AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

07.12.2019 08:38:37

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  AKTIVITY NA FÓRE
| | | |-+  Fórum moderátor
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 Tlačiť
Autor Téma: Fórum moderátor  (Prečítané 85172 krát)
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #945 kedy: 10. Január 2017, 11:08:57 »

tzv. Vis cassiensis  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #946 kedy: 10. Január 2017, 15:28:08 »

A kde su prispevky ? Kto ich zmazal ?  Šok
Ozaj, kto??  Čo???
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #947 kedy: 15. Január 2017, 17:43:36 »

Dlho som iba ticho pozeral, že čo ide byť za novoty. Bohužiaľ ako už v minulosti, keď sa tu "silno snažil" krátkodobo Vido, znova sa mi zdá, že takýto štýl moderovania a prezentácie vlastnej osoby na tomto fóre nepadá na úrodnú pôdu a nezvláda ho ani najnovší moderátor ... mimochodom Martin, si tu registrovaný veľmi dlho a rozkecal si sa až si dostal nato povolenie od šéfredaktora? Bez urážky, takto to nemôže fungovať ...
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #948 kedy: 15. Január 2017, 18:20:01 »

Lubko az teraz mu za to zacal platit  Smiech
Zaznamenané

Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 992

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #949 kedy: 15. Január 2017, 18:26:45 »

Z časti mi Martin pripomína Vidu, ktorý sa už pod týmto menom odmlčal.   Úšklabok No nechcem útočiť na Martinovu osobu, len na jeho spôsob prezentovania sa v niektorých témach. Možno to myslí dobre, len nie vždy to vypáli podľa jeho úmyslu - predstavy. Ale to sa stáva viacerým. Smiech
« Posledná zmena: 15. Január 2017, 18:41:33 od Saša » Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #950 kedy: 15. Január 2017, 18:32:29 »

Moderovat toto forum urcite nie je lahka uloha. Ale mozno keby novy moderator zacal v tejto teme kratkym predstavenim a navrhom nejakych aktivit, vodilo by sa mu lepsie ako jeden a ten isty prispevok nakopirovat do dvadsiatich tem. To sa potom tazko ziskava nejaka ta autorita a pomoc od stalych clenov fora.
Zaznamenané

Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #951 kedy: 16. Január 2017, 11:01:02 »

Teraz neviem, či rozoberáte mňa, alebo nejakého iného Martina. Nechcem byť vzťahovačný. Je pravdou, že som registrovaný veľmi dlho a moje aktivity boli viacej pri vode ako na internete. Tých pár mojich príspevkov nestojí za reč.

Na druhej strane som rád, že toto fórum existuje a ak budem vedieť, tak by som rád prispel k jeho zlepšeniu, či aspoň svojimi rybárskymi skúsenosťami. Rybárčim od asi piatich rokov, tak niečo málo sa na mňa nalepilo. A možno si pamätáte, že som sem tam aj niečo napísal pre SR.

Vážim si dobrých rybárov i starších členov tohoto fóra. A bol by som rád keby oni nielen prispeli k zlepšeniu, ale boli spokojní s obsahom a novými príspevkami tak, aby ich úspešne mohli využiť v rybárskej praxi.

Ak však spomínate iného Martina (čo je dosť možné), tak som bol vzťahovačný, ale na mojom príspevku sa nič nemení.

Milujem muškárenie, vodu, ryby, prírodu a tak to zostane...
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #952 kedy: 16. Január 2017, 12:23:24 »

Martin, v prvom rade si nemyslím, že je vhodné oživovať staré témy ako si to urobil Ty na začiatku. Ak do nejakej témy nikto neprispieva roky, treba ju podla mna vymazat. Sám vidíš, že ani po ich pokuse o "znovuoživenie" to nikoho nezaujalo. Je tu obrazne povedané milión tém ktoré nikoho nezaujímajú, tak podľa mňa preč s nimi. Toť môj názor.
Zaznamenané

Viliam Balogh
Hosť
« Odpoveď #953 kedy: 17. Január 2017, 08:00:45 »

Zmodernizovat forum.Za prve treba nastavit aby sa dali vkladat viac fotiek do jedneho prispevku.Musi sa dat vkladat samotne video.Treba nastavit na prispevkoch aby sa vedeli oznacit paci alebo nepaci.
Napriklad ako to je na mrku.
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #954 kedy: 17. Január 2017, 08:53:23 »

Viliam Balogh...presne o toto mi ide. V pár vetách si zhrnul, čo sa dá zlepšiť. Ďakujem ti.

Neviem, či je správne mazať históriu. Čo ak práve tam sa nachádza odpoveď, ktorú človek hľadá a už sa potom neobjaví. Sú tam tiež rybárske príbehy, skúsenosti, fotky, a všeličo iné a je mi jasné, že časom zapadnú prachom, ale nemazal by som ich. Toto fórum bez histórie stratí časť svojej hodnoty. Možno sa mýlim...Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #955 kedy: 17. Január 2017, 08:57:47 »

Čo sa týka zakladania duplicitných tém novými užívateľmi možno by bolo dobré založiť nejakú samostatnú tému (zložku) ktorá by mala názov "Úvod pre nových užívateľov" alebo niečo podobné kde by bolo napísaných pár jednoduchých pravidiel (medzi inými aj navigácia na tlačidlo "hľadať") kde by sa nový užívateľ rýchlejšie zorientoval a možno by sa tak predišlo zakladaniu duplicitných tém (je to fakt len zbytočné zaberanie miesta).
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #956 kedy: 17. Január 2017, 09:23:42 »

na tomto fore je kopec roboty - technologickej, logickej... snahy uz boli rozne. technologia je v podstate mrtva a update moze sposobit zkazu. upratat forum sa da, ked ma moderator predstavu ...

a hlavne toto forum uz davno nie je o rozvoji, ale o tych 20-30 pouzivateloch, ktori su tu aktivni (a vacsinou z nostalgie).
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #957 kedy: 17. Január 2017, 10:19:28 »

na tomto fore je kopec roboty - technologickej, logickej... snahy uz boli rozne. technologia je v podstate mrtva a update moze sposobit zkazu. upratat forum sa da, ked ma moderator predstavu ...

a hlavne toto forum uz davno nie je o rozvoji, ale o tych 20-30 pouzivateloch, ktori su tu aktivni (a vacsinou z nostalgie).

Asi tak ako píšeš Andrej. Čo sa týka technických zmien, tie musí realizovať niekto iný a nie je to moderátor. Ale na to musí byť na dotyčných miestach záujem, moderátor nech už je ním ktokoľvek to len tak nezmení, môže dať návrhy. Počet užívateľov si presne vystihol. Ono v čase sociálnych sietí a pod. už takéto fórum prestáva byť zaujímavou platformou (a ešte navyše keď funguje na SW platforme na akej funguje  Úšklabok Úšklabok).
Zaznamenané

redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #958 kedy: 17. Január 2017, 10:46:13 »

Ohladom platformy a updatov spomeniem len tolko, ze by bolo potrebnych tolko updatov, ze sa bojime, ci to forum "prezije", teda ci to cele nespadne pri X-tom update. Momentalne je forum dost plne a mohlo by to narusit stabilitu, prip. ako vravim cele spadnut do temnoty...
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #959 kedy: 17. Január 2017, 12:36:10 »

"Dierky" boli zlúčené v jeden celok, nepodstatné príspevky boli vymazané. (okrem dobrého návodu na pekný film  Úšklabok ÚšklabokMrknutie
Zaznamenané
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk