AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 19:32:00

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  Prívlačový macho - 2. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24 Tlačiť
Autor Téma: Prívlačový macho - 2. ročník  (Prečítané 16718 krát)
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #285 kedy: 03. Január 2017, 17:53:04 »

No niečo na oživenie Úšklabok Úšklabok Úšklabok.
O 1cm som posunul okúňa Smiech

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #286 kedy: 03. Január 2017, 17:54:22 »

Pridávam aj svoj další druh.
Síce len 32 cm, tak ale ráta sa aj to.
Bola aj vačšia, ale kabátik

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #287 kedy: 04. Január 2017, 20:01:35 »

Fertig .... päťkoruna komlet Vyvalujem oči! Super!

bez osem centi rovnych sedemdesiat  Úšklabok.

palicka klasika Lexuska 2,6/13g ... ale na motatku nova snura. Namiesto nanofilu 0.10 co som dovcil tlacil nastupila do sluzby snurka Mikado OctaBraid 0.08 ... osvedčila sa  Úšklabok Úšklabok

Zaznamenané
Berco
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« Odpoveď #288 kedy: 04. Január 2017, 20:23:06 »

Pridávam aj ja posledný úlovok:

Pstruh dúhový, 38 cm...DAIWA SEATROUT 3,15 m, 15-45 g, DAIWA Legalis, Mikado 0,30 mm, vobler rapala original floating 13 cm...Hron...

Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #289 kedy: 04. Január 2017, 21:00:12 »

Pekný dúhačik...a dosť veľký vobler zobral...skúšal si hlavátky? a kde na Hrone bol? Pod BB? Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Berco
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #290 kedy: 04. Január 2017, 21:07:02 »

skúšal som trocha tie hlavátky :-) ale moc to nevydalo...dosť nad BB...ešte som sa stavil aj na Váhu CHaP v RK..tam mi spadol potočák na 18 cm vobler...ten mohol mať tak 50+ cm...
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #291 kedy: 04. Január 2017, 21:20:29 »

super pani. ja som sa snazil posledne dni, ale vcera uz bol ten vietor neznesitelny. tak son  sa stiahol domov a zabavam sa s balsou.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #292 kedy: 05. Január 2017, 09:13:55 »

Pekne ti ide...potočák 50 plus je krása..a na druhej strane som rád, že spadol. Neber to zle, že ti nedoprajem, ale som rád, keď aj ryba  má šancu, skúsenosť a som rád, že tam taký kus je. Potočáky už neberiem asi 8 rokov a všetky púšťam...nech sú tam...Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #293 kedy: 05. Január 2017, 10:03:35 »

Pekne ti ide...potočák 50 plus je krása..a na druhej strane som rád, že spadol. Neber to zle, že ti nedoprajem, ale som rád, keď aj ryba  má šancu, skúsenosť a som rád, že tam taký kus je. Potočáky už neberiem asi 8 rokov a všetky púšťam...nech sú tam...Úsmev Úsmev Úsmev

Myslim, ze aj keby ho zdolal, tak by ho pustil (CHaP revir a doba hajenia). Pre rybu chytenu na vobler je lepsie, ked ju lovec zdola, zbavi nastrahy a pusti, ako keby sa mala odtrhnut a s presitou papulou zdochnut... samozrejme, ze ked sa uvolni sama, je to najlepsie.
« Posledná zmena: 05. Január 2017, 10:40:11 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Berco
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #294 kedy: 05. Január 2017, 10:27:25 »

...súhlasím, lepšie keď spadne takto vo vode...ale pri tých hlavátkach sa občas chytí aj nejaká iná ryba, zatiaľ som neprišiel ako sa tomu vyhnúť Smiech...ešte musím pohľadať fotky, tento rok som chytil na vobler asi 5 lipňov, odfotil som až posledného...každý to mal v/pri papuľke, nechápem čo tým chceli tí flegmatici povedať...tu je jedna fotečka toho drzáňa : lipeň 15 cm a vobler 13 cm Smiech a nedá si povedať...

Zaznamenané
Berco
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #295 kedy: 05. Január 2017, 10:40:07 »

ešte pridám jednu fotku, trocha klame tá veľkosť z popredia voblera :-)

tu je lepšia a aj je vidieť, že sa chytil za papuľku :-)...

Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #296 kedy: 05. Január 2017, 20:07:46 »

palicka klasika Lexuska 2,6/13g ... ale na motatku nova snura. Namiesto nanofilu 0.10 co som dovcil tlacil nastupila do sluzby snurka Mikado OctaBraid 0.08 ... osvedčila sa  Úšklabok Úšklabok
Chudák zubáč takto ho spaľovať za živa.  Hnev Hnev
Ach ujo ORENO toto sa robí???
Zaznamenané
spinner
Newbie
*
Príspevkov: 9

Zobraziť profil
« Odpoveď #297 kedy: 05. Január 2017, 20:12:16 »

A hadam nechces povedat ,ze ty by si ho nespapal?!! Gúľam očami
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #298 kedy: 05. Január 2017, 20:30:09 »

A hadam nechces povedat ,ze ty by si ho nespapal?!! Gúľam očami

Tak to trafil pekne vedla  Úšklabok
Zaznamenané

oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #299 kedy: 05. Január 2017, 21:21:09 »

Chudák zubáč takto ho spaľovať za živa.  Hnev Hnev
Ach ujo ORENO toto sa robí???
Spa-ľo-val?!?! Gúľam očami Gúľam očami .... leda tak bleskom z foťáku Vyvalujem oči! Super! . Teplota vody kolo 1°C ... a sneh v odmeku

Pravdupovediac menej mu prospelo, ako som ho neskor klepol "poza väzy" Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk