AKTUÁLNESlovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

31.05.2020 19:33:09

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 417 príspevkov v 1 845 tém od 1 885 užívateľov
Najnovší užívateľ: geasia
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  Ponuka darov (25 miliónov eur)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Ponuka darov (25 miliónov eur)  (Prečítané 142 krát)
martinelisabeth
Newbie
*
Príspevkov: 1


Zobraziť profil
« kedy: 05. Marec 2020, 10:05:16 »

ahoj
  Som zo Slovenska a som vlastníkom spoločnosti dovážajúcej červený olej do Francúzska. Stratil som manžela pred 6 rokmi. Až do dnešného dňa som sa nemohla oženiť, nemali sme deti. Všetky tieto zlé mi dali starosti a to ma priviedlo k chorobe, ktorá nedáva veľkú nádej na dlhé životy na tejto zemi. Moje dni počítali s nedostatkom tejto choroby, ktorú som nemal liečenú, ale upokojujúcu vo Francúzsku. Rozhodol som sa dať časť svojho dedičstva ako dar dôveryhodnému a čestnému človeku, aby ho mohol dobre využiť. Ide o dar vo výške 25 miliónov EUR. Preto vás prosím, aby ste prijali túto ponuku, pretože dať ostatným znamená získať viac odpustenia a milosrdenstva od nášho Boha. Tu je trochu môjho príbehu. Ak chcete získať viac informácií, odpovedzte mi na svoju súkromnú e-mailovú adresu.
E-mail: matinelisabethmt@outlook.fr
ďakujem
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk