AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

06.04.2020 23:56:12

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 161 príspevkov v 1 843 tém od 1 863 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ladislav Ernest
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  SÚKROMNÉ REVÍRY
| | | | |-+  NAJLEPŠIE SÚKRONÉ REVÍRY ZÁPADNÉ SLOVENSKO
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: NAJLEPŠIE SÚKRONÉ REVÍRY ZÁPADNÉ SLOVENSKO  (Prečítané 1404 krát)
Martinn
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« kedy: 09. Júl 2017, 16:07:03 »

Ahojte, chcel by som sa vás opýtať na kvalitné súkromné revíry, nachádzajúce sa na západnom Slovensku. Privítal by som vaše osobné skúsenosti, postrehy. Viem, že existuje veľa revírov, ktoré však časom stratili na kvalite a stali sa iba tieňom zašlej slávy. Zvykol som chodievať do Jelky, samozrejme lákadlom bol jeseter. Ale tento rok mám pocit(po pár vychádzkach, kedy nikto na celom jazere jesetera ani nevidel), že už ide iba čiste o reklamu a reálne vo vode nieje ani jeden. Bol by som veľmi rád, keby pri jazere boli aj prvky prírody a nielen štrk, bez tieňa. Vopred ďakujem za rady. Úsmev 
Zaznamenané
Frederik Soják
Newbie
*
Príspevkov: 40

NORESPECT Kimot team

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 09. Júl 2017, 16:15:41 »

40km od hraníc v čechách je už ďaleko??
Zaznamenané
Martinn
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 09. Júl 2017, 16:48:00 »

Určite budem rád aj za revír z Českej republiky.
Zaznamenané
Frederik Soják
Newbie
*
Príspevkov: 40

NORESPECT Kimot team

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 09. Júl 2017, 23:06:30 »

Tak z vlastnej skúsenosti môžem doporučiť JESTŘABICE: http://www.jestrabice.cz/
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk