AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 15:36:48

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  Prívlačový macho - 2. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 Tlačiť
Autor Téma: Prívlačový macho - 2. ročník  (Prečítané 16261 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #315 kedy: 19. Január 2017, 11:23:07 »

Andrej - ja som skončil, takže si ma môžeš "odfajknúť". Tri mesiace v prdeli... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Aspon že tak Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Ešte že si neskončil o  5cm vedla Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Smiech Smiech Smiech
"PEPO" - PN ka ma ubrzdila - inak by som dal viac...  Som v rozpakoch Som v rozpakoch  No vo februári už budem funkčný ... Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
filip1986
Full Member
Príspevkov: 130

Zobraziť profil
« Odpoveď #316 kedy: 02. Február 2017, 21:18:40 »

Su niekde výsledky tohto rocniku,  mna sa to síce  moc netyka mam len 1 mrenu co som nezapisoval, ale tesim sa na ďalší ročník, stucka  doma ma uz 7 mesiacov tak hádam novy rocnik budem viac pri vode ak nebude manzelka namietať
Zaznamenané

Ryba je kamoš nie žrádlo!
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #317 kedy: 03. Február 2017, 13:06:32 »

Ano vysledky budu. Druhy rocnik je ukonceny. Vysledky sa pokusim spracovat cez vikend ;-). Nasledne vyhlasim aj ceny pre prve tri miesta.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #318 kedy: 04. Február 2017, 16:03:30 »

Los Machos!!

Druhy rocnik je za nami, prebehol v trochu pozmenej podobe (zverejnovanie vysledkov, hodnotenie). Do sutaze sa prihlasilo 16 zaujemcov, z ktorych 13 rybarov nahlasilo aspon 1 rybu do sutaze a nakoniec 7 machov ulovilo aspon 5 druhov na privlac.

Podarilo sa chytit 15 druhov ryb (belička európska, boleň dravý, hlavátka podunajská, jalec hlavatý, kapor rybničný, mrena severná, ostriež zelenkavý, plotica červenooká, podustva severná, pstruh dúhový, pstruh potočný, sumec veľký, šťuka severná, zubáč veľkoústy, zubáč volžský).

Velky vstup do sutaze predviedol Azyzz, ktory ohuroval na zaciatku svojimi ulovkami a vyzeralo to, ze vitaz je jasny. Do boja zasiahol s vervou PEPO a zamiesal karty. Oreno tiez bojoval do poslednych momentov, kedy este priroda dovolila chytat. Niektori z nas nemohli kvoli inym povinnostiam splnit kvotu, niektorym sa nedarilo na privlac prekabatit viac druhov.

Celkovo bolo nahlasenych 72 ulovkov, priemerna dlzka 46,65 cm, spolu 3359 cm ryb. Najviac druhov mal ulovenych PEPO - 8, Jozzzy - 6.

Celkovym vitazom je PEPO, na druhom mieste Berco a na tretom mieste oreno.

Ceny pre prve tri miesta su v stadiu riesenia, prosim o strpenie. Do novej sezony by ste ich mali mat. Vyvalujem oči! Super!

Vsetkym dakujem za ucast, snad na buducu sezonu zopakujeme.

PS: Peet. nezabudni potom sledovat, kedy sa prihlasuje  Mrknutie.

« Posledná zmena: 04. Február 2017, 16:12:37 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #319 kedy: 04. Február 2017, 16:04:37 »

A samozrejme mam aj par prehladov ako sa nam darilo.

Finalne vysledky:

Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #320 kedy: 04. Február 2017, 16:06:08 »

Počet ulovenych kusov podla mesiacov:

Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #321 kedy: 04. Február 2017, 16:07:25 »

Ako sa darilo rybarom podla mesiacov?

Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #322 kedy: 04. Február 2017, 16:08:25 »

Pocet ulovkov podla druhov

Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #323 kedy: 04. Február 2017, 16:10:21 »

Top 10 ulovkov

Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #324 kedy: 04. Február 2017, 16:11:08 »

Uspesnost nastrah

Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #325 kedy: 04. Február 2017, 18:13:21 »

Buena tarde machos,

felicito a todos por participar y hacer frente a los peces buenos. Felicito a los ganadores "PEPOS", "Bercos" y "orenos". Un año tratamos de nuevo.
Gracias y buenas noches machos.  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
PEET
Sr. Member
Príspevkov: 303

Zobraziť profil
« Odpoveď #326 kedy: 04. Február 2017, 18:45:47 »

Gratulujem vitazom!

@Andrej tie statistiky su nadstardadne! Mrknutie teda spon co sa fora tyka. Klobuk dole, vyhral si sa.

Zaznamenané
Berco
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« Odpoveď #327 kedy: 04. Február 2017, 18:54:02 »

Pripájam sa ku gratulácii a zároveň ďakujem, že som sa mohol zúčastniť...

Tiež dodávam, že Andrej sa s tým všetkým poriadne popasoval, dobrá práca! Klobúk dolu...

Nech sa darí aj v tomto roku všetkým...
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 668

Zobraziť profil
« Odpoveď #328 kedy: 05. Február 2017, 07:28:03 »

Buena tarde machos,

felicito a todos por participar y hacer frente a los peces buenos. Felicito a los ganadores "PEPOS", "Bercos" y "orenos". Un año tratamos de nuevo.
Gracias y buenas noches machos.  Úšklabok Úšklabok
Muchas gracias y esperamos que el año que viene ... Mrknutie
Bolo mi potešením Vyvalujem oči! Super!
A to že ako sa s tým Andrej dokázal vyhrať-kalap dole... Mrknutie
« Posledná zmena: 05. Február 2017, 13:35:46 od PEPO » Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
mm82
Newbie
*
Príspevkov: 32

Zobraziť profil
« Odpoveď #329 kedy: 05. Február 2017, 09:59:28 »

Zdravím, gratulujem víťazom a dúfam,že na jeseň ak zdravie dovolí pokračujeme. A teraz môžme čo sa prívlače týka abstinovať.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk