AKTUÁLNESlovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

26.05.2020 18:11:57

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 403 príspevkov v 1 845 tém od 1 884 užívateľov
Najnovší užívateľ: Andrejko
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  ARCHÍV TÉM
| | | |-+  Team Berkley na Zemplínskej Šírave
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Team Berkley na Zemplínskej Šírave  (Prečítané 2163 krát)
Braňo
Hosť
« kedy: 22. Október 2009, 08:25:36 »

Od 20.10 do 23.10 ožila Šírava prívlačou!!![/color]
Firma Riverland spoločne s teamom Berkley zorganizovala stretnutie fajnšmekrov prívlače, tentokrát na Zemplínskej šírave. Na podujatí, ktoré sa už stáva tradíciou sa mal možnosť zúčastniť aj team Slovenského RYBÁRA. Ako i minulý rok, i tentokrát sa mali možnosť všetci prítomní zúčastniť nevšedného a atraktívneho programu.
Všetci mali možnosť osobne diskutovať s členmi vrcholového managementu a vývojárskeho teamu Berkley. Na Šíravu docestovalo osobne 5 skvelých predovšetkým ľudí a hlavne rybárov, s ktorými sa dalo diskutovať skutočne o všetkom. Spoločný lov s nimi na nás určite zanechal stopy. Všetci mali možnosť vyskúšať všetky horúce novinky firmy, zachytať si osobne s Berkley teamom, pýtať sa ich, ale spoločne sa aj zabiviť a diskutovať o témach nielen čiste rybárskych. Organizátori pripravili perfektný program plný prezentácií, diskusií a stretli sme sa nielen so slovenskou prívlačovou elitou, ale aj so zahraničnými účastníkmi z Čiech, Poľska a Maďarska.
O uvedenom podujatí môžete diskutovať tu v tejto téme a rozsiahly materiál o stretnutí vrátane rozhovorov, reportáže z lovu s teamom i s predstavením noviniek Vám prinesieme v decembrovom čísle SR.
Zároveň pripájame niekoľko fotografií pre predstavu čo sa tam dialo Mrknutie

Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 22. Október 2009, 08:28:54 »

ďalšie...

Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 22. Október 2009, 08:32:00 »

este...

Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk