AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

02.04.2020 21:28:33

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 146 príspevkov v 1 843 tém od 1 861 užívateľov
Najnovší užívateľ: jeewangarg
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Revíry
| | |-+  RIEKY
| | | |-+  Privlač na Malom Dunaji
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Privlač na Malom Dunaji  (Prečítané 3208 krát)
Paviel
Newbie
*
Príspevkov: 4

Zobraziť profil
« kedy: 28. Október 2011, 20:35:06 »

Zdravim,
poradi mi niekto, kde sa dobre privlacovat na MD?
Okolie Jelka,Tomasikovo, Trstice....
Dik
« Posledná zmena: 28. Október 2011, 21:28:09 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 28. Október 2011, 21:07:45 »

Pri Tomasikovo chodim pod priehradu. Mrknutie
« Posledná zmena: 28. Október 2011, 21:52:36 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Stickler
Jr. Member
**
Príspevkov: 92

UL prívlač , feeder a plavačka.

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 18. Január 2016, 12:01:41 »

Chodí niekto na MD vláčiť ? MD je pre mňa dosť neprebádaná voda . Chodieval som tam cca. 10 dozadu ako je most Hradská ul.vo Vrakuni smerom dolu k cintorínu loviť na feeder. Dosť chalanov posledné sezóny pochytalo dravcov na MD, hlavne zubáče a sumce. Ja osobne idem skôr po ostriežoch .
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 964

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 19. Január 2016, 12:29:08 »

Chodí niekto na MD vláčiť ? MD je pre mňa dosť neprebádaná voda . Chodieval som tam cca. 10 dozadu ako je most Hradská ul.vo Vrakuni smerom dolu k cintorínu loviť na feeder. Dosť chalanov posledné sezóny pochytalo dravcov na MD, hlavne zubáče a sumce. Ja osobne idem skôr po ostriežoch .

MD je perfektna voda aj ked od cisticky strasny bordel. Niekedy nevyspytatelna lebo obcas idu ryby jedna za druhou a niekedy cely den ani ploticka. Ja tam davam na privlac hlavne zubace, sumce a bolene, tie chodia v skupinkach takze nie je problem 4-5 kuskov za hodinku... no a  ked nechodia tak je zero Úsmev
Zaznamenané
Stickler
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 19. Január 2016, 13:05:36 »

Ako to tam vyzerá s ostriežom ? Celú sezónu sa venujem prakticky len okúňom a hľadám nové fleky, menej prefláknuté  Mrknutie
Zaznamenané
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 19. Január 2016, 14:08:41 »

Ako to tam vyzerá s ostriežom ? Celú sezónu sa venujem prakticky len okúňom a hľadám nové fleky, menej prefláknuté  Mrknutie

Tam kde chodim tak velmni zle, len nahodne ulovky a to vecsinou len tam kde stoji voda, tak 3 kusky za rok Úsmev Zubac, bolen a sumec je tam z dravcov najbeznejsi
Zaznamenané
Stickler
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 19. Január 2016, 14:36:10 »

Tam kde chodim tak velmni zle, len nahodne ulovky a to vecsinou len tam kde stoji voda, tak 3 kusky za rok Úsmev Zubac, bolen a sumec je tam z dravcov najbeznejsi

Tak to si ja asi zostanem pri Dunaji, ramenách a pár stojákoch  Úšklabok
Zaznamenané
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 19. Január 2016, 14:58:29 »

No v ramenach MD vraj su nejake kusky ale ja viem len asi o 2 ramenach ktore v lete aj tak zarastu ze tam je nemozne vlacit Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 852

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #8 kedy: 19. Január 2016, 15:23:00 »

za tych par rokov som na MD, konkretne vo vrakuni chytil jedneho ostrieza (neratam fenolku). takze ostriez velmi biedne. ani tomasov. a vlastne este jedneho v zalesi Mrknutie. cize 2.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Abo643
Newbie
*
Príspevkov: 10

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 22. Máj 2017, 18:02:37 »

Zdravim pani, chcel by som sa spytat ci sa da ist niekde co to povlacit v okoli malinova. Je tu nejaky lokal?
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk