AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 15:20:09

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  Prívlačový macho - 2. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24 Tlačiť
Autor Téma: Prívlačový macho - 2. ročník  (Prečítané 16259 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #300 kedy: 09. Január 2017, 14:25:11 »

Tretí mesiac v rámci "machovania" na PN až taký frajer nie som. PN - ka mi odhryzla hlavaňu aj iné plánované druhy. Viac- menej som skončil... Hnev Hnev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #301 kedy: 09. Január 2017, 14:29:59 »

Tretí mesiac v rámci "machovania" na PN až taký frajer nie som. PN - ka mi odhryzla hlavaňu aj iné plánované druhy. Viac- menej som skončil... Hnev Hnev

ale kvotu mas splnenu;), takze si v hre!
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #302 kedy: 09. Január 2017, 14:46:01 »

To hej, no bol to len rozbeh. Plánoval som ešte hlavátku, lepšieho PP a PD i jalčoka... PN-ka poriešila to, že až tak bodovať nebudem! No jeseň bola krásna... Gúľam očami
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #303 kedy: 09. Január 2017, 17:01:56 »

To hej, no bol to len rozbeh. Plánoval som ešte hlavátku, lepšieho PP a PD i jalčoka... PN-ka poriešila to, že až tak bodovať nebudem! No jeseň bola krásna... Gúľam očami

niééé si sááám
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Azyzz
Newbie
*
Príspevkov: 20

Zobraziť profil
« Odpoveď #304 kedy: 09. Január 2017, 17:12:26 »

Ja tiež už iba ticho sledujem, odkedy mi začína byť pri prívlači zima na ruky, nevláčim Smiech
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #305 kedy: 09. Január 2017, 17:15:56 »

Ja tiež už iba ticho sledujem, odkedy mi začína byť pri prívlači zima na ruky, nevláčim Smiech
Ber rukavice a vláč!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #306 kedy: 11. Január 2017, 08:04:26 »

Nie som bohvieaký vláčkar, ale ak boh dá, tak sa tento rok pridám. Ak budem aj mimo súťaž, tak mi to nevadí...Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 668

Zobraziť profil
« Odpoveď #307 kedy: 11. Január 2017, 08:54:20 »

Ber rukavice a vláč!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Úšklabok Úšklabok
Maslový rohlík dokáže aj malé dieťa Smiech Smiech Smiech
Verím že cez víkend sa už bude dať ,lebo ma trak šlafí Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami..Už doma v pivnici opravujem pokazené elektrospotrebiče,navijáky a bicykle Gúľam očami Gúľam očami....No srašnô niečo Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk.
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #308 kedy: 17. Január 2017, 10:46:59 »

Los Machos! Poslednych 14 dni sezonu a nasej zabavky. Pomaly budem pripravovat slubene symbolicke ceny pre prve 3 miesta. Nerusim vsak, ze budu dorucene hned 1.2. Mrknutie

Ja uz som asi sezonu ukoncil. Cez vikendy nie je priestor a pomaly zacnem "preladovat" na plavanu a feeder.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #309 kedy: 17. Január 2017, 11:17:21 »

Ja som bol sprobovať v nedelu..Ale aj rieka bola od brehu tak na 4 metre zamrznutá-tak sme si museli najskôr kozmeticky upraviťplochu Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk.. Na lade bolu primrznuté ryby a ich zvyšky Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný..Kedže kormoráni tam boli skôr ako my ,tak výsledok je jasný Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami.Jednu rybu som aj mal na palici ,ale neotočil som ju ked sa dostala do prúdu..No po Silvestri to ide ..... ke zdi Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami.Ale cez víkend rátam že aj člnoke vytiahnem-teda chcel by som Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #310 kedy: 17. Január 2017, 12:42:26 »

Andrej - ja som skončil, takže si ma môžeš "odfajknúť". Tri mesiace v prdeli... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #311 kedy: 17. Január 2017, 12:52:32 »

Andrej - ja som skončil, takže si ma môžeš "odfajknúť". Tri mesiace v prdeli... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Aspon že tak Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Ešte že si neskončil o  5cm vedla Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Smiech Smiech Smiech
« Posledná zmena: 17. Január 2017, 14:11:28 od PEPO » Zaznamenané

mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #312 kedy: 17. Január 2017, 13:45:40 »

ja este oprobujem, ale nedavam tomu velke sance.
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #313 kedy: 18. Január 2017, 18:50:16 »

aj ja by som vybehol len by som nemohol byt stale nakcipany. Jedine co tomu pomaha ze voda je pod ladom
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #314 kedy: 19. Január 2017, 09:05:51 »

Chcenie by aj bolo...
Ale sme sa rozhodli že si zostrojíme pinpongový stôl a cez víkend dáme radšej nejaký turnaj..
Tie denné teploty, tie sú fakt už nadllimit Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.Teda môj nie, ale nie je na to prispôsobená výbava... Gúľam očami
Zaznamenané

Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk