AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 00:54:42

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  BAVÍME SA
| | | |-+  Filmové okienko
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Filmové okienko  (Prečítané 764 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« kedy: 01. Marec 2017, 16:01:53 »

Téma o filmoch rôznych žánrov. Pokec.
Zaznamenané
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 01. Marec 2017, 16:12:35 »

Kurvahošigutentag je najlepší Smiech
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 01. Marec 2017, 16:17:39 »

Dávam do pozornosti trojdielny časozberný dokumentárny film od Erika Baláža, Karola Kaliského, Adama Bašteka a Jozefa Fialu (Vlčie hory a Strážca divočiny) v rámci projektu Tajomné Karpaty:
1. Život v oblakoch
2. Nesmrteľný les
3. Belá živá rieka

Včera som sa zúčastnil predstavenia prvého z nich "Život v oblakoch" i diskusie v Košiciach, kde v preplnených priestoroch kina Úsmev sa stretli rôzne vekové skupiny ľudí, ktorým príroda niečo hovorí. Ostatné časti budú postupne uvádzané k kinách po celom Slovensku postupne v priebehu roka. Páni, oplatí sa vidieť. Mrknutie Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 01. Marec 2017, 20:16:14 »

Návrat rysov - dokument
Vďaka veľkým ušiam so strapcami, krátkeho chvosta a dôverčivému pohľadu by sme skoro verili, že rysy sú len prerastené mačky, hoci v skutočnosti sa jedná o divoké a neskrotené zvieratá. Príbeh o tvrdo vybudovanom priateľstve medzi strážcom slovenského národného parku Malá Fatra Milošom Majdom a dvoma malými rysmi narodenými v zoo. Existuje nádej, že rysy sa vrátia do prírody. Miloš a režisér Tomáš Hulík sledujú dvojročnej putovanie rysích mláďat z ich teplého útočisko v zoo späť do divočiny.
(ulož to)
« Posledná zmena: 01. Marec 2017, 20:19:49 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 538

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 01. Marec 2017, 20:34:03 »

Mne rysy roztrhali minulý rok dve ovečky šĺak by ich trafil!!! Som v rozpakoch Som v rozpakoch Som v rozpakoch
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 01. Marec 2017, 22:56:59 »

Mne rysy roztrhali minulý rok dve ovečky šĺak by ich trafil!!! Som v rozpakoch Som v rozpakoch Som v rozpakoch
Sú to dravce chránené zákonom, preto by mal štát, poisťovňa škodu nahradiť, kdesi som to čítal, ale prax......?
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 538

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 01. Marec 2017, 23:07:52 »

Erno ja ti poviem prax! Najprv musíš zavolať veterinárnu správu plus poľovníkov, potom s papiermi požiadať o náhradu škody ministerstvo životného prostredia, ešte predtým požiadať o vyčíslenie škody zväz chovateľov oviec ten ocení kus za cca 25€ a ešte zvyšky oviec dať do kafilérie ktorá pýta sa kus kadáveru 25€ na ruku!!! Takže za to že mäm škodu zacvakám hneď 50€ a presne na tie isté peniaze čakáš mesiace z ministerstva!!!!
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 02. Marec 2017, 20:32:45 »

Okolo mňa sú tak isto - cca 30 km za KE. Nič výnimočné. Usadili sa tu už aj macíky v počte cca 7. Rys??? Beťár, no registroval som ho už tu cca 15 rokov vzad, pri nemenovanom nočnom love na nemenovanej vodnej nádrži pri KE. Skrátka v noci sa prezradil, no na mieste,kde na neho človek až tak nemá.... Gúľam očami Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk