AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 18:01:39

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Snura na vyvazku
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 3 4 [5] Tlačiť
Autor Téma: Snura na vyvazku  (Prečítané 4098 krát)
RobertS
Sr. Member
Príspevkov: 307

Zobraziť profil
« Odpoveď #60 kedy: 07. September 2017, 10:42:58 »

To vyzera fajn, ibaze na usek kde chodim ja taketo sutre nie su. Bud su male alebo potom dake ulomky tych skal co su pri brehu. Ja chytam vacsinou v hlbke tak 4-8m.
Zaznamenané
Viliam Balogh
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 07. September 2017, 11:06:47 »

To vyzera fajn, ibaze na usek kde chodim ja taketo sutre nie su. Bud su male alebo potom dake ulomky tych skal co su pri brehu. Ja chytam vacsinou v hlbke tak 4-8m.

Ved si zober vedro prejdi sa po priehrade a na 20m useku nazbieras tatrovku.Vedro si das do auta a vybavena vec.Niekedy ked potrebujem vela kamenov na rychlo, idem do Ciernej Vody, tam na strky a nalozis za minutu tri bednicky.Chlapec ti to da zadarmo.Ale to uz je extrem na kolko Kralova nedostatkom kamena netrpi.Staci mat len chut.
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #62 kedy: 07. September 2017, 15:12:24 »

Ja chodim tiez na niektore reviry kde nie su sutre, normalne si nosim tak 10, nemusis sa hanbit Úsmev
Zaznamenané
RobertS
Sr. Member
Príspevkov: 307

Zobraziť profil
« Odpoveď #63 kedy: 07. September 2017, 15:23:41 »

Uz som si dal nacenit formu na 200,250 a 300g. Aj tak ide pomaly zima, tak si porobim par zatazi.
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #64 kedy: 07. September 2017, 20:50:18 »

Vôbec sa neboj z aliexpresu, za pár chechtákov más dosť metrov. Na navijaky ich navinieš menej ako silonu, nakoľko sa inak ukladá ako silon.

ako inak sa uklada, skus povedat k tomu viac, lebo ja som si zatial nevsimol ine ukladanie a to som mal snuru na 4 roznych typoch navijakov a natocil som jej prave viac ako silonu  Mrknutie
Inak nezapadá ti pekne ako silon. A rovnakú hrúbku si natočil viacej? Ja myslím že nie.

rovnaku hrubku ako silon? kto by natacal snuru 0,35mm??? ten priemer co ti napisu na aliexprese nie je skutocny ale v skutocnosti hrubsi ako je pisane na obale, priemer snury ti nikto nijak nezmeria lebo sa to neda, je makka, ked chytis do ruky taku snuru a zoberies silon s tym ze oba maju udane priemer 0,20mm hned na oko to je jasne ze niesu rovnako hrube
navijat snuru ma zmysel, pokial je tensia ako silon predsa a vzdy som takto navil viac snury

Šak ja ti nevyprávam že tam máš naviť 0,35mm šnúru :-D
Jasné ani to dobre nezmeráš aká je hrúbka šnúry napresno.
Ale rovnakú hrúbku silonu a šnúry ked dáš tak šnúry navinieš menej, je to proste tak.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk