AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 20:06:27

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 182 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  Rybolov v Severnom Irsku
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Rybolov v Severnom Irsku  (Prečítané 68 krát)
Yanchi
Newbie
*
Príspevkov: 3

Zobraziť profil
« kedy: 03. November 2019, 11:07:23 »

Zijem v Severnom Irsku skoro 15 rokov. Na Slovensku som rybarcil, tak som zacal, aj tu. Obrovsky rozdiel som spoznal, hned na zaciatku. Chce niekto, o tom popisat?
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 580

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 03. November 2019, 19:28:49 »

Zijem v Severnom Irsku skoro 15 rokov. Na Slovensku som rybarcil, tak som zacal, aj tu. Obrovsky rozdiel som spoznal, hned na zaciatku. Chce niekto, o tom popisat?
zijem v Irsku co mas na mysli ?
Zaznamenané
Yanchi
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 03. November 2019, 22:13:41 »

Je tazke najst miesto na mori. Poznas, ake su tu brehy. Mam par miest,ale rad skusam nove.
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 580

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 04. November 2019, 22:16:31 »

Je tazke najst miesto na mori. Poznas, ake su tu brehy. Mam par miest,ale rad skusam nove.
tak to ano ale ja chytavam vyhradne stuky to je tu super na ostrove
Zaznamenané
Yanchi
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 05. November 2019, 20:43:08 »

Na stuky som este nebol. Dari sa mi na pstruhov a krasne uhory. No posadol ma lov na mori. Nikdy nevies,co chytis. Par udic to, uz nezvladlo Smútok Ale, to bolo zo zaciatku. Vtedy som chodil s teleskopickou. Velka chyba. Paci sa mi tu, este jedno. Velmi lahko sa da kupit licencia. Ci na rieky, ci na jazera
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk