AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:08:03

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feeder za tmy
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Feeder za tmy  (Prečítané 1499 krát)
RobertS
Sr. Member
Príspevkov: 307

Zobraziť profil
« kedy: 21. Jún 2016, 10:25:39 »

Zdravím páni,

chcel by som sa spýtať akým spôsobom riešite lov na feeder za tmy ? Je možné upevniť na špičku chemické svetlo? Zatial som to neskúšal ale pri ohýbani špičky mam strach že to svetlo odpadne. Ako to riešite vy ?
Zaznamenané
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 21. Jún 2016, 10:40:57 »

Niekto si lepí chemické svetlo na špičku páskou (priesvitnou alebo izolačkou) a dobre to drží. Dá sa pripevniť aj malou gumičkou ktorú viac krát omotáš a drží to tam pekne. Ale sú aj také malé svetielka na špičku prútov. A aby som nezabudol existuje plastový držiak chemického svetla na špičku prútu http://www.azrybar.sk/rybarske-potreby/plastovy-drziak-chemickeho-svetla-na-spicku-prutu/p-3772568.xhtml
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 21. Jún 2016, 10:53:40 »

ja som kupoval chemicke svetla ktore na sebe mali uz drziak na spicku  Mrknutie
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 21. Jún 2016, 10:55:36 »

Takéto? https://www.hacik.sk/rybarske-potreby/action/productdetail/oc/3295986/product/chemicke-svetlo-s-klipom.xhtml
Zaznamenané
RobertS
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 21. Jún 2016, 10:59:52 »

Tie drziaky poznam, ale su dlhe cca 3cm a ked sa mi fest ohne spicka drzi to tam stale?
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #5 kedy: 21. Jún 2016, 11:14:45 »

moznosti uchytenia chem. svetla je niekolko. niektore chemicke svetla maju v baleni take male drziaky, tie drzia ako slak, istotu mas prilepenim priesvitnou paskou. popr. su led svetielka s rolnickou na stipci, tie mi tiez drzia.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 21. Jún 2016, 11:36:31 »

Áno presne také nič lepšie som nemal držali perfektne svietili dobre celú noc...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
RobertS
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 21. Jún 2016, 11:39:28 »

Ok vdaka za rady.
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 21. Jún 2016, 18:16:11 »

mám odskúšané toto https://www.hacik.sk/rybarske-potreby/action/productdetail/oc/3295985/product/elektronicky-svietiaci-signalizator-zaberu-na-spicku.xhtml

vysoko citlivé, fakt dobrá vecička  Úsmev

Zaznamenané
aguirre
Newbie
*
Príspevkov: 21

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 20. Október 2016, 22:15:45 »

Skusal som rozne drziaky, teraz uz doverujem len paske - uchytim nou oba konce. Nehybe sa, nemota sa (chytam ale na snuru). Na druhy den len dam cele dole.
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 21. Október 2016, 08:39:45 »

Na tenkej spicke feedra je fakt problem upevnit to uplne na koniec, ja mam najradsej hrubsiu silikonovu hadicku z ktorej odstrihnem dva krat take 2-3mm kruzky, navleciem na spicku este pred tym ako dam do ociek vlasec a potom tam navleciem aj to svetielko z jednej strany jeden pruzok a z druhej druhy , je to elasticke a setrne k tej tenkej spici.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #11 kedy: 21. Október 2016, 16:49:45 »

skuste reflexne násady , ktore sa davaju na spice bicykla. na rychlu orientáciu super, drzia ako slak a nevadia pri nahadzovani
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 21. Október 2016, 17:56:01 »

skuste reflexne násady , ktore sa davaju na spice bicykla. na rychlu orientáciu super, drzia ako slak a nevadia pri nahadzovani
Nem dobré..
Na to musíš furt svietiť..A dokonca svetlo by malo ísť cca v urovni očí..Už som na takým špekuloval  na sumcových prutoch...

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #13 kedy: 21. Október 2016, 19:14:06 »

Nem dobré..
Na to musíš furt svietiť..A dokonca svetlo by malo ísť cca v urovni očí..Už som na takým špekuloval  na sumcových prutoch...

mne to naposledy stacilo, ale mal som aj rolnicky. aspon to netahalo oci.
Zaznamenané

Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk