AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 21:26:48

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 182 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  5.Carp Show Slovakia 2010
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 34 Tlačiť
Autor Téma: 5.Carp Show Slovakia 2010  (Prečítané 50292 krát)
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 22. Október 2009, 18:14:44 »

Hodím s Marekom reč, a uvidím čo sa v tom bude dať robiť. Chalani, nie je to také jednoduché ako si to myslíte. Slovensko je veľmi malý rybársky trh, a prezentácie testerov takýchto firiem smerujú hlavne tam, kde je troška iná predajnosť ich produktov , ako je na Slovensku. Viem o čom hovorím, troška sa v tejto problematike pohybujem.
Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member
Príspevkov: 271

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 23. Október 2009, 08:48:10 »

Ahoj Ivan ja to presne viem tiez som obchodnik zijem ztoho co predam ale ako by chcely prerazit na trh ked to nerpedvedu a nepoucia nas Slovenskych rybarov,mozno ze Marek ti vie pomoct dotiahnut niekoho
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 26. Október 2009, 19:24:46 »

ja som bol minuli rok prvy rok na carp show a bolo to super tento rok idem urcite tiez  Úsmev Úsmev
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
Fabo :D
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 27. Október 2009, 07:48:55 »

minuly rok bolo perfektne, francuzi boli vynikajuci...dufam ze tento dalsi rocnik sa tam vsetci stretneme o5 Mrknutie
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 27. Október 2009, 08:06:38 »

Kubko, nielen Francuzi, i dalsi stali za to Mrknutie
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 28. Október 2009, 21:20:13 »

vsetko bolo super, Brano nakolko ta nepoznam nechcel by si sa stretnut???
Zaznamenané

Braňo
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 29. Október 2009, 07:08:14 »

vsetko bolo super, Brano nakolko ta nepoznam nechcel by si sa stretnut???
Rad sa stretnem
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 29. Október 2009, 10:09:54 »

dobre chcem nabrat nejake skusenosti,rady aj od Teba
Zaznamenané

Braňo
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 29. Október 2009, 12:56:20 »

Bude tam tolko inych ludi, od koho sa budes moct ucit. Naozaj. Ale co viem to poradim.
Zaznamenané
Andrej V.
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 29. Október 2009, 18:45:40 »

Možno je ešte skoro, ale chystáte sa niekto do Břeclavi 13.1. ?
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 29. Október 2009, 22:39:34 »

Pridávam značky, s ktorými by ste sa mali stretnúť na Carp Show Slovakia 2010 : Albastar, Berkley, Black Label Baits, Boel Baits, CC Moore, Dynamite Baits, Essential Baits, Eagle, ESP, Free Spirit, Fox, Greys, Geoff Anderson, Chytil, Chub, Imperial Baits, Jet Fish, JRC, Graninge, Korda, K.Nikl, Lastia, L.K.Baits ,Leon Hoogendijk, Lowrance, Mack 2, Mainline, Max Carp, Mikbaits, Nutrabaits, Osprey, R.Heaton, Richworth, SBS, Star Baits, Sonik, Tandem Baits, Traker, Vision Baits , ten zoznam ešte nie je kompletný, lebo sme ešte v jednaní s niektorými ďalšími firmami, postupne Vám to tu budem pridávať, ako budeme uzatvárať dohody.
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 30. Október 2009, 01:10:29 »

Pridávam značky, s ktorými by ste sa mali stretnúť na Carp Show Slovakia 2010 : Albastar, Berkley, Black Label Baits, Boel Baits, CC Moore, Dynamite Baits, Essential Baits, Eagle, ESP, Free Spirit, Fox, Greys, Geoff Anderson, Chytil, Chub, Imperial Baits, Jet Fish, JRC, Graninge, Korda, K.Nikl, Lastia, L.K.Baits ,Leon Hoogendijk, Lowrance, Mack 2, Mainline, Max Carp, Mikbaits, Nutrabaits, Osprey, R.Heaton, Richworth, SBS, Star Baits, Sonik, Tandem Baits, Traker, Vision Baits , ten zoznam ešte nie je kompletný, lebo sme ešte v jednaní s niektorými ďalšími firmami, postupne Vám to tu budem pridávať, ako budeme uzatvárať dohody.

pekny zoznam uz teraz sa tesim
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Braňo
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 30. Október 2009, 06:18:37 »

Slušné Ivan, bude podívaná Mrknutie
Zaznamenané
Andrej V.
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 30. Október 2009, 18:13:15 »

Moja hlava, vlasy si trhám, popol si sypem na hlavu .... samozrejme, že 16.1. - neviem prečo mám tú 13ku zafixovanú. Tak ešte raz - chystáte sa niekto do Břeclavi na carp show 16.1.2010 ?
Zaznamenané
dmfriend
Hero Member
Príspevkov: 500

Trnava ®Team

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 03. November 2009, 17:20:19 »

no tak to sa mame uz na co tesit..pridu sa pochvalit francuzi?hmm, co myslite?
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 34 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk