AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 19:30:25

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  Prívlačový macho - 2. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24 Tlačiť
Autor Téma: Prívlačový macho - 2. ročník  (Prečítané 16717 krát)
Berco
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« Odpoveď #270 kedy: 20. December 2016, 20:49:06 »

Aj ja som doplnil, vymenil solóny a zajtra útočím znova...aj keď už idem len po jednom druhu ryby...
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #271 kedy: 21. December 2016, 08:18:42 »

Aj ja som doplnil, vymenil solóny a zajtra útočím znova...aj keď už idem len po jednom druhu ryby...

jednu metrovu hlavanu do macha poprosím  Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #272 kedy: 21. December 2016, 08:19:32 »

Dnes som dokupil potrebne nastrahy a pokracujeme dalej...

drako, ja tiez mam nieco speci na plane. hlavne na januar  Úsmev
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #273 kedy: 21. December 2016, 08:22:34 »

mimochodom, co hovorite na toto rozdelenie úspešných nastrah? u mna na jeseň hral prim vobler, aj ked sa vravi, ze na koniec roka je lepsia guma...

Zaznamenané

oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #274 kedy: 21. December 2016, 12:13:12 »

za mňa samo že gumky teraz Vyvalujem oči! Super! ... a nemusia to byť práve tie najtiternejšie Vyvalujem oči! Super!

posledné doplnenie arzenálu hororí za všetko Mrknutie Úšklabok

tie ružové a filajové twistre boli gratis k šňúram, čiže nie moj výber .... ale vela si od nich sľubujem Úšklabok Úšklabok

Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #275 kedy: 21. December 2016, 12:27:43 »

ja som zlomil palicu a nevedel som sa dlho rozhodnut co kupit a ked som kupil tak som raz bol na rybach a na ulko som dostal nieco velke s velkou silou v meter vysokej vode to robilo chvostom vir o priemere metra no nevidel som ani kusok ryby drzala sa dna ako kamen a pomalinky a isto brala 0,14 silon z navjiaka. Po asi dvadsat metroch co stale robila víry sa jej uvolnil vobler a bolo po boji. Doteraz neviem ci som nieco iba zachytil alebo mal na palici regulerne za papulku a neviem ani co to bolo ale isto to bolo najväcsie co som tento rok mal na palici... Az na 10 metrovy topol vo vode.... Ach a od toho dna som uz treti týzden chory a dnes mi doktorka povedala ze doba liecenia je este asi tri tyzne... Bez ryb. Smútok este som mal v pláne pleskaca hruza mozno slnecnicu ci nosala a tak no myslim ze ostanem uz tam kde som (islo mi o pocet druhov) a som rad ze ich mam kolko treba a to mi chyba sumec a stuka proste dravci. Akosi idem po nedravých.

Nech sa darí.
« Posledná zmena: 26. December 2016, 11:11:39 od jozzzzy » Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #276 kedy: 21. December 2016, 17:52:05 »

pekná súťaž...budúci rok sa pridám, ale macho byť nechcem Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #277 kedy: 22. December 2016, 12:56:07 »

Martin, hľa prvý ročník s pôvodnými myšlienkami precedu. Naozaj je to pekná súťaž.

http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=4085.0
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Berco
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« Odpoveď #278 kedy: 22. December 2016, 18:21:40 »

jednu metrovu hlavanu do macha poprosím  Úšklabok

robím čo môžem Smiech...dnes 88...čo ma však trápi, vždy som pochytal aj pstruhov p/d a tento rok nič...to by sa mi hodilo sem do súťaže...
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #279 kedy: 22. December 2016, 18:34:45 »

Ja mám už člnok nabalený, a ráno sa vyráža smer Váh...
Nejaký posun by to už fakt chcelo ..Ved je vždy čo prekonávať Mrknutie.Asi skúsim niečo vytrolovať na vobíka.... Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
mm82
Newbie
*
Príspevkov: 32

Zobraziť profil
« Odpoveď #280 kedy: 29. December 2016, 20:56:28 »

Zdravím, po dlhej dobe som bol skúsiť niečo chytiť, ostrieži celkom spolupracovali, naj mal 30 cm na bielu nymfu.

Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #281 kedy: 30. December 2016, 11:18:16 »

super, este 3 druhy a splnis kvotu!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YZcWfLYxIk2LCE3Pi8N1l-3O3KkSorCW2EI6wRNJ0TQ/edit?usp=drive_web
Zaznamenané

mm82
Newbie
*
Príspevkov: 32

Zobraziť profil
« Odpoveď #282 kedy: 30. December 2016, 16:17:27 »

No neviem splnenie kvoty asi nehrozí, alebo budem musieť  fotiť aj malé ryby.
Zaznamenané
mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #283 kedy: 30. December 2016, 16:20:21 »

dnes sa mi podarilo zvýšiť šťuku o 8 cm, 64 cm. škoda, že sa mi nedarí chytiť aj iné druhy :/
chytená bola na Nitre, gumenná rybyčka.

Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #284 kedy: 30. December 2016, 23:02:34 »

Dal niekto všetky druhy v jeden deň? Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk