AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

08.04.2020 09:40:01

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 174 príspevkov v 1 843 tém od 1 863 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ladislav Ernest
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  "Telemostové" rybačky/TMR/ r.2020
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26 Tlačiť
Autor Téma: "Telemostové" rybačky/TMR/ r.2020  (Prečítané 3066 krát)
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 658

Zobraziť profil
« Odpoveď #330 kedy: 08. Marec 2020, 11:41:49 »

A "jozzzzy" že nebol? Nahlásil sa? A nebol?? 33 bodov z tabuľky by som mu odrbal... To je čo? Aký prístup?  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Som v rozpakoch

..... Sú isté okolnosti, kedy je vhodné držať hubu a robiť to čo treba, aj keď musím obetovať niečo na čom mi záleží.

Prepáč ľud telemostový.
Ale jasne že chápem. Len som Ti chcel načechrať hrebeň  Úšklabok. Na druhej strane po zrelej úvahe sa kolo anuluje, pretože nebola naplnená a splnená hlavná myšlienka - loviť vo dvojici, trojici ...  na diaľku v konkrétny čas. Týmto odoberám víťazovi body a zároveň ho pozdravujem. Určite to pochopí... Smiech Smiech
Tak v to to kole son vitaz ja kedze nikto neodskocil bodovo  Úšklabok
Najprv si to upiekol a teraz je dielo dokonané. Žiadna zmena , žiadny posun... Vyvalujem oči! Super!
Vravim ale pocasie stale zle ale aspon som ziskal cas a o 2 tyzdne si idem po 3B ak pocasie dovoli a najdem partaka na obednu rybacku tu na fore
« Posledná zmena: 08. Marec 2020, 12:01:21 od Matus Gorej » Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 753

Zobraziť profil
« Odpoveď #331 kedy: 13. Marec 2020, 21:13:16 »

Mate v plane aj daky trening?
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Apa62
Sr. Member
Príspevkov: 253

Zobraziť profil
« Odpoveď #332 kedy: 14. Marec 2020, 12:16:39 »

Trénujeme stále! Ako na suchu tak aj vo vode.  Úšklabok Akurát sa zberám muchovať. Ak niečo vážnejšie kusne (okrem psa) dám fotečky.  Mrknutie
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #333 kedy: 14. Marec 2020, 15:10:24 »

no ak nas nezatvoria do karanteni doma ostat a nevychadzat ,tak mam plan v sobotu poobede odlovit .Tak ale zatial to nevyzera dobre ,koncom tyzdna nahlasim ci bude mozne odlovit  Čo???
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #334 kedy: 14. Marec 2020, 16:27:05 »

Domuchované! Nič extra,bodkáč nebol iba pár jalčokov, ktoré som nefotil!. No videl som rybára s rúškom pri vode ako chytal a mal som z toho zmiešané pocity. Druhého s rúškom ako ide k vode. Je mi z toho nanič!  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #335 kedy: 15. Marec 2020, 19:21:02 »

Vzhľadom k vývoju situácie, ktorá ohrozuje zdravie naše i našich blízkych, RUŠÍM do odvolania naše naplánované rybačky na diaľku. Držte sa a ostaňte zdraví!
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #336 kedy: 16. Marec 2020, 13:54:50 »

Súhlasím. aj keď je pri vode asi bezpečnejšie ako v práci ... Úsmev
Zaznamenané

Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #337 kedy: 16. Marec 2020, 17:37:30 »

To hej, no aj k vode sa treba prepraviť. Ja v sobotu som si odšľapal svoje... Úsmev Vidím to na koniec júna, možno. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Na druhej strane zdravie je č.1.
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #338 kedy: 16. Marec 2020, 18:30:18 »

To hej, no aj k vode sa treba prepraviť. Ja v sobotu som si odšľapal svoje... Úsmev Vidím to na koniec júna, možno. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Na druhej strane zdravie je č.1.
pouzivaj bycikel ja chodim na ryby stale na bycikli aj 30 km ,ale mam motor 80 cc cize nemusis slapat  Úšklabok
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #339 kedy: 18. Marec 2020, 20:23:37 »

pouzivaj bycikel ja chodim na ryby stale na bycikli aj 30 km ,ale mam motor 80 cc cize nemusis slapat  Úšklabok

Smiech Smiech Smiech tiež používam bicykel sem tam. Tento rok dosť pešo....
Zaznamenané

Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #340 kedy: 19. Marec 2020, 11:35:45 »

To všetko je pekné aj zdravé hlopi, no ísť bicyklom na Dedinky za pstruhom, či na Bodrog a nebodaj za hranice iným dopravným prostriedkom sa aktuálne stáva nemožným. Na jeseň som plánoval Kostariku - lapnúť kohútovca a marlina, no moje plány sa rozplynuli. A to mám už veľa naštudované o miestnych pomeroch a hrebeň som mal už hrubo prerastený... Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #341 kedy: 19. Marec 2020, 12:43:01 »

To všetko je pekné aj zdravé hlopi, no ísť bicyklom na Dedinky za pstruhom, či na Bodrog a nebodaj za hranice iným dopravným prostriedkom sa aktuálne stáva nemožným. Na jeseň som plánoval Kostariku - lapnúť kohútovca a marlina, no moje plány sa rozplynuli. A to mám už veľa naštudované o miestnych pomeroch a hrebeň som mal už hrubo prerastený... Úšklabok Úšklabok
no a prave preto mam na bycikli motor nalejem benzin a idem Úšklabok
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #342 kedy: 26. Marec 2020, 21:34:01 »

To ticho... Ako pri vode
Zaznamenané

Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #343 kedy: 27. Marec 2020, 09:13:27 »

To ticho... Ako pri vode
Pri vode nie je ticho dovolím si oponovať. Vresk vtákov, vresk rybára po nepremenenom zábere, vyjúce psy, vijúce devy, spev mravcov robotníkov, kŕkajúci les žiab, krtko so zbíjačkou, bzukot komárov, múch, včiel, čmeliakov, ovadov... ticho... pcha! Úšklabok
Zaznamenané
Apa62
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #344 kedy: 27. Marec 2020, 09:18:29 »

To ticho... Ako pri vode
Pri vode nie je ticho dovolím si oponovať. Vresk vtákov, vresk rybára po nepremenenom zábere, vyjúce psy, vijúce devy, spev mravcov robotníkov, kŕkajúci les žiab, krtko so zbíjačkou, bzukot komárov, múch, včiel, čmeliakov, ovadov... ticho... pcha! Úšklabok
... vysvetlivka: "vijúce devy" = devy vyrábajúce vence v čase predveľkonočnom z prírodných materiálov (aby sa predišlo nesprávnemu pochopeniu výrazu - nie devy vyjúce ( od radosti, rozkoše a pod.)  Smiech
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk