AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 22:15:12

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  SÚKROMNÉ REVÍRY
| | | | |-+  Pusté Úľany a okolie
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Pusté Úľany a okolie  (Prečítané 15798 krát)
Marian1989
Jr. Member
**
Príspevkov: 60

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 20. Júl 2013, 22:35:36 »

nejako som nenašiel tému k revírom Rašeliniská Pusté Úľany 1,2,3. zatiaľ som bol iba na dvojke chytať najdlhšie na 3 dni, ale chystám sa na 3. na tú štrkáreň aspoň na 3 poprípade 4 dni. nemá záujem sa niekto pridať. od stredy 24.7. do soboty 27.7.? rád by som uvítal nejakého parťáka, nemám žiadne skúsenosti s tým revírom, len viem že je to revír chyť a pusť a že sú tam vraj pekné ryby a kapry aj nad 20kg.
Zaznamenané

Chyť a pusť Úsmev
doddi
Sr. Member
Príspevkov: 296

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 21. Júl 2013, 21:13:43 »

Pokial viem, 1 a 2 su, resp. boli sukromaky, ktore su uz bohuzial zavrete (opravte ma ak sa mylim). Na trojke som par krat chytal, ale len take jednodnovky bez nejakych vyraznejsich uspechov. Ale co viem su tam naozaj pekne ryby. Este je tam jedno dalsie jazero hned vedla toho chyt a pust jazera, o tom moc neviem.
Zaznamenané
Marian1989
Jr. Member
**
Príspevkov: 60

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 22. Júl 2013, 21:11:50 »

no ja tam mám miestny lístok a všetko patrí pod sladkovičovo, vsetky tri rybniky ako za sebou idu.. zatial som bol iba na dvojke na tom raselinisku chytat,ale chcem vyskusat aj trojku tu strkaren.
Zaznamenané

Chyť a pusť Úsmev
doddi
Sr. Member
Príspevkov: 296

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 22. Júl 2013, 21:15:28 »

Treba vyskusat, ryby tam urcite su a celkom pekne Úsmev
Inac nemate niekto nejake nove info o tych sukromakoch co tam boli? Chysta sa tam nieco nove?
Zaznamenané
pech
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 23. Júl 2013, 10:13:55 »

Rybníky v Pustých Úľanoch sú rozdelené nasledovne:
pri jazde z obce smerom k železničnej stanici v Pustých Úľanoch, sú na ľavo od hlavnej cesty  4 súkromné rybníky, na pravo od hlavnej cesty smerom k štrkopieskom ALAS sa nachádzajú zmieňované rašeliniská Pusté Úľany 1,2,3 ktoré sú v užívaní MO SRZ Sládkovičovo. Rašelinisko Pusté Úľany č. 1 je revír s veľkosťou cca 3 ha, hneď vedľa sa nachádza rašelinisko Pusté Úľany č. 2 o veľkosti 10 ha a nasleduje rašelinisko Pusté Úľany č. 3, ktoré je vskutočnosti štrkovisko, kde sa ťaží štrk, má veľkosť cca 40 ha s hĺbkou vody do 30 metrov. Tento revír je v režime chyť a pusť. Viac info sa dá zistiť na stránke www.srzsladkovicovo.sk, kde sú uvedené aj kontakty na hospodára MO SRZ v Sládkovičove.
Zaznamenané
lolo
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 21. Apríl 2014, 13:28:57 »

Ahojte. Čo sa Pustých úľan týka teraz tam je novootvorená rybáreň. Bol som tam aj s kamošom, chytili sme 3 kaprov a jedného jesetera. Kapríci boli prnký od 4-6 kg.Je to veľmi kludná voda, akurát majiteľ hovoril že on ich nekrmil ničím iným zatial len kukuricou a doniesol nám varenú kukuricu. To ste mali kukať,trochu sme si prikŕmili a už aj išli. ani mi sme necedeli že o je otvorené, len nám hovoril ten pán zo senca čo predáva v akvaristike. majiteľ je taký seriozny, má vsu za 12 eur , ale ked ideš 2-3 tak ťa pustí aj za lacnejšie. Ked ideš smerom po ceste od želeynice ak treba odbočiť, má o aj vyznačené. Neviem kto tu písal že to patrí pod Sládkovičovo, tak toto jazero nepatrí. Dá sa sním dohodnúť aj nočný lov, my sme si už zarezervovali na máj aj nočný lov, chcem vyskúšať čo tam bude..
Zaznamenané
peter Senec
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 18. Máj 2014, 23:28:42 »

Čo sa týka novootvoreného rybníka Rybáreň u Ďusa v Pustých Uľanoch, tak môžem len a len vrele odporúčať. Kto si chce zachytať, tak nemôže zvoliť lepšiu vodu na tento šport. So synom sme si to boli koncom apríla vyskúšať a ostali sme v nemom úžase. S tak zarybnenou vodou som sa ešte nestretol. Po dvoch hodinách sme každý zabalili jednu udicu, lebo sme nestíhali na dvoch udiciach riešiť zábery, keď sme mali už dobre zakrmené miesto. Za poobedie sme chytili nespočetné množstvo karasov, dvoch jeseterov 80 cm, 6 kaprov od 5 do 11 kg. Kto sa sem ale vyberie, mal by mať podložku na vylovené ryby a háčiky bez protihrotov. Týždeň pred našou návštevou na tejto vode boli preteky na plávanú a výťaz nachytal skoro 50 kíl rýb. Viete si teda urobiť predstavu o tom aká je tu rybačka. Úsmev
« Posledná zmena: 17. Marec 2015, 15:22:19 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Lubo-Lubo
Newbie
*
Príspevkov: 4

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 08. September 2019, 20:59:43 »

Upresním po 5-tich rokoch informácie.
Rybáreň u Ďusa je momentálne mimo prevádzky, obnovili ťažbu štrku.
U červíka nastali veľké zmeny.Po dlhom čase čo bola voda opustená,zanedbaná a bez využitia sa majiteľom stala firma arizona carp.
3 samostatné jazerá boli spojené do jedného, celá voda aj okolie prešli potrebnou úpravou a po zarybnení prišlo otvorenie ako súkromný revír arizona carp lake.
Pár krát som túto vodu skúsil, vysoká spokojnosť v celom posudzovanom meradle.Sú ešte drobnosti ktoré sú v štádiu riešenia, ale na samotný lov to nemá žiadnu váhu.

www.arizonacarplake.sk

Svoju stránku majú aj na FB
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk