanov-Pivotting-Anchor-Feet-x-4 , len zavolat a zistit priemer a hned je kotvenie vyriesene...
Zaznamenané

"I když ti tvá práce nevoní, nestávkuješ. Prostě tam chodíš každej den a házíš na to bobek." - Homer Simpson
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 962

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #1127 kedy: 07. Máj 2015, 14:12:03 »

mozno by tam pasovali tieto papucky http://www.rybarskycamp.eu/www-rybarskycamp-sk/eshop/4-1-Stojany-signalizatory/340-3-Cygnet/5/3745-Kotvy-pre-nohy-stojanov-Pivotting-Anchor-Feet-x-4 , len zavolat a zistit priemer a hned je kotvenie vyriesene...
cukor a ako pripevníš papučky, keď máš kamenistý podklad  a je problém čo i len kúsok niečo do zeme zabodnúť. Potom ti papučky budú zrejme k ničomu  Čo??? Mrknutie
Zaznamenané
cukor
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1128 kedy: 07. Máj 2015, 15:45:52 »

cukor a ako pripevníš papučky, keď máš kamenistý podklad  a je problém čo i len kúsok niečo do zeme zabodnúť. Potom ti papučky budú zrejme k ničomu  Čo??? Mrknutie

roky som pod stojan viazal 10 l kybel s vodou na umyvanie ruk a nikdy my stojan neprevratilo. Vzdy sa da nejako pomoct, ak raz proste nemas na skypod, alebo iny super stojan, co narobis, musis sa nejako vynajst a pomoct si..... 

tym nehovorim ze tie stojany su lepsie ako skypod, mam skypod a je super co sa tyka stability, ale ked niekdo nema peniaze, tak sa da chytat aj na trojnozke. a ked nebol kybel, 2 byvakove koliky a ten gumeny popruh na auto s tymy hacikmy a bol klud.

A popravde, jediny stojan co mi kedy odfuklo a prevratilo bol skypod vo FR, ale vtedy takmer clny lietaly v tom vetre, tak by zrusilo kazdy stojan. a vedla kamosovy tazky nerezak tiez zrusilo ako nic, prut sme potom na druhy den hladali vo vode, odlomilo mu tiez pipace, proste v takom vetre nam stojany drzaly len ked sme pod ne dali autobaterky a priviazali....

U tychto lacnych by som akorat riesil ci je ten klb dobry a ta horma cast, aby sa dal popripade postavit na stojaka a aby pri zabere cela ta horma cast netancovala....

Chlapec sa asi pytal na stojan v jeho cenovych moznostiach, a v relaci do 150 e sa daju najst lepsie a horsie stojany, aj ked ja by som na jeho mieste dosetril a kupil Rangera alebo skypod alebo nejaky riadny nerezak......a ak sa tomu bude venovat dalsie roky, aj to tak skonci ze kupi nieco lepsie  ))))

za mna ale - radsej horsia 4 nozka ako lepsia 3 nozka, 4 nohy su 4 nohy )))))))

s touto 0.9 kg hrkalkou som vydrzal skoro 2 roky )))) co uz neboli peniaze tak sa muselo kotvit ))))

zacalo to na feeder, potom som tam nakrutil pipace a bolo )))))
« Posledná zmena: 07. Máj 2015, 16:07:18 od cukor » Zaznamenané

"I když ti tvá práce nevoní, nestávkuješ. Prostě tam chodíš každej den a házíš na to bobek." - Homer Simpson
Mart!n991
Newbie
*
Príspevkov: 33

Zobraziť profil
« Odpoveď #1129 kedy: 08. Máj 2015, 22:18:16 »

Martin, ak na to mas, kup si FOX. Budes mat dlhe roky pokoj. Ked kupis nejaku napodobneninu, mozes sa hrat na Mac Gyvera a skor ci neskor zacnes poskulovat po niecom inom. Toto sa Ti pri Foxe nestane.

Ved prave preto som sa pytal ci ten FOX za to stoji , alebo radsej ten MAD ak je to uplne to iste Úsmev  bavime sa ale o tripode ...
Zaznamenané

Naučili sme sa lietať v povetrí, ako vtáky, potápať pod vodou, ako ryby.Zostáva len jediné.Naučiť sa žiť na Zemi, ako ľudia.
cukor
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1130 kedy: 09. Máj 2015, 19:50:34 »

Martin, ak na to mas, kup si FOX. Budes mat dlhe roky pokoj. Ked kupis nejaku napodobneninu, mozes sa hrat na Mac Gyvera a skor ci neskor zacnes poskulovat po niecom inom. Toto sa Ti pri Foxe nestane.

Ved prave preto som sa pytal ci ten FOX za to stoji , alebo radsej ten MAD ak je to uplne to iste Úsmev  bavime sa ale o tripode ...

Fox za to stoji urcite, ale tripod bude vzdy tripod, ak mas love kup si 4-nozku. Ak nemas na Skypod a Ranger,  aj FOX Stojan Horizon Pod za 150 euro bude lepsi nez hocijaka 3 nozka,jasne ze nie nejaka super nerezova a tazka . ale bezne 3 nozky budu vzdy nachylne k labilite.....

http://www.carpproduct.sk/fox/fox-stojan-horizon-pod-na-3-udice-7246

jasne ze x ludi x nazorov, ale proste sam uvidis ze rod pod je lepsi nez tri pod, casom na to prides....)))) a ak das aj na takyto rod pod papuce, kym nepride 100 rocny vietor alebo nenacuvas autom do stojanu ))) tak nemas problem

« Posledná zmena: 09. Máj 2015, 19:52:18 od cukor » Zaznamenané

Mart!n991
Newbie
*
Príspevkov: 33

Zobraziť profil
« Odpoveď #1131 kedy: 09. Máj 2015, 21:09:29 »

Tento mesiac ide do predaja vylepsena verzia Fox Ranger. Absolutna spica, nasetri na toto a menit nebudes, to ti garantujem.
A cena bude urcite inde aj lepsia, tento link je len na ilustraciu :

http://www.kl-angelsport.de/fox-ranger-mkii-pod-3-rod.html

tak toto uz vzera byt na inu supu Úsmev nad tymto by sa aj oplatilo porozmyslat. Dobre páni vdaka za pomoc , reakcie a nazory  Mrknutie
Zaznamenané

Naučili sme sa lietať v povetrí, ako vtáky, potápať pod vodou, ako ryby.Zostáva len jediné.Naučiť sa žiť na Zemi, ako ľudia.
RINGO6131
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« Odpoveď #1132 kedy: 10. Máj 2015, 11:10:56 »

Tento mesiac ide do predaja vylepsena verzia Fox Ranger. Absolutna spica, nasetri na toto a menit nebudes, to ti garantujem.
A cena bude urcite inde aj lepsia, tento link je len na ilustraciu :

http://www.kl-angelsport.de/fox-ranger-mkii-pod-3-rod.html

Už ho mám objednaný Úsmev a neviem sa dočkať kedy príde, ale dostupný bude až cca za 3 týždne, ale to už vydržím.
Zaznamenané
RINGO6131
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #1133 kedy: 17. Jún 2015, 13:38:00 »

Tak nový RANGER MKII je doma a musím povedať, že prvý dojem je parádny ! Objednal som k tomu hneď aj botičky a všetko pasuje tak ako má.

V piatok ho pôjdem otestovať k vode. Doma som rozložil zložil, varialibita neuveritelná Úsmev

Uvidíme v praxi, ale už teraz mám dilemu v akom štýle ho budem skladať  Smiech

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dlJ3t7XVdyE

https://www.youtube.com/watch?v=en6MaB4rpoM

Už ho mám objednaný Úsmev a neviem sa dočkať kedy príde, ale dostupný bude až cca za 3 týždne, ale to už vydržím.
[/quote]
« Posledná zmena: 17. Jún 2015, 13:44:22 od RINGO6131 » Zaznamenané
cukor
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1134 kedy: 18. Jún 2015, 10:01:23 »

Vypada to paradne ))) Nech Ti sluzi )  hlavne co sa mi paci je to nastavenie zadnych noh ked ho das uplne na stojaka...  Nemat Skypoda hned ho zoberiem )
Zaznamenané

RINGO6131
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #1135 kedy: 18. Jún 2015, 19:03:21 »

Vypada to paradne ))) Nech Ti sluzi )  hlavne co sa mi paci je to nastavenie zadnych noh ked ho das uplne na stojaka...  Nemat Skypoda hned ho zoberiem )

Dík a na živo je ešte parádnejší  Vyvalujem oči! Super! Mám z toho velmi dobrý pocit. Širšie nohy ako u predchádzajúcej verzie a ich rýchle nastavenie + pár vychytávok robia z neho velmi slušný potenciál na jeden z najvariabilnejších stojanov na trhu.   
Zaznamenané
Carphunter
Jr. Member
**
Príspevkov: 90

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #1136 kedy: 09. Marec 2016, 11:50:53 »

Momentalne aj Starbaits prisiel s peknymi novinkami. Napr. Rock Expert a Rock Tiny su hodne slusne a podobne FOX stojanom.
Cenovo su vsak urcite dostupnejsie.

http://www.alcarpone.sk/kategoria/vyrobcovia-znacky/starbaits/starbaits-stojan-rock-expert-3-pruty/

Zaznamenané

www.alcarpone.sk
 Catch & Release
Peter77
Hero Member
Príspevkov: 520

Lepší kapor vo vode, ako manželka v posteli...

Zobraziť profil
« Odpoveď #1137 kedy: 17. August 2016, 13:14:22 »

Ahojte, čo vravíte na Tento? https://eshop.vado.sk/index.php?route=product/product&path=75_126&product_id=79

Zaznamenané

Moje príspevky na tomto fóre môžu obsahovať stopové množstvo sarkazmu, irónie a iných foriem humoru, ktoré môžu u niektorých jedincov vyvolávať rôzne formy alergickej reakcie.
Šimon
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #1138 kedy: 30. Júl 2017, 15:48:13 »

Zdravím
Potreboval by som poradiť ohľadom kúpi rodpodu nemám stým skúsenosť tak preto by som potreboval radu.
Zháňam nejaký kvalitný rodpod z ktorým máte skúsenosti alebo sami ho používate.rodpod by som potreboval z toho dôvodu lebo väčšinou chodím na tečúce rieky a tam veľký stojany nevyužijem ..tak ak máte nejaké rady aký by sa mi oplatilo kúpiť tak sem s nimi ďakujem Úsmev
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 532

Zobraziť profil
« Odpoveď #1139 kedy: 30. Júl 2017, 20:39:12 »

FOX RANGER POD, nič lepšie na rieku pravdepodobne ani nie je, má váhu, aj stabilitu, variabilitu, možno aj horizont s dlhými nohami by postačil ...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 74 75 [76] 77 78 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk