AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 15:58:40

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  Prívlačový macho - 2. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 22 23 [24] Tlačiť
Autor Téma: Prívlačový macho - 2. ročník  (Prečítané 16264 krát)
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #345 kedy: 10. Február 2017, 09:48:27 »

Moj naj Bolenik zatedy  Mrknutie

Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #346 kedy: 10. Február 2017, 19:12:41 »

prečo nebojovať napr. od 16.4. keď už chceš skorší termín??? A súkromáky zavrhneme???  Gúľam očami Čo??? Čo???

keď už tak od 1.4. - a súkromáky samozrejme zavrhnúť inak môžem loviť aj 18.12. pred tescom v kadi....
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #347 kedy: 10. Február 2017, 22:25:20 »

prečo nebojovať napr. od 16.4. keď už chceš skorší termín??? A súkromáky zavrhneme???  Gúľam očami Čo??? Čo???

keď už tak od 1.4. - a súkromáky samozrejme zavrhnúť inak môžem loviť aj 18.12. pred tescom v kadi....
"jozzzzy" nedráždi nezainteresovaných! Ja som si to dnes už zlízol... Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #348 kedy: 11. Február 2017, 08:00:05 »

Urcite od 16.6.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #349 kedy: 11. Február 2017, 09:52:11 »

"jozzzzy" nedráždi nezainteresovaných! Ja som si to dnes už zlízol... Úšklabok Úšklabok

nedráždim ale keď už si chcel od začiatku pstruhovej tak prečo nie aj hraničné? Vyplazujem jazyk ale som za 16.6. stále
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #350 kedy: 11. Február 2017, 12:56:28 »

nedráždim ale keď už si chcel od začiatku pstruhovej tak prečo nie aj hraničné? Vyplazujem jazyk ale som za 16.6. stále
...na to som nepomyslel... skôr na ľahký začiatok s pstrúžikmi, jalčokami a neskôr by nabehlo zubaté ostrie.. Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #351 kedy: 26. Jún 2017, 14:24:14 »

ozaj, sutazime?
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #352 kedy: 26. Jún 2017, 14:44:35 »

tak čo ja viem, tak nie  Gúľam očami ....zatial nie Gúľam očami

ale mohli by sme Vyvalujem oči! Super! .... a mohli by sme aj retroaktívne Úšklabok Úšklabok (k 16.06)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 22 23 [24] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk