AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 14:52:16

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Prvý prút na mimopstruhovú vodu
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 5 6 [7] Tlačiť
Autor Téma: Prvý prút na mimopstruhovú vodu  (Prečítané 10574 krát)
kura11
Hosť
« Odpoveď #90 kedy: 01. Marec 2012, 20:18:31 »

... ja som len odporucal z vlastnej skusenosti... ten kratsi je dobry na vody cca 10m tok... inak je isto lepsie dlhsie a to aj pre juniora... 9 stopa je taky univerzal, navyse ten shakespeare je podareny papek, ma jemnu spicku...
Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #91 kedy: 02. Marec 2012, 01:10:32 »

tiez by som radsej odporucil 9 stop... aj pre mladeznika...
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #92 kedy: 02. Marec 2012, 08:02:36 »

Tak zasa neviem kto pozná môjho mladého,ale on zasa až taký malý nieje aj ked teraz bude mať len 12 rokov Úšklabok Úšklabok Úšklabok,ale vysoký je takmer ako ja Som v rozpakoch Som v rozpakoch Som v rozpakoch.
A ked nemá problém vybrať sumčiarku zo stojana pri zábere,tak hádam ani dlhšia muškárka mu nebude robiť problémy Mrknutie Mrknutie.Je to dĺžka na ktorú sme zvyknutý.Dokonca aj pri vláčke Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #93 kedy: 02. Marec 2012, 08:32:03 »

Uz len potom najst vhodnu palicu.
Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #94 kedy: 02. Marec 2012, 17:45:55 »

v akej cenovej relacii by mala byt?
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #95 kedy: 02. Marec 2012, 20:17:09 »

Tak zasa neviem kto pozná môjho mladého,ale on zasa až taký malý nieje aj ked teraz bude mať len 12 rokov Úšklabok Úšklabok Úšklabok,ale vysoký je takmer ako ja Som v rozpakoch Som v rozpakoch Som v rozpakoch.
A ked nemá problém vybrať sumčiarku zo stojana pri zábere,tak hádam ani dlhšia muškárka mu nebude robiť problémy Mrknutie Mrknutie.Je to dĺžka na ktorú sme zvyknutý.Dokonca aj pri vláčke Mrknutie
Pepo, ale keby si zobral 255 s aftmou 4/5 a k tomu (kvalitnejšiu) DTF 5ku šnúru, tak máte v arzenáli hneď dve palice s rôznymi charakteristikami. S jednou na mokro, strímer, nymfa a s tou novou jemnejšou by sa už dalo aj na sucho Mrknutie skúšať

Ešte zváž, či nie je dobré mať v rodinnom arzenáli AJ-AJ. Veď nakoniec, pri troške dobrej vôle Smiech si ich môžete so synátorom navzájom vymieňať ( a hneď máte každý k dispozícii dve rôzne palice Vyvalujem oči! Super!)
« Posledná zmena: 02. Marec 2012, 20:19:31 od oreno » Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #96 kedy: 03. Marec 2012, 08:01:40 »

Oreno-a tuším ti teraz musím dať za pravdu Som v rozpakoch Som v rozpakoch Som v rozpakoch.To nieje ale vôbec zlý nápad mať v arzenáli dve rôzne palice Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Bimbo-cenu??Tú som nejak neriešil.No niečo lacné čo si mladý dokáže cvaknúť -teda aj s mojím prispením Úšklabok Úšklabok.No nech sa už teraz učí že pokial niečo chce tak si najskôr na to musí zarobiť Úšklabok.Nech nedostane všetko-a zadarmo na čo si prstom ukáže Mrknutie Mrknutie.My to náradie využijeme tak 2 mesiace v sezone Mrknutie Mrknutie Mrknutie.To je len také vyplnenie si času pokial nepríde tá naša hlavná sezona Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Strán: 1 ... 5 6 [7] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk