AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.08.2019 19:33:58

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  SÚKROMNÉ REVÍRY
| | | | |-+  Rybník Petence
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Rybník Petence  (Prečítané 3527 krát)
pipolino
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 07. September 2018, 17:42:34 »

Zdravim,

Ja Palerma poznam osobne  Šok - on je alergicky na ludi co sa tyka masa a podobne(vzhladom k realite ako su normlane rybniky pytliacene rybarmi). No to je jeho vec a je to jeho nazor. Nebudem sa dalej vyjadrovat k tejto teme.

Ja som bol koncom augusta na Petencoch. Bol som s kamosom na noc a nieco sme aj nachytali.

Aktivitu ryb tam bolo pocut celu noc (nikto tam nebol - skoda , ze sme o to nevedeli skor).

Pacilo sa nam tam a v najblizsej dobe tam zase vyrazime.
Zaznamenané
palermo
Newbie
*
Príspevkov: 8

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 12. Jún 2019, 19:08:10 »

Milý "Palermo"!Po prečítaní tvojho príspevku som dospel k záveru,že  nemáš ani potuchy o tom,o čom rozprávaš,ved sám si sa priznal že vodu nepoznáš!Som zvedavý kto bol ten tvoj známy kto tu videl nastúpených mäsiarov,lebo navštevujem tú vodu pomerne často a nič podobné som tam nezažil.Mimochodom  na jazere,/zatiaľ a bohužial/ešte neplatí chyť a pusť ,to znamená, že úlovky v limitovanom množstve a veľkosti sa môžu aj privlastniť,avšak v budúcnosti sa to má zmeniť!Očakávaš video o púšťaní 15+ rýb-kto a kedy povedal že zarybňovanie bolo natáčané?!Ozaj, pre teba je kaprom iba jedinec v tejto váhovej kategórii?!Tvrdíš že na pekáčovky-ako si napísal-pôjdeš radšej do obce Svätuše,pýtam sa ťa,ako môže pravý športový rybár porovnávať pôvodné mrtvé rameno,s vybagrovanou jamou v pieskovisku kde zdroj potravy pre rybiu obsádku predstavuje krmivo sypané návštevníkmi do vody?!Nuž čo,každý máme iný vkus!Petence je ťažké v prvom rade práve z toho dôvodu,že ryby tu majú mimoriadne bohatý zdroj prirodzenej potravy,takže nie sú odkázané na naše návnady a nástrahy!Je to hotová džungľa,v ktorej prefíkané väčšie jedince majú dostatok úkrytu a žrádla ,takže človek tie ryby nemusí ani stretnúť,hoci je evidentné,že tam sú!Treba sem zavítať a skúsiť šťastie!Myslím si, že prichádzajúce chladnejšie obdobie- v podobe kapitalného úlovku- ešte prekvapí nejedného šikovného lovca na tejto vode.Píšeš,že sa sem nechystáš,čo si potom chcel dosiahnúť so svojim príspevkom,mne to pripadá,že si mal v úmysle iba očerniť vodu,ktorú si ešte ani nevidel-podľa tvojich slov" je to,také typické Slovenské"Z mojej strany to bude asi všetko,do diskusie sa už nebudem zapájať!Nech sa darí

Gabi nehanbis sa obhajovat pytliacku vodu? Je mi len luto, ze ste takto znicili taku krasnu vodu so stupnom ochrany. Aky ma zmysel kazdych 20 metrov dalsie lovne miesto ked sused nahodi aj tam kde ty ?  Tato znicena voda je robena len na peniaze a naviac rozkrada statne vody kde rybari platia rybarske listky.

Pisal som uz skor, ze kradnete zo zvazovych vod kapre a tentokrat aj Sirava ako som pisal skor. Hamba ti. Mozno si dobry rybar, ale ale pravym vyznamom 'rybar' nikdy nebudes pokial budes obhajovat rozkradanie zvazovych vod a naviac aj vody Chyt a pust. To znamena, ze si clovek bez chrbtovej kosti, tak ako ludia co tuto znicenu vodu podporuju. Rybari to urcite niesu.

Preco sa nepochvalite, ze na vasu masiarsku vodu bolo podane trestne oznamenie za krades kapra zo Siravi? Ako je mozne, ze supiny zhoduju a ty melies klamstva o plutvach a hlave. Ty si bol 5 x na rybach, ze zakladne veci o paznani ryb nevies?

Tu je Vas hlavny hospodar rybnika a rodina majitela

https://www.facebook.com/groups/fishingproject/permalink/2101733973271220/

A tu je vizitka znicenej vody

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10216166700699337&id=1205922845

Dakujem za tvoju odpoved Gabi.

Zaznamenané
gabi73
Newbie
*
Príspevkov: 11

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 30. Jún 2019, 20:17:03 »

Ahoj Palermo!Sľúbil som si,že odpovedať na takéto  svinstvá ako si tu popísal o mne a o Petence odpovedať nebudem,ale nedá aby som na toto všetko,posledný krát ešte zopár myšlienok nenapísal!V prvom rade,oslovuješ ma ako keby sme sa poznali,dúfam že budeš chlap a predstavíš sa a napíšeš svoje meno,tak ako si napísal moje!Mimochodom,ja sa volám  Gabriel Majerník a neschovávam sa za žiadne vymyslené prezývky!To, či som skutočný rybár nebudeš určovať ani ty ani Tí,ktorí k téme Petence napísali horu klamstiev!Aby som ťa uistil, v tejto veci žiadne trestné oznámenie nebolo podané-neexistujú žiadne dôkazy o tom ,že ten  povestný kapor  na Šírave bol vôbec ulovený!Je evidentné,že svoj komentár si si poskladal z klamstiev z Facebook!Šupiny a plutvy-tak ty si podľa čoho zistil,že to je ten istý kapor?Ver tomu, že chlapi,ktorí toto celé odštartovali,už by dávno podali trestné oznámenie,keby mali rukolapný dôkaz o tom ,že sa jedná o kapra zo Šíravy!Neprichádza nikomu,že niekto tú rybu musel chytiť ,k tomu aby mohla byť predaná?!Kde je páchateľ?Rybárčim od detstva a vyslovene športovému lovu sa venujem cca.20rokov,v tom čase ,väčšina rybárov si úlovky ešte veselo odnášala domov!Práve z toho dôvodu som sa orientoval na súkromné vody,ale nie kaprodromy!Kto ma pozná ,vie aký som a kto ma pozná iba z rozprávania,tak názor takých ma nezaujíma!Na brehoch vôd som stretol kopu ľudí a veľa z nich ešte stále má ďaleko k tomu aby sa nazýval športovým rybárom.Na miestnych vodách ryby púšťajú,zo súkromákov si odnášajú,lebo pre takýchto - nie je ryba ako ryba!To že ,chodim na Petence,nech nikoho netrápi,mám tú vodu blízko,podmienky sú pre mňa vyhovujúce,nemusím s nikým bojovať o lovné miesto-tak ako na väčšine miestnych alebo zväzových vodách,ale konšpirácie sa okamžite objavyli!Prečo nikto z iniciátorov neprišiel a opýtal sa zainteresovaných zoči-voči?Lebo nemajú žiadne dôkazy a vedia veľmi dobre, že by jednoducho vyhoreli!Čakal si moju odpoveď,ale skôr som nemohol lebo  až teraz ma upozornili na tvoju správu!Tak podobne ako ty si ma vyzíval,teraz vyzívam ja teba aby si sa predstavil,aby som vedel s kým mám tú česť!Mohol by som sa schovať za vymyslenú prezívku a napísať na tvoju osobu všelijaké svinstvá ale nie som človek bez chrbtovej kosti-ako si ma nazval!Iba zbabelec sa schová a očerňuje druhého!Ak ma poznáš prečo neprídeš a preberieme to osobne?Dalo by sa k tejto téme napísať celý román,ale nemá to zmysel a nemám ani chuť hádať sa s niekym-koho názor ma nezaujíma a kto je  zrejme niečim frustrovaný-prejavilo sa to už hneď v tvojom prvom príspevku k téme Petence! Buď aký si,a buď vo svojej koži šťastný!Reagovať už nebudem môžeš písať hoci čo,ale moje meno už tu nevyťahuj,jedine ak máš rukolapný dôkaz ktorý ma z niečoho usvedčuje!Maj sa pekne,dúfam že budeš chlap a predstavíš sa!Pokoj ľuďom dobrej vôle!!!Chytaj a púšťaj každú rybu!!!!!
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 02. Júl 2019, 14:02:08 »

No dufam , ze tu 15 cku date sem a nebude fotena priamo co ju vylozite z auta, ked ju kupite napr ... zo Siravi za masiarske listky (lebo teraz je to IN).

Holt sme na Slovensku  Mrknutie

Si ty vari jasnovidec? V septembri 2018 si vedel, čo bude v júni 2019?   Čo??? Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
palermo
Newbie
*
Príspevkov: 8

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 05. Júl 2019, 21:43:26 »

No dufam , ze tu 15 cku date sem a nebude fotena priamo co ju vylozite z auta, ked ju kupite napr ... zo Siravi za masiarske listky (lebo teraz je to IN).

Holt sme na Slovensku  Mrknutie

Si ty vari jasnovidec? V septembri 2018 si vedel, čo bude v júni 2019?   Čo??? Úšklabok Úšklabok

Keby si poznal Petence a Gabiho a Hospodara, tak by si bol jasnovidec aj ty. Gabi chytali sme spolu x krat a som zvedavy  ci sa ta ryba este niekdedy na sirave chyti. Pokial nie. Co budes argumentovat?

A) presla cez vypust
B) chytil ho masiar
C) je v dalsom sukromnom rybniku
D) potajme ju vypustite

Aka je to pravdepodobnost?

Prepac Gabi, ze pisem SK-(,viem aj po nasom) ale nedalo mi to vzhladom ako sa podielas na niceni vody so stupnom  ochrany. Ja si neviem predstavit, ze by som siel s bivakom, zakrmil som, siel by som spat a niekto by o 20 m dalej nahodil na moje miesto. Je to chore.... Je to este rybacka?

A tak sa  pytam. Ma zmysel tam ist aby si rybar chytil tu 19 cku? Vsak to nema s rybarenim nic spolocne!!!! Nehovoriac o love skusenych ryb.

To je moj posledny prispevok!!

Dakujem za odpoved.
« Posledná zmena: 05. Júl 2019, 21:48:40 od palermo » Zaznamenané
gabi73
Newbie
*
Príspevkov: 11

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 06. Júl 2019, 16:45:22 »

Človek bez mena!Nikdy sme spolu nechytali!Na ryby chodím výhradne iba s ľudmi ktorých poznám-no väčšinou s mojimi najbližšími-je vylúčené aby som rybárčil s takýmto zlomyselným  a frustrovaným človekom!Chcel som od teba iba toľko aby si sa predstavil,no nemal si odvahu-bojíš sa že sa stretneme zoči-voči a bolo by trápne vysvetľovať a vyhovárať sa!Nevadí,nechcem poznať tvoju identitu a ak si ma niekedy považoval za známeho,tak kľudne ma môžeš vymazať zo zoznamu svojich známych!Nechcem poznať ľudí bez mena!Mám síce výhodu a na Petence chytám kedy chcem,no nepočul som o takom probléme že by sa loviaci medzi sebou nedohodli!Na mojom krmení ešte nikto,nikdy nechytal!Ako som písal ešte niekedy pred rokom,už aj tvoj prvý príspevok bol očividne očerňujúci a keď som Ti odpísal,už si nereagoval!Mýliš sa ak si myslíš,že s touto vodou mám niečo spoločné!Chodím tam iba z toho dôvodu že je pre mňa  blízko,prostredie je poriadne divoké,ryby taktiež a môžem si pokojne a z chuti si zachytať!!!Bez majiteľa by to koryto bolo doslova mŕtvé,nakoľko niekoľko desaťročí bolo bez vody a bez akéhokoľvek života!Môžete písať čokoľvek,kto nepozná konkrétne podrobnosti,iba fantazíruje a zavádza!V krátkosti asi toľko!Ako som písal:Pokoj ľudom dobrej vôle!!!!
Zaznamenané
Sten
Jr. Member
**
Príspevkov: 93

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 14. August 2019, 12:41:26 »

Čaute všetci, viem že to sem možno nepatrí ale zháňam kontakt na Gabiho, prišiel som o mobil aj s kontaktmi. Kto ho má ak môže nech mi ho pošle. Ďakujem všetkým
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk