AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.08.2019 19:59:25

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  Prívlačový macho - 2. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 Tlačiť
Autor Téma: Prívlačový macho - 2. ročník  (Prečítané 16241 krát)
filip1986
Full Member
Príspevkov: 130

Zobraziť profil
« Odpoveď #330 kedy: 05. Február 2017, 12:46:18 »

Gratulujem víťazom,  Andrej klobuk dole pred tym ako si to spracoval,  tesim sa na ďalší alsi ročník snad sa mi podarí byť aktívnejší
Zaznamenané

Ryba je kamoš nie žrádlo!
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #331 kedy: 09. Február 2017, 12:04:00 »

Orenos Gratulalos celos hromados machos Mrknutie ... tymos nas bedňos duplos Úšklabok

... as Gracias Hombre Andre ! Vyvalujem oči! Super! ...

Machos orenos dovčilkos nemalos pristupos nas internetos Nepoviem nič ...

Zaznamenané
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #332 kedy: 09. Február 2017, 12:49:32 »

Gratulujem aj ja vitazom.Tento rok zabodujem viac alebo sa aspon pokusim.
« Posledná zmena: 10. Február 2017, 09:22:04 od drako » Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #333 kedy: 09. Február 2017, 13:16:50 »

machos, a co takto spustit macha od 16.6.? na celu sezonu. co vy na to?
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #334 kedy: 09. Február 2017, 13:58:18 »

ja som za Vyvalujem oči! Super! ... len by to chcelo potom pritvrdiť v min. počte dosiahnutych druhov  na ...

na, na, na, Gúľam očami ... šesť? sedem? osem? .... ?!!! Mrknutie Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #335 kedy: 09. Február 2017, 14:00:48 »

Ja som tak isto za a kľudne aj dvihnutie počtu druhov. Síce neulovím ani požadovaných 5, ale 7 je väčšia výzva Smiech Úsmev
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #336 kedy: 09. Február 2017, 14:45:29 »

ja som tiez za. Pocet min. druhov by som asi nechal, ale kto by ulovil viac druhov by ziskal extra body naviac, napr.
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #337 kedy: 09. Február 2017, 17:21:04 »

ja som za macha od 16.6. - a co sa týka druhov tak ten čo má najviac - príp. ak majú dvaja rovnaký počet tak veľkosť príp. rarita.
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
filip1986
Full Member
Príspevkov: 130

Zobraziť profil
« Odpoveď #338 kedy: 09. Február 2017, 20:15:25 »

Ja som tiež za macha hneď od začiatku sezóny
Zaznamenané

Ryba je kamoš nie žrádlo!
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #339 kedy: 09. Február 2017, 22:38:05 »

machos, a co takto spustit macha od 16.6.? na celu sezonu. co vy na to?

Zamieta sa.Boli by leniví. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný  (do zátvorky ale zároveň dám "schaľuje sa" - čo iné mi ostáva). Ja som osobne za kratší časový úsek v tú pravú jeseň, kedy prívlač je top a nie je čo riešiť. Čo v lete??? Tam si radšej sadnem na hada, dám plavačku, zamuškárim, dravá ryba je apatická, má les potravy. Všetky druhy rýb sa dajú lapnúť aj na jeseň, niektoré aj v zime ...  Gúľam očami Gúľam očami
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #340 kedy: 09. Február 2017, 22:57:30 »

Ešte takto: v mojej verzii PM1, september/december šlo o čo??? Nesedieť doma, nepozerať na zlé počasie a ísť na ryby! O tom som to točil. A len o tom to bolo! Byť aktívnym aj v tomto počasí (na ktoré naopak po lete veľmi čakám a doslova sa teším na prázdne brehy). Teraz Andrej navrhuješ od júna, no pozri sa na to takto - "macho" odloví v LETE a punktum. Zalezie pod perinku a ...Čo???? Neviem, mne osobne jeseň vždy navodzovala čas, kedy som siahol po "prívlačke" častejšie! Na druhej strane, prečo nebojovať napr. od 16.4. keď už chceš skorší termín??? A súkromáky zavrhneme???  Gúľam očami Čo??? Čo???
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #341 kedy: 10. Február 2017, 06:27:24 »

Jaro možno len dve veci: po prvé na Tvojom mieste by som radšej o nejakej tolerancii a kompromisoch vôbec nehovoril lebo Ty si bol vzdy ten kto si tvrdohlavo stal a presadzoval svoje v téme tmr. Po druhé mnohí chodíme na ryby cely rok mnohokrát bez ohľadu na počasie akurát nemáme potrebu o tom vypisovať na fóre.  Úsmev Koniec hlásenia.  Mrknutie Úšklabok
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 668

Zobraziť profil
« Odpoveď #342 kedy: 10. Február 2017, 06:52:28 »

Jaro možno len dve veci: po prvé na Tvojom mieste by som radšej o nejakej tolerancii a kompromisoch vôbec nehovoril lebo Ty si bol vzdy ten kto si tvrdohlavo stal a presadzoval svoje v téme tmr. Po druhé mnohí chodíme na ryby cely rok mnohokrát bez ohľadu na počasie akurát nemáme potrebu o tom vypisovať na fóre.  Úsmev Koniec hlásenia.  Mrknutie Úšklabok
Tvoj druhý, zmysluplný príspevok v tejto téme Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami.
Vela mi dal do života..
Vezmi si udicu a chytaj alebo nehladaj každú jednu možnosť kde sa dá zarypnúť... Mrknutie
Ked nie zarypnúť ,tak aspon na pravopisné chyby upozorni Smiech Smiech
Ak po to druhé ty osobne patríš do  tej skupiny-dám si vajcia o zveráku Smiech Smiech Smiech Smiech
Dobre som sa hned z rána pobavil Smiech Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #343 kedy: 10. Február 2017, 09:33:59 »

Martin - súhlasím s vetami od Pepa č.3,4, a 6.  Úšklabok Úšklabok Úšklabok  A pridávam ešte jednu. Ako obrábač kovov mám bohaté skúsenosti z rôznymi druhmi vrtákov!!!!!!!!!!!!!!!!!  Úšklabok Úšklabok Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #344 kedy: 10. Február 2017, 09:36:55 »

Suhlasim aj ja ze cez zimu som nechodil ku vode kvoli tomu aby som daco lapol do Macha ale preto ze som sam chcel lapnut neakeho toho poriadneho nenazrateho dravcika.Mal som chytenych aj viac druhov ako 4 ale som nehlasil kedze to nemalo ani mieru alebo mi to nestalo zato sa z rybou nadrapovat kvoli meraniu a pustal som vo vode.Tak ja som za.Bo napr.dva dni ci kolko pred zacatim macha som lapol Bolena 75cm no nemohol som nahlasit.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk