AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 21:42:33

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 096 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  UL na Dunaji
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: UL na Dunaji  (Prečítané 650 krát)
JanciBaci
Newbie
*
Príspevkov: 25

Zobraziť profil
« kedy: 07. September 2018, 22:38:59 »

Ahojte, chodite niekto na UL na Dunaj? Úsmev chcel by som vediet ci to ma vyznam v tomto prude a s tak lahkymi nastrahami. Vdaka za odpovede Úsmev
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 10. September 2018, 22:01:10 »

Ahojte, chodite niekto na UL na Dunaj? Úsmev chcel by som vediet ci to ma vyznam v tomto prude a s tak lahkymi nastrahami. Vdaka za odpovede Úsmev

No, ako kde, v nejakej tisine alebo vracaku mozno, v prude treba 30g hlavy Úsmev Ja osobne mam na UL radsej ine reviry
Zaznamenané
JanciBaci
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 26. September 2018, 09:24:31 »

Nasiel by som tu nejaku spriaznenu dusu, ktora by somnou chodila po dunaji? Vacsinou chodim sam tka na 90% a sem tam by bodlo si s niekym vymenit skusenosti. Nehladam cloveka ktory by mi len ukazoval nove miesta (ja uz nejake "sexi" miesta poznam. Hladam niekoho s kym mozem pripadne nove miesta objavit (nove pre neho a aj pre mna). Prisposobim sa, ci to uz bude UL privlac alebo trochu tazsia gumka, ci wobler Úsmev
Zaznamenané
Samael
Newbie
*
Príspevkov: 12

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 06. Február 2019, 20:44:29 »

Nechodí niekto z Vás loviť na Dunaj alebo Malý Dunaj v BA a v jeho okolí? Rád by som našiel nejakého parťáka na vláčku a muškárenie.
Zaznamenané
JanciBaci
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 07. Február 2019, 08:51:17 »

Ahoj, ja chodim relativne pravidelne na privlac.. lahku az strednu.. Rad sa pridam, kedze tiez chodim sam Úsmev
Zaznamenané
Samael
Newbie
*
Príspevkov: 12

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 08. Február 2019, 17:42:55 »

Napíš do správy a dohodli by sme sa. Ja budem rád, ak sa pridáš.
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk