AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:28:06

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Tomáš Blažek & Friends
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Tomáš Blažek & Friends  (Prečítané 2099 krát)
vocko
Newbie
*
Príspevkov: 6

Zobraziť profil
« kedy: 24. August 2016, 20:21:13 »

Nová značka na Slovenskom trhu, nová téma. Vaše skúsenosti, postrehy, otázky atd... 
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 24. August 2016, 21:06:14 »

Však daj aké máš skúsenosti, predpokladám že na to chytáš keď si založil túto tému! Ináč Tomáš má dva tímy na Šírave a v jednom je on osobne a podľa neúprosnej logiky losovaní na tejto súťaži má top flek Paľkov 1 istý!!!! Len pre zhrnutie prvý ročník - Ivan Fabián! Druhý ročník - Aleš Moc zvaný Rafan. Potom to bolo s celebritami biedne ale predminulý rok prišiel Jarda Těšínsky a bác Paľkov1 Úšklabok Úšklabok Úšklabok Toto prazvláštne šťastie platí len pri prvom štarte na preteku potom už majú celebrity smolu!!!!
Zaznamenané
IvanS
Jr. Member
**
Príspevkov: 61

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 24. August 2016, 21:46:15 »

Kto to predava, resp zastupuje? E- shop?
Zaznamenané
vocko
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 24. August 2016, 22:55:44 »

Značku na Slovensku zastupuje Ján Matejak, e-shop je momentálne dostupný len český, slovenský sa pripravuje. Produkty je zatiaľ možné objednať prostredníctvom mailu tbfriends.slovakia@gmail.com , ceny sú rovnaké ako na českej stránke www.tomasblazek.com.
Zaznamenané
vocko
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 24. August 2016, 23:00:40 »

Však daj aké máš skúsenosti, predpokladám že na to chytáš keď si založil túto tému! Ináč Tomáš má dva tímy na Šírave a v jednom je on osobne a podľa neúprosnej logiky losovaní na tejto súťaži má top flek Paľkov 1 istý!!!! Len pre zhrnutie prvý ročník - Ivan Fabián! Druhý ročník - Aleš Moc zvaný Rafan. Potom to bolo s celebritami biedne ale predminulý rok prišiel Jarda Těšínsky a bác Paľkov1 Úšklabok Úšklabok Úšklabok Toto prazvláštne šťastie platí len pri prvom štarte na preteku potom už majú celebrity smolu!!!!
Áno chytám, kľudne dám, zaleží čo konkrétne chceš vedieť. S tou Šíravou neviem čo má toto spoločné...
Zaznamenané
Richard
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 25. August 2016, 06:39:53 »

Ja chytám na Nikla, s Tomášom som chytal na preteku Šíravský kapor v 2007 vtedy to organizoval Slovenský rybár! Fajn chlap pokecali sme, ryby mu nebrali až sa chudák opil. Ale vtedy nebrali nikomu, takmer. Čo to má spoločné No veď Tomáš tam bude štartovať za svoju značku samozrejme tak by to až tak nemalo byť od veci ten môj príspevok?!
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 25. August 2016, 07:08:10 »

Rišo, ukradli Ti temu?  Úsmev Mrknutie http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=3724.msg212602#msg212602
Zaznamenané
Richard
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 25. August 2016, 07:40:47 »

Vidíš Ľubo už som aj zabudol. Ale táto je aktuálnejšia tak nech starú Jaro zmaže. Smiech
Zaznamenané
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 25. August 2016, 07:56:56 »

Údajne sa do toho už Jaro nemontuje. Smútok Alebo ešte áno ?
Zaznamenané
Picasso 1119
Full Member
Príspevkov: 234

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 25. August 2016, 23:53:53 »

Myslím,že Tomaš vychadzal pri vyvoju guli z imperialu a dodal tam sve zkusenosti.Ja som skúšal s manželkou,blackpearl,sguidstrawbery,sguid,funguju velmi dobre,
Zaznamenané
jase
Newbie
*
Príspevkov: 46

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 28. August 2016, 15:08:17 »

Ja tiež chytam na Tomašove bobule.Možem doporučit,fakt funguju.Chytavam prevažne na zvezovke a mam tam pochytane ryby prevažne od 8 kg a viac.(mame tam aj vela mansich kaprov,ale tie ma obchadzaju.)velke plus je ,ze tie bobulky vydrzia oproti konkurencii dost dlho pod hakom a nerozbiju ich biele ryby.
Zaznamenané
Picasso 1119
Full Member
Príspevkov: 234

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 13. September 2016, 09:39:00 »

Momentalne chytam na pepper-fish,ide dobre,vsetko rybynad 10kg,včera osobak 19,92kg,aj zo svedkami,foto na Fb.tu sa mne neda dodat ,jedine ,že by zasa pomohol Lagun.
Zaznamenané
Mr.Richie
Hero Member
Príspevkov: 910

Carp Freedom

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 08. September 2018, 14:14:33 »

nieco z tejto sezony..16kg+

Zaznamenané
Mr.Richie
Hero Member
Príspevkov: 910

Carp Freedom

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 08. September 2018, 14:15:42 »

21kg+

Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk