AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

02.06.2020 02:33:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 420 príspevkov v 1 845 tém od 1 885 užívateľov
Najnovší užívateľ: geasia
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Stojan
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 78 Tlačiť
Autor Téma: Stojan  (Prečítané 151959 krát)
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 141

Zobraziť profil
« kedy: 14. November 2008, 11:39:05 »

Našiel som na nete takyto stojan,je ako Sky pod len v nerezovom prevedení.Mne sa páči.

Zaznamenané

Chyť & pusť
ivanmi5
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 14. November 2008, 13:15:38 »

Podľa obrázka to vyzerá na stojan FD Fishing, ktorý vyrába jeden slovák.  Ja mám taký od neho len s rovnými ramenami a nie tak zohnutými. Je výborný, lebo je stabilný a dá sa nastaviť do rôznych polôh. Určite keď použiješ správne hlavne zadné úchyty na udice nemusíš mať v žaiadnom počasí,  ani pri zábere väčšej ryby obavu,  že by ti prevrátilo stojan alebo prišiel aj o udicu. Odporúčam aj keď nebude finančne najlacnejší (počítam okolo 15.000).
Zaznamenané
Fabo :D
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 14. November 2008, 18:39:13 »

je to podobne ako moj, od pelzeru....pelzer sa mi zda este lepsi, neviem ci v materiali, ale v moznosti rozostavenia urcite Vyplazujem jazyk...cena pelzera je 5600+-
Zaznamenané
carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 14. November 2008, 23:10:46 »

Fabo,Tak to máš pravdu 13 a 16 tisíc,nie je málo. Asi tiež pojdem do pelzeru.Myslíš tento:
ivan,je to ono ten slovenský  výrobca.

Zaznamenané

Chyť & pusť
carper
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 14. November 2008, 23:16:47 »

Alebo X2  je lacnejší ako pelzer ale len na 3 prúty.

Zaznamenané

Chyť & pusť
fugas
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 15. November 2008, 01:11:37 »

ufff, ja pouzivam pelzerove Enduro high pod a Foxov Sky pod na 4 pruty.

Nejako neuznavam tazke a zlozite nerezove " lesenia "  Úsmev

Je to hlavne vec vkusu a prakticnosti.
Zaznamenané
Fabo :D
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 15. November 2008, 05:13:11 »

jasne fugy...pali z vranova by nam vedel o tom rozpravat Smiech  ano je to ten pelzer...Mrknutie a co ja viem, radsej priplat tu 1000-ku a mas origo dobry stojan...(pelzer) ten x2 neviem nevidel som no ani nechcem Mrknutie ta tak
Zaznamenané
TeamMosella
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 15. November 2008, 14:01:08 »

a takto to vyzera v praxi...   Mrknutie

« Posledná zmena: 16. November 2008, 04:15:42 od TeamMosella » Zaznamenané
ivanmi5
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 15. November 2008, 16:02:14 »

Carper nie to nie je ten FD Fishing čo som myslel. Na obrázku je iný. Je to vec názoru, aký kto uznáva stojan a aké jeho vlastnosti uprednostňuje. Niekomu vadí že je moc ťažký, niekomu, že vyzerá ako lešenie. Originál Sky pod od Foxu má napr. umelé časti a na tom mojom je všetko nerez. Čo poznám min. 3 zaritých boliesákov vymenilo ho všetci za FD Fishing. Je ťažší, ale stabilnejší a možno mňa prežije, lebo je z kvalitnej švédskej nerezovej ocele. K tomu aj tá cena. Ale ako som povedal každý má svoje priority alebo aj možnosti  a od toho sa všetko odvíja.
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 16. November 2008, 23:52:17 »

mno, tiez som sa bal svojeho SKY pod, ale klobuk dole !!! Ozaj namakana vecicka. Pelzerove enduro je cool a moze prist aj uragan a stoji. Akurat problem nastava, ked je potrebne chytat z tvrdeho povrchu (beton, asvalt a pod.)  To ho nemas ako upevnit. Taktiez zoberie 10-15 minut poskladanie a zladenie.
Moj Sky pod mam ready do 2 min !!! Alarmi mam stale na buzeroch, ako aj swingers. Pouzivam Quick release connectors, cize rychlovka vsetko poskladat.

Odporucam

BTW: nepocul som, zeby niekto menil mercedes za skodovku Úsmev
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 17. November 2008, 10:11:41 »

Dajte na SKY pod papuče a hneď je stabilita. Nevýhoda sú kolíky ktoré vypadávajú, ináč je O.K.
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 19. November 2008, 02:02:06 »

mno, o tych kolickoch som pocul, ale zatial mi drzia. Akurat sa chystam navrtat dierky pre piaty prut Úsmev heheheh

BTW: kde zohnat tie skrutky, na ktore sa nasrubuju V-cka a indikatory ?

Palkooooooooo, help Úsmev
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 19. November 2008, 07:56:22 »

Dá sa to pekne urobiť z Ultimate stojanu. Držiaky majú na imbusák a posúvaš si ich ako chceš len neviem či sa tam vpracú navijáky. Treba vyskúšať.
Zaznamenané
ivanmi5
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 20. November 2008, 01:15:27 »

Fugas nikto by nemenil mercedes za škodu len neviem či poznáš FD Fishing, keď ho porovnávaš ku škode. Možnou tou škodou je Sky Pod
Zaznamenané
fugas
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 20. November 2008, 03:39:55 »

FD je skoda a skoda penazi Úsmev

Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 78 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk