AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

27.05.2020 17:31:50

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 403 príspevkov v 1 845 tém od 1 885 užívateľov
Najnovší užívateľ: geasia
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  "Telemostové" rybačky/TMR/ r.2020
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 Tlačiť
Autor Téma: "Telemostové" rybačky/TMR/ r.2020  (Prečítané 4970 krát)
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 777

Zobraziť profil
« Odpoveď #495 kedy: 20. Máj 2020, 15:53:02 »

Cas lovu lubovolny?
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Apa62
Sr. Member
Príspevkov: 361

Zobraziť profil
« Odpoveď #496 kedy: 20. Máj 2020, 20:15:52 »

Cas lovu lubovolny?
A je to tu zas, či niekto starne??? Poprosím čítať a dočítajú sa, že je to celodenný špeciál! Ale keď chceš dám ti konkrétnu hodinu, kedy okúňa budeš musieť odloviť!!! Alebo desať minút???  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #497 kedy: 20. Máj 2020, 20:17:53 »

Pred chvíľkou som sa vrátil zo pstruhovky, dalo še. Len ma prekvapili práve spomínané ostrieže, keď som pozoroval "cáry" ikier od ostriežov nalepené na konároch, ktoré bežne vidím na stojákoch už v polke apríla... Čo??? Čo???
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 681

Zobraziť profil
« Odpoveď #498 kedy: 20. Máj 2020, 23:18:12 »

Apa normalne koli tomuto telemostu si idem kupit paru blinkre na ostrieza , u mna bude problem snura je 40 lb to sa bude zrejme lahka nastraha divne nahadzovat.Sobotu rano zbalene ,berem bellyboat volam taxi a idem na stuky a ostrieze  Mrknutie
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #499 kedy: 21. Máj 2020, 06:17:02 »

Apa normalne koli tomuto telemostu si idem kupit paru blinkre na ostrieza , u mna bude problem snura je 40 lb to sa bude zrejme lahka nastraha divne nahadzovat.Sobotu rano zbalene ,berem bellyboat volam taxi a idem na stuky a ostrieze  Mrknutie
Daj kus vlasca na vrch šnúry, lap koľaka a potom dáš dolu - môžeš drviť čuky. Mrknutie
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #500 kedy: 21. Máj 2020, 06:38:29 »

Dobre dobre.... Len tuto nic nebolo

Aktuálny záujem o "PERCAMOST" 23.5. :

1. "Apa62"
2. "jozzzzy"
3. "Matus Gorej"

Klidek 😂😂😂😂
Zaznamenané

Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #501 kedy: 21. Máj 2020, 07:18:19 »

Dobre dobre.... Len tuto nic nebolo

Aktuálny záujem o "PERCAMOST" 23.5. :

1. "Apa62"
2. "jozzzzy"
3. "Matus Gorej"

Klidek 😂😂😂😂
Choď na ten prvý príspevok kde vyhlasujem "Percamost" a možno a konečne nájdeš ... Hnev
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #502 kedy: 21. Máj 2020, 14:09:18 »

Daj ku mojmu ? Hlasi vietor 43km  Plač a samozrejme v nedelu ok ,zajtra ak sa to nezmeni tak zrejme nejdem vietor nedovoli zrejme  Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #503 kedy: 21. Máj 2020, 21:17:28 »

Matúš, nechám Ťa tam. Pôjdeš, nepôjdeš - free ekšn. Úšklabok Aj tu predpovedajú vietor aj dážď, tak uvidíme... Gúľam očami
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #504 kedy: 21. Máj 2020, 22:21:45 »

Matúš, nechám Ťa tam. Pôjdeš, nepôjdeš - free ekšn. Úšklabok Aj tu predpovedajú vietor aj dážď, tak uvidíme... Gúľam očami

ok mozno sa zajtra stane zazrak a na sobotu bude pocasie ok ,lebo 43 km je extrem ked mas lodku bellyboat
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #505 kedy: 22. Máj 2020, 18:37:49 »

ok mozno sa zajtra stane zazrak a na sobotu bude pocasie ok ,lebo 43 km je extrem ked mas lodku bellyboat
Lapaj z brehu, na prút daj šarkaňa, zavesíš do klipu a kus vlasca s rotačkou. Budeš jednička! ; A ostrieža máš istého. Úsmev

Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #506 kedy: 22. Máj 2020, 20:24:59 »

Konečný záujem o "PERCAMOST" 23.5. :

1. "Apa62"
2. "jozzzzy"
3. "Matus Gorej"

Ako vždy, ak by sa nebodaj nejaký nešťastník po funuse dohlásil ( do 24:00) je vítaný pri zajtrajšom love ostrieža ako súper. Ak nie, nech sedí doma a pozerá dokumenty o ostriežoch!  Úšklabok My hrebeňáci bojujeme o body, Matúš cahá šarkaňa v Irelande, Joži niekde na Váhu a ja toť tu na pstruhovke, resp. VN Bukovec. No až keď sa vychrápem, najem, vyser..., naobedujem.  Úšklabok Máme na to celý deň.
Prajem pekný a nerušený lov i veľkého koľaka, ktorý zoberie tri body. No to uvidíme až zajtra. Trimce še, trimem paľec... Mrknutie Mrknutie Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #507 kedy: 22. Máj 2020, 21:29:56 »

Ja sa asi budem drzat doma bo hlasi vietor 76km  Úšklabok ale zbierajte body mna cakaju uz len 2 tyzdne nechytania Od 8.6 stuky nech sa trasu mozem konecne chytat na jazerach bude povolene 20 km od domu
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #508 kedy: 23. Máj 2020, 10:31:48 »

"jozzzzy" aktuálne už na trati, ja akurát balím Úsmev tri nástrahy a idem. Okolo 12:30 sa budeme vlniť spolu. Prikladám foto mojich dnešných favoritov na ostriežika... Mrknutie

Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #509 kedy: 23. Máj 2020, 17:06:03 »

no za mňa 0. Lovil som na Nitre muškarením

dnes som ulovil len dvoch jalcov a priplietla sa mrena (nechtiac) - trú sa a jalce zbierajú ikry, chcel som aj natočiť ale chcelo by to dáky statív alebo tyč aby som vedel ukotviť kameru... :/
ďalej hlásim že som videl troch pekných kapríkov a našiel som zubatého na hniezde - toľko som naňho kukal jak odháňa rybky až som nestihol vlak  Úšklabok Úšklabok Úšklabok

mávame telemosťákom plutvou
Zaznamenané

Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk