AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

04.08.2020 22:27:01

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 655 príspevkov v 1 846 tém od 1 898 užívateľov
Najnovší užívateľ: Róbert
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  "Telemostové" rybačky/TMR/ r.2020
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 47 48 [49] Tlačiť
Autor Téma: "Telemostové" rybačky/TMR/ r.2020  (Prečítané 9632 krát)
Apa62
Sr. Member
Príspevkov: 483

Zobraziť profil
« Odpoveď #720 kedy: 02. August 2020, 10:30:01 »

...

Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #721 kedy: 02. August 2020, 10:30:31 »

...

Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #722 kedy: 02. August 2020, 10:31:02 »

...

Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #723 kedy: 02. August 2020, 10:36:44 »

Keďže "PEPO" mal cielený druh dlhší ako ja, berie body tri a ja sa uspokojím s dvoma. "jozzzzy" zeruje. Gratulujem víťazovi - môže od tejto chvíle behať sa vavrínom na lebke po dome a blízkom okolí. Obom rybochňapom ďakujem za podporu TMR a účasť. Zapisujem body. Trimce še, množce še!
Howgh!!!  Úšklabok
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 744

Zobraziť profil
« Odpoveď #724 kedy: 03. August 2020, 12:19:49 »

Nuž je to smutné, ale tento rok ani neviem či chodím na sumcov,alebo feedrovať na Dunaj ako taký pako Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami
Je až neskutočné sa dopracovať k nejakej vhodnej nástrahovej rybe Gúľam očami Gúľam očami
V piatok som na prvý hod capol 47čku podustvu- reku bude fasa.Konečne rýchlo nalapám rybky, vyveziem a konečne si vychutnám rybačku ako sa patrý..
No chuja, potom už dalších 5.hodín nič a až okolo 21 hodiny sa podarila mrena.No nič, lepšie ako nič si vravím.
Presunul som sa na miesto kde som chcel lapať sumákov a ked som tam zistil že tá podustva mi skapala, tak skorom skapal aj ja..
Tak som vyviezok len jednu udicu a s druhou som feedrovat až do polnoci ked sa podarila dalšia rybka...
No to strašné niečo.
No s obotu celý celučičký den žiadna nástrahovka a až dosť neskoro došiel jeden forista , tak reku nič vzdávam to a som odhodlaný noc prevláčiť.
Spravím večeru a ide sa na to.Tak ale nedalo mi a nahodil som feederky a rybky som nalapal rýchlo..Ale ale všetko malé- teda no čo sú na foto Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami.Ziadne klobásy,ale lepšie ako nič..No ide to dolu vodou...

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 744

Zobraziť profil
« Odpoveď #725 kedy: 03. August 2020, 12:20:24 »

Mrknutie

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #726 kedy: 03. August 2020, 17:15:52 »

"PEPO" neplač, lebo budem aj ja! Plač. U mňa je to podobné. Kde pred pár tomu boli na MP pstruhy, dnes už nie sú. Aj kvalita vody ide do hája, všade bordel, plasty a špina.  Hnev
Zaznamenané
Strán: 1 ... 47 48 [49] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk